Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: therenos

Arkadaşlar poweramp kullanan var mı? Arkaplana atıp Facebooku filan açınca uygulama kapanıyor hala çözemedim bunu birçok ayar yaptım yine olmuyor. 9.1 de sorun yaşamıyordum hiç.
    Ben de kullanıyorum ve böyle bir şeyi hiç yaşamadım. Facebook kullanmadığım için olabilir belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 10.0.0.134 numaralı sürüm henüz stabil değil, bunu arka plan yönetiminin sorunlu olmasından anlayabiliyoruz. ben de aynı sorunu play store da uygulama güncellerken yaşadım. uygulama güncelleme sırasında başka bir uygulamayı çalıştırdığımda uygulama güncellemesinin devam etmediğini ve durakladığını gördüm. kısacası huawei zaten arka plan yönetimi konusunda çok agresif, ki henüz emui 10 stabil sürüm değil, o yüzden böyle sorunların yaşanması gayet doğal, ben bir kaç gün emui 10 u denedim ve tekrar 9.1 e geri döndüm, çünkü günlük kullanımımı engelleyen sorunlar yaşadım.
  • Ayaları farklı seçe seçe deneyerek düzelttim arkadaşlar sağolun dün bir sıkıntı yaşamadım. Olursa sıfırlayacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler enteresan bir şey keşfettim. Belki sizde denk gelmişsinizdir. Ben genelde bluetooth kulaklık veya bluetooth hoparlör ile müzik dinliyorum. Müzik çalarken bir bildirim geldiğinde müziğin sesi tamamen değişiyor. Bildirim sonrası bluetooth hoparlörde ses baya bir artıyor.
    Kulaklıkta ise bildirim sonrası ses iyice tizleşiyor. Çok cins bir durum.

• Arkadaşlar iyi günler. Arkadaşımda psmart 2019 var. Sabah kalktığında şu sorunla karşılaşmış:

1)Rehberdeki kişiler kayıtlı olmasına rağmen bazılarının sadece numaralar görünmüş.

2) kayınçom diyr kayıtlıyken deniz yılmaz şeklinde kayınbabam diye kayıtlı olano da deniz yılmazın babası şeklinde kayıt etmiş

Yardımlarınızı bekliyoruz...

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Hocam siz Android 10 mu kullanıyorsunuz şuan?

• Arkadaşlar telefona temiz kurulum nasıl yapıyoruz recovery mod var mı hiç yapmadım?

• Huawei cihazlarda eRecovery mevcut. eRecovery wipe data factory reset işleminden sonra sistem haricinde birşey bırakmaz, yani temiz kurulum yapılmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 20 Aralık 2019; 0:18:58 >
  • cenkerozkan C kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam Android 9.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türküdiyar

Arkadaşlar iyi günler. Arkadaşımda psmart 2019 var. Sabah kalktığında şu sorunla karşılaşmış:

1)Rehberdeki kişiler kayıtlı olmasına rağmen bazılarının sadece numaralar görünmüş.

2) kayınçom diyr kayıtlıyken deniz yılmaz şeklinde kayınbabam diye kayıtlı olano da deniz yılmazın babası şeklinde kayıt etmiş

Yardımlarınızı bekliyoruz...

Yok mu yardım edecek biri?

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Evde ben de bi deneyim dediğinizi, bakalım bende de öyle bir ses değişimi olacak mı.

• Android 10'a güncellediğimden beri klavye geç açılıyor chrome ve whatsapp'ta, böyle bir şey yaşayan başkaları da var mı?

• Ben öyle bişey yaşamadım hocam. Sadece arkaplanda bazı uygulamalar aniden çöküyor.

• Merhaba arkadaşlar, dün xiaomi mi a3 aldım, p smart 2019 u satmayı düşünüyorum. 2. El fiyatları hakkında bilgisi olan var mı acaba?

• Bende de indirme yapmak sıkıntı, Chrome'u arka planda bırakınca indirmeler duruyor ya da çok yavaş devam ediyor.

• Merhaba arkadaşlar.5 yıl sonra telefonu değiştirmemiz gerekti.Telefon dünyasına epey uzağım.Gitti gidiyordan şu ürünü alacağız.https://www.gittigidiyor.com/huawei-p-smart-2019_spp_73441?id=510257985 Ürünü aldıktan sonra pasaportdu imei di vs daha sonra ekstradan masraf açarmı?Epeydir uzak olduğum için şuanki durum nedir?
  • oraytah O kullanıcısına yanıt
    Hocam 9.1 e nasıl geri dönebilirim hiçbir datam silinmeden?

• ozgurrapper kullanıcısına yanıt
    Hocam sanmıyorum ama türkiye garantili mi ithalatçı garantili mi onu yazmamış tedarikçi. Ama size güvenilir tedarikçi ismi verebilirim özelden, dün aynı siteden xiaomi mi a3 aldım tr garantili olarak. p smart 2019'un da 1570 li fiyatı vardı sanirım tr garantili olanı

• LightOfScience kullanıcısına yanıt
    O yok bende hocam herkeste farklı sorun yaşanması ilginç

• jetblacklife27 J kullanıcısına yanıt
    pm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurrapper -- 22 Aralık 2019; 13:19:21 >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.