Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim koruyucuya ve cihaza yazık etmişler ben bile onlardan daha iyi takıyorum. kesinlikle bu cihaza ait değil o koruyucu ben pazardan 10 liraya alıp yeni taktım dümdüz oldu şimdi fakat kenardan ve alttan illa boşluk kalıyor her koruyucuda (spigende hariç) gerçekten bunlar işi bilmiyormuş :)

Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi therenos -- 9 Aralık 2019; 14:55:47 >
  • Arkadaşlar merhaba. Huawei freebuds lite almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar var mı acaba deneyimleri yada yorumları nelerdir acaba??

Kullanan arkadaşlar da Özellikle ses kalitesi ve videolardaki ses kayması sorunları çözüldü mü?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanırım parayı biraz kırıp spigen alıcam, takma işini bi şekilde halletmek lazım bakalım. Siz çok güzel takmışsınız valla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cenkerozkan C kullanıcısına yanıt
    Hocam spigen amazontr'de 50 liraya kadar düşmüştü alacaktım bi ara ama maestro kartı kabul etmedi. Şuan 77 TL

• Telefonda kronik bir sıkıntı var mı arkadaşlar?

• erkanx38 E kullanıcısına yanıt
    Arka kapak çok kolay çiziliyor, nasıl muhafaza edersen et mutlaka çiziliyor kendi kendine. Bunu harici bazı arkadaşlarımızda sebepsiz yere kasada eğilme var (ben de dahil), 2 veya 3 kişide yanlış hatırlamıyorsam ekranın kasadan ayrılması gibi bir problem vardı. Hiç sorunu olmayanlar da vardır ama illaki.

Yanlışsam beni düzeltiniz.

• MertBeet M kullanıcısına yanıt
    Amazondan sipariş verdiğim zaman Yurt dışından gelecek değil mi ürün?

• Arkadaş başkada telefon yok yaaa. Kasa nasıl eğilir anlamadımki...

Hayır hocam. amazon.tr Türkiye'den gönderiyor.

• erkanx38 E kullanıcısına yanıt
    Kronik sorun işte hocam, benim telefonda çok hafif bi eğilme var sağ alt köşede. Kaldı ki çok nazik kullanırım telefonu daha önce de başıma geldi eğilme meselesi. Benim eğmiş olmam imkansız yani ama eğildi bi şekilde. Onun harici tasarımını falan çok beğeniyorum.

Hocam eğilme genelde arka cebe koyunca filan eğilince oluyormuş ya da namaz kılarken ön cepteyken eğilip kalkarken telefon kasılabiliyor mont cebinde tutmakta her zaman fayda var.

• 7 ayı geçkin süredir kullanıyorum. Kasada eğilme olmadı, çizik de çok az. 4-5 tane belki küçük ve çok ince kılcal çizik, kolay görünmediğinden dert değil benim için. Siyah kasa. Kolay çizildiği doğrudur. Genelde şikayetler var bu konuda. Görünümü şık ama telefonun.

Şimdi tekrar baktım görünmüyorlar bile yok gibi sanki çizik.

Asıl problem Android/EMUI 10 ön sürümüne geçtikten sonra RAM kullanımı kötüleşti sanki. Mesela Play Store'dan indirme işlemi sırasında başka bir yere geçtiğimde indirme duruyor. Geri döndüğümde Play Store tekrar açılıp indirme kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sürüme geçenlerde de bu problem var mı? Acaba telefona format atsam düzelme imkanı var mıdır? Güncellemeden sonra ve 7 aydır hiç format da atmadım.

Yeni gelecek stabil sürümlerle RAM kullanımının iyileştirilmesini umuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 11 Aralık 2019; 14:21:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam arka cebe hiç koymadım, koymam da zaten.
    Eğilip kalkma olayına gelecek olursan bağcıklarımı bağlarken bile telefonu montumun iç cebine koyarım ki mümkün olduğunca rahat kalsın yerinde diye. Daha önce benim yüzümden eğilen 2 telefonum oldu o yüzden çok takıntılı hale geldim bu konuya. Çok kibar kullanmaya çalışıyorum telefonu ama dediğim gibi sağ arka taraftan milimlik eğildi, hatta eğilmenin olduğu bölgede kasada ufak bir tümsek bile oluştu.

Yanlış hatırlamıyorsam forumda bir arkadaşta daha olmuştu bu, o da durduk durmadık yere telefonun eğildiğinden bahsediyordu. Tabi onun nasıl kullandığını bilemem ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkerozkan -- 10 Aralık 2019; 18:27:23 >
  • Bahsettiğin Google play sorunu bende de var hocam, özellikle büyük yer kaplayan uygulamalar yüklerken içim içimi yiyor yüklemenin ortasında gidecek diye. Bazen telefonu doğru düzgün kullanmıyorum sırf adam akıllı yüklensin diye. Ama bu Ram yönetimi problemini çözeceklerini düşünmüyorum pek, kasıtlı yaptıkları bir hareket sonuçta.

• EMUI 10 kullanan ve Gamecenter'ı hala çalışan var mı? Oyuna girildiğinde sol üstte gözüken çubuk artık yok, baya zaman oldu. App asistanti kaldırdım yeniden yükledim ama yok çalıştıramıyorum artık

• Ben Google Play'de hiç öyle bir sorun yaşadığımı hatırlamıyorum. Kaldırdığım PowerGenie ile ilgisi olabilir diye düşünüyorum. Biz bu cihaza ait RAM yönetimi sorunundan bahsediyoruz ama sanırım bu her Huawei ve EMUI için aynı olmalı. Başka Huawei cihaz kullanmadığım için bilmiyorum. Huawei kendi beyaz listeye aldıkları uygulamalar dışında arka planda işlem tutmaya izin vermiyor. Ve bu beyaz-kara liste kontrol edilemiyor. Ayarlar pil optimizasyonun kısmından seçili uygulamanın pil optimizasyonuna izin verme diyerek bir çözüm üretilebilir belki ama bu yöntem Google'ın yöntemi. Bunun dışında pil optimizasyonunu ve buna bağlı RAM yönetimini- Arka plan işlem sınırını kontrol eden Huawei'nin PowerGenie uygulaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 10 Aralık 2019; 18:51:8 >
  • Arkadaşlar selamlar, Telefonu beta güncellemesi 10.0 kendi kendine yapmış. İndirip iptal etmiştim. Şimdi kamerayı açıyorum fotoğraf çekicem ayarlarda 8.0 mp gözüküyor başka seçenek yok. Bu işte gariplik yok mu?

• Arkadaşlar, selam. 10.0 beta güncellemesi kendi kendine yapmış. Sormak istediğim iki soru var. Telefon fotoğraf çekmek için ayarlara girince, kamera ayarlarında 8MP gösteriyor sadece. Bu hatayı alan var mı?

İkinci olarak gelen bildirimleri boyut olarak küçültebiliir miyim? Yukarıdan kaydırdığımızda gözüküyor ya

• GoXVII G kullanıcısına yanıt
    Aleyküm selam. İlginç bir hata gerçekten, ben de bir sorun yok. Bildirim boyutunu kısmını tam anlamadım ama Ayarlar-Ekran görüntü boyutu ve yazı boyutu dışında, Geliştirici Seceneklerinden özel DPI ayarlayabilirsiniz

Edit: Hocam Kamerayı açınca fotoğraf kısmında olmasına dikkat edin. Portre ve Gece modlarına geçiş yaptığınızda sadece 8MP olarak gözüküyor
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu- Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertBeet -- 10 Aralık 2019; 23:31:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GoXVII

Arkadaşlar selamlar, Telefonu beta güncellemesi 10.0 kendi kendine yapmış. İndirip iptal etmiştim. Şimdi kamerayı açıyorum fotoğraf çekicem ayarlarda 8.0 mp gözüküyor başka seçenek yok. Bu işte gariplik yok mu?
    Hocam AI Camera açık ise standart olarak 8 MP olur fotograflar. AI'yi kapatirsaniz tekrar 13 mp olacaktir. Neden AI'de boyle oluyor ben de anlamadim

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.