Şimdi Ara

Huawei P Smart 2019-Ana Konu- (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.263
Cevap
28
Favori
181.753
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben alalı 6 aydan fazla oldu. gerçekten memnunum telefonumdan. öğrenciyim yer geliyo telefondan sunum hazırlıyorum yeri geliyo oyun oynuyorum. herhangi bir sorunla karşılaşmadım
  • Türküdiyar T kullanıcısına yanıt
    Aynı g mail hesabını kullanan başka bir telefon var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aygulland

Aynı g mail hesabını kullanan başka bir telefon var mı?
    Rehberi sildik yeekten yükleyip halledik. Ama bi sorayım ediğiniz var mı diye

• Bu cihazda tuş seslerini ayarlayabilecek bir yer var mı? Özellikle telefon nolarını tuşlarken ki sesi kapatmak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buldum teşekkürler
    Tuş takımı ve bildirim seslerini etkinleştirme: Ayarlar uygulamasını açın ve Sesler > Daha
    fazla ses ayarı öğesine giderek tuş takımı dokunma sesleri, ekran görüntüsü sesleri ve dokunma
    titreşimini etkinleştirin veya devre dışı bırakın.
  • schlesserangel S kullanıcısına yanıt
    telefon araç bt na bağlı iken telefonun bt ayarlarından eşleştirilen cihazlardan araç bt sini bulun yanındaki ayarlar simgesini tıklattığınızda açılan pencereden istediğiniz ayarı yapabilirsiniz. Örneğin medya sesi paylaşımını kapatırsanız bu sorun yaşanmaz. yada araç ses sitemini BT de bırakıyor iseniz ve telefonun bu araç için bt ayarlarında da medya sesi paylaşımı açıksa bu durumda da siz araca binip ses sistemine enerji verdiğinizde bağlantılar gerçekleşir ve telefon bt den müzik çalmaya başlar. En son aracı kapatırken ses sşstemin bt de değil de örneğin cd çalar ya da radyo da bırakarak yeniden aracı çalıştırın yine aynı sorun olacak mı bakın.
  • ben emuı 9.1'e geri dönüyorum. tam stabil sürüm çıkmadan geçilmez. Şarj sürem pil %50'de iken ekran süresi 4 saati alıyordu şuan 2 buçuk saati anca görmeye başladı zaten bazı programlar kararsız çalışıyor.
  • aygulland A kullanıcısına yanıt
    Senin bulduğun iyi olmuş hocam ben de arıyordum, teşekkürler paylaştığın için

• EMUI 9.1'e geri döndüm ve bence EMUI 10'un batarya performansı daha iyiydi. Ayrıca EMUI 10 ile beraber cihazın kulaklık sesi de yükseltilmiş. Tek sıkıntı arkaplanda bir tane bile uygulama çalıştırmıyor EMUI 10.

• Aralık ayı güvenlik yaması yayınlandı. Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emui 10 çıktı mi otadan ?

• Bi banamı gelmedi emui10 veya güvenlik yaması yahu.

• delii_1907 D kullanıcısına yanıt
    EMUI 10 daha yayınlanmadı o yüzden OTA'dan indiremiyorsunuz ancak aralık güncellemesi dün yayınlandı ve kademe kademe cihazlara dağıtılır.

• delii_1907 D kullanıcısına yanıt
    EMUI 10'un OTA üzerinden gelip gelmediğini HiCare uygulamasına girip güncellemeye basarak kontrol edebilirsiniz. 9.1 Aralık ayı güncellemesini de direkt ayarlardan kontrol edebilirsiniz.

• Mr.Kertenkele kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>pil ayarları>uygulama başlatma > tümünü otomatik olarak yöneti kapatın> bu ekranda sağ üstte ki üç oktayı tıklayınca açılan menüdenmanuel olarak yöneti tıklatınca bütün uygulamaların ayarlarını tek tek tikleyerek yapabileceğiniz gibi tümünü seç seçeneği ile basitçe de yapabi,lirsiniz bu ayarları yaptıktan sonra telefonu yeniden başlatmanız gerekiyor.
  • Bana geldi sanırım Android 10 güncellemesi.
    Hicare üzerinden güncelleme dedim direk bu ekrana yönlendirdi.
    Şuan da indiriyorum.

Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

• Hocam kurduysan nasil gecilmeli mi

• EMUI 10 sürümü için geçenlerde ekranda anket belirdiydi. Bazı sorulara cevap verip yorumda bulunup geri bildirim topluyorlar. Ama o an bu anketle ilgilenemeyip geçmek zorunda kalmıştım. Ankete tekrar erişmemin bir yolu var mıdır acaba?

Daha doğrusu bildirim olarak geldiydi galiba, keşke açmayıp sonraya saklasaydım. Başka yolu yok sanırsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 29 Aralık 2019; 13:52:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım stabil sürüm bu
    Huawei P Smart 2019-Ana Konu-

Mate 20 lite içinde stabil sürüm yayınlandı Türkiye'de dahil. Bizede kısa zamanda gelir inşaallah

• Merhaba arkadaşlar
    Bu 2. Simi kullanmak istediğimizde micro sd karttan vazgeçmemiz gerekiyor ya.
    Bunun bir çözümü varmı?

Geçmişte sim kartı eritip micro sd üzerine yapıştıranlar vardı.
    Gene buna benzer çözüm üreten varmıdır
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.