Şimdi Ara

Huawei MatePad Pro Ana Konu ve Kullanıcılar Klübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
15
Favori
28.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saitates

Netflix çözünürlüğü nedir?cihazın resmi desteği var mı acaba?
    bu husus benim için de çok önemli. netflix bazı cihazlarda donanım izin vermesine rağmen full hd çalışmıyor.

elimdeki mediapad m3 ile sd kullanmak zorunda kalıyorum. bunda full hd izleniyor ve indirme yapılabiliyorsa ciddi derecede almayı düşünüyorum.
  • noktanınsâbiti kullanıcısına yanıt
    Destek listesinde yok tahmin ettiğim gibi, bu ekran ölçüleri tam film ve dizi için ama sd çözünürlük Netflix insanın canını sıkar..

Huawei MatePad Pro Ana Konu ve Kullanıcılar Klübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 16 Mayıs 2020; 16:56:0 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • coreelec kurulursa eklenti ile 1080p izlenebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    Netflix üyeliğim basic bu yüzden çözünürlüğe hiç bakmadım

• balistik81 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda paylaştığım video içeriğinde adım adım anlatıyor. Yetinmeyip doğru mu yaptığını anlayabiimen için bazı işlemleri tekrarlıyor. İlk seferinde yükleyememiştim. Yedek alıp formatladıktan sonra tekrar denedim oldu. Sonra tekrar formatlayıp aldığım yedeği kurup üzerine gms yükledim. Sorunsuz kullanıyorum. Sadece şu G logolu uygulamayı kaldırsam mı diye düşii ünüyorum. İzinlerini ve uygulamayı devre dışı bıraktığımda hata mesajı iöe karşılaşmadım. Bu arada tabs5e resmen çöpmüş bunu anladım. Bu alet baya iyi. Özellikle gms den sonra elimden düşmüyor. Keşke andoridde doğru düzgün bir çizim programı da olsaydı.

• valla s5e s6 s4 hepsine gidip geliyordum

• kable_ kullanıcısına yanıt
    Uygulama içerisinden uygulama ayarları kısmında widevine L1 mi L3 mü?

• sonra aliexpressten m6 siparisi verdim baktim kargoya verilmiyor iptal ettiydim sonrasında tr pazarina giris yapinca matepad tamam dedim :)

• saitates kullanıcısına yanıt
    L3 yazıyor. Bu ne anlama geliyor ??

• balistik81 kullanıcısına yanıt
    Samsungtan ciddi derecede soğudum. Hiç bir cihazında standartı yok. Tab s4 e verdiği desteği 5e vermiyor yada diğer cihazlarda kullanılabilen uygulamaları ya eksik özellikle yada hiç kullanamıyorsun. İpad bu işin en iyisi ama o da kısıtlı kullanım sunuyor. Bu cihaz iyi oldu tavsiye ederim. Düşük fiyatla kirin 990 işlemci iyi bir seçim ve aksesuarlar cabası...

• kable_ kullanıcısına yanıt
    L3 ise lisansız demek.. Cihazın lisansı yoksa yada bootlolader açılıp cihaz dışardan müdahale varsa L3 oluyor..480p görüntü kalitesi demek.. sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kable_

https://www.youtube.com/watch?v=lYOU_YxrHhc >>>> Buradaki talimatları takip edip google sevislerini başarıyla yükledim. Geriye tek kalan procreate Umarım android sürümü gelir.
    Facebooktan beni arayıp yardım eden sizdiniz dimi hocam :)

Evet arkadaşlar ben de an itibariyle GMS yükledim ve çok stabil sıfır hatayla kullanıyorum. Şimdi bir hocamız daha deniyor bakalım umarım o da yapabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: saitates

Destek listesinde yok tahmin ettiğim gibi, bu ekran ölçüleri tam film ve dizi için ama sd çözünürlük Netflix insanın canını sıkar..

bbelki ileride verirler desteği netflix
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

coreelec kurulursa eklenti ile 1080p izlenebilir
    corelec nasıl kuruluyor bununla ilgili bir video makale vs varsa deneyelim. Ama bildiğim kadarıyla sadece tv boxlara kuruluyor.
  • Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    Evet maalesef dediğin gibi hocam. İleride Google servisleri resmi olarak gelirse muhtemelen L1 widewine seetifika desteği gelir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Evet maalesef dediğin gibi hocam. İleride Google servisleri resmi olarak gelirse muhtemelen L1 widewine seetifika desteği gelir diye düşünüyorum.
    netflixin sitesinde bir açıklama var. kirin 980 kullanan bazı cihazlarda da fullhd çalışır diye. eğer netflix kirin 990'ı da eklerse destek listesine google servisleri gelmese de fullhd desteklemeye başlayabilir.
  • Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    Hocam desteklerinizle ben de Gms sorununu hallettim. Dünden beri kurcalıyorum. Şu an tabletimi daha çok seviyorum.

• GMS yüklediğinizden bahsetmişsiniz de ben de yükledim. Ama sürekli oturum hatası ve bildirimler alıyorum. Bildirimleri kapatarak hallettim yine de bazı play servisleri sorunla karşılaştı gibi uyarılar alıyorum. Püf noktası var mıdır.
  • Video talimatlarını harfiyen yaptığınızda hata almıyorsunuz. Mutlaka bir yerde ıskaladınız. Acaba şu sizi yanıltmış olabilir mi ? İçerik üreticisi aynı işlemleri bir kaç kez tekrarlıyor. Siz ilk oturum açma isteğinde erişim sağladığınızda video da hala retry uyarıları verikdiği bölümler var. Dikkatlice takip ettiğinizde işlemleri tamamlayabilirsiniz. Ben sorunsuz kullanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.