Şimdi Ara

Huawei MatePad Pro Ana Konu ve Kullanıcılar Klübü (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
331
Cevap
15
Favori
28.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix sadece aptoide marketteki sürümü çalışıyor. Diğerleri çalışmıyor. Marketteki uyumsuz diyor. Netflix sitesinden apk indirince de hata veriyor. Bunlar dışında ben de google servis işini hallettim. Fakat cihazda kurduktan sonra hesap silip ekleme yapamıyorsunuz. hesap değişimi için herşeyi baştan yapmanız gerekiyor. Şarjı efsane gerçekten. Fakat kalemi neden şarj ettiğimizi anlamadım. Deneyen oldu mu şarjı bitince çalışmıyor mu. Veya ekstra bir fonksiyonu var mı.
  • Evet sadece cihaz fiyatı 4299, aksesuarlarla 4999 olmuş alamayanlarin gözü yaşlı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    Doğru bilgi mi ? Neyse ki satın almışım axes indirimini alabilseydim süper olacaktı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kable_ kullanıcısına yanıt
    Sabah baktığımda öyle görünüyordu. Avantajix ve hediye çarkından zaten 16 mayısta 3.926,10₺ ye mal ettik kargoya verilmesini bekliyoruz

• balistik81 kullanıcısına yanıt
    O fiyata alan olmaz muhtemelen...

• saitates kullanıcısına yanıt
    evet tab s6 daha mantıklı olur o fiyat bandında

• Huawei MatePad Pro Ana Konu ve Kullanıcılar Klübü

• Powerbanki alabilen var mı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywaterr

bbelki ileride verirler desteği netflix

Alıntıları Göster
    hocam selamlar aynı youtube kanalından bende deniyorum lakin 21.30 dan sonra normal açılması gereken playstore ekranı gelmeyip halen error veriyor. yuklemenin bir videosunu çekmeniz mümkün mü ?
    https://www.youtube.com/watch?v=lYOU_YxrHhc

güncelleme : bu işlemden sonra hata alınca arka plandakileri kapatıp 3-4 dk bekledikten sonra açtığımda hata gitmişti , anlatan arkadaşın diğer videosunda da bu durumdan bahsetmiş biraz bekledikten sonra adımları bitirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucar_43 -- 22 Mayıs 2020; 1:2:56 >

• google servisleri yükledikten sonra ayarlardan başka bir google hesabı daha eklemeye çalıştığımda ekleyemiyorum. Sizde de aynı hata mevcut mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucar_43

google servisleri yükledikten sonra ayarlardan başka bir google hesabı daha eklemeye çalıştığımda ekleyemiyorum. Sizde de aynı hata mevcut mu?
    en başta google hesabi eklerken eklemeliydin tümûnû

• ucar_43 U kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Bana bugün powerbank le ilgili kod geldi. Aldım 1 tl ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhsar46 -- 22 Mayıs 2020; 14:28:50 >
  • Skywaterr S kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Telefonla yardım eden bendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mceliker

Netflix sadece aptoide marketteki sürümü çalışıyor. Diğerleri çalışmıyor. Marketteki uyumsuz diyor. Netflix sitesinden apk indirince de hata veriyor. Bunlar dışında ben de google servis işini hallettim. Fakat cihazda kurduktan sonra hesap silip ekleme yapamıyorsunuz. hesap değişimi için herşeyi baştan yapmanız gerekiyor. Şarjı efsane gerçekten. Fakat kalemi neden şarj ettiğimizi anlamadım. Deneyen oldu mu şarjı bitince çalışmıyor mu. Veya ekstra bir fonksiyonu var mı.
    Merhabalar. Yabancı sitelerde netflix in modlu eski iki sürümünü buldum. Biri HD yi diğeri ultra HD yi destekliyor. Ben her ikisini dedenedim. Son sürümü ile arasında pek bir fark göremedim fakat filmlerin ve dizilerin yanında HD yazısı çıkıyor. İsterseniz sizde deneyebilirsiniz.https://forum.xda-developers.com/poco-f1/how-to/watch-netflix-hd-ultra-hd-poco-f1-t3840727/page2http://www.mediafire.com/file/8wmaxnftgr1h2m4/netflixlatest.ultrahd.apk/filehttp://www.mediafire.com/file/i08g9us89xeu1xf/netflixlatest.hdonly.apk/file

• quote:

Orijinalden alıntı: muhsar46

Merhaba hocam. Telefonla yardım eden bendim.
    Merhaba saygıdeğer hocam. Bana da bugün kod geldi mailime aldım 1 tlye yakında gelir. Bu arada netflix ultra hd olanı indirdim. Ultra hd değil ama öncekine göre çok daha iyi görüntü var. Full hd sanırım. Yinede güzel oldu. Bu arada sence en iyi görüntü veren hangisi attığın linklerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skywaterr

Merhaba saygıdeğer hocam. Bana da bugün kod geldi mailime aldım 1 tlye yakında gelir. Bu arada netflix ultra hd olanı indirdim. Ultra hd değil ama öncekine göre çok daha iyi görüntü var. Full hd sanırım. Yinede güzel oldu. Bu arada sence en iyi görüntü veren hangisi attığın linklerden.

Alıntıları Göster
    Benim aboneliğim hd. Bu nedenle ultra HD olsa bile en fazla hd seyrebiliyorum. Ben yukarıda da dediğim gibi normal moreapps deki uygulamadaki görüntü ile hd deki görüntüde pek bir fark göremedim gibi. Bu psikolojik te olabilir. Ama yinede bende HD olan yüklü. Aslında browser da oynatmak mümkün olsa eklenti v.s kuracaktım fakat browser da hata veriyor. Bilgisayarımda opera da Amerika içeriklerini v.s seyrediyordum. Alt yazı v.s ekliyordum. Tablette yapamıyorum şimdilik.

• Bana henüz powerbank indirim kodu gelmedi ? Bu kod nasıl geliyor. Hangi mail adresinden iletiliyor ? Spam kutusunda da bir şey yok.

• Şu lte olarak satılsaydı bende almıştım:)) aklımda kaldı.. herkes güle güle kullansın..

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.