Şimdi Ara

Huawei Matebook 13 AMD (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
9
Favori
21.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Laptop yurtdısından mı geldi? Toplam ne kadara geldi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bogazicili_zekiye kullanıcısına yanıt

Amazondan sipariş verdiğim "kılıf ve type-c hub" geldi.

Laptop değil.

• Yeni bilgi.

Elinizde type-c uçlu kablolu bir kulaklık varsa, matebook un sağdaki type-c portuna takıp ilave aparatsız müzik dinleyebilirsiniz...

• Yeni bilgi, arkadaşlar pc manager için verdiğiniz linkten ben güncellemeyi yaptım, çince olmadı korkmanıza gerek yok bir değişiklik göremedim ama :D

• kivircikgitarist K kullanıcısına yanıt

Ayarlar kısmına, klavye aydınlatması seçenrği geldi mi mesela? Detaylı baktınız mı?

Bir de, eskisini kaldırıp, sonra yenisini mi kurdunuz, yoksa direkt mevcudun üzerine mi kurdunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ocean72

Ayarlar kısmına, klavye aydınlatması seçenrği geldi mi mesela? Detaylı baktınız mı?

Bir de, eskisini kaldırıp, sonra yenisini mi kurdunuz, yoksa direkt mevcudun üzerine mi kurdunuz?

Direkt kurulu olanın üzerine kurdum, sürüm yenilendi, klavye ışığı sürekli aktif seçeneği gelmedi.

• İlk update geldi.

Bios 1.13 e güncellendi.

PC Manager taraması yapın

• Pot player da yukarıdaki ayarları yapınca 4K HDR REMUX filmler daha da güzel geldi gözüme. Denemenizi tavsiye ederim.

Parlaklık % 100' de ve otomatik parlaklık seçeneği kapalı bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 27 Ekim 2020; 21:37:8 >
  • HUAWEI MateBook 14 2020 AMD

modeli ne zaman satışa çıkacak bir bilginiz var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: Worm Holes

HUAWEI MateBook 14 2020 AMD

modeli ne zaman satışa çıkacak bir bilginiz var mıdır?

bu sene sonuna doğru bence gelecektir(kasım sonu aralık gibi) ama fiyatı nasıl olur onu bilmiyorum ayrıca İngiltere pazarında baz model 8gb ramle geliyor bizde fiyat uygun olsun diye sadece onu da getirebilirler.

Not: Yüksek fiyattan ötürü getirmekten vageçebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman193 -- 28 Ekim 2020; 16:38:37 >
  • hackman193 H kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim

• 4600H işlemcili 14 Inç yeni kasa matebook ön siparişe açılmış...
    256 gb. ssd + 8 gb ram
    512 gb ssd + 16 gb Ram seçenekleri ile...

• ocean72 kullanıcısına yanıt

Tam bunu yazmaya geliyordum hocam 8gb'ın fiyatı iyi ama 16gb çok pahalı yav 8gb ram ile de 4600h ne işe yarar ki yine de artık bizim alet alınmaz 6700 tl zaten 300 fazla verip 14'ü almak mantıklı

Büyük kampanya ile gelmiş fiyatlar normalde ingiltere fiyatına yakın olurdu şuan alakası yok.

yine de 13 modelini 5000tl'den almak akıllılıktı diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman193 -- 4 Kasım 2020; 13:49:40 >
  • Worm Holes kullanıcısına yanıt

Hocam alet ön siparişe çıktı bi noktadan yanıldım beklediğimden önce ön siparişe açıldı ama beklediğim tarihlerde tam olarak satmaya başlayacaklar

fiyat beklediğimden baz model için iyi ön sipariş indirimiyle 6800 tl ama üst model bana biraz tuzlu geldi yine de o fiyat bandında da rakipsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman193 -- 4 Kasım 2020; 14:1:11 >

Bir düşündüm, benim 13 ü satıp, 512 & 16 lı 14" i alayım diye ama, mevcut cihazdan gerçekten memnunum ve tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Ve kasa boyutları, klavye yerleşimi 14 e göre çok daha şık. Böyle iyi...

• Bende görür görmez bi düşünmedim değil 6kya bunu satıp 6800e en azından 8 256'yı alsam ekran büyür 2 Usb A girişi olur çirkin share stickerı olmaz falan ama 13 dediğiniz gibi yeterli olduğu için bu ekonomik durumda cepten ek para çıkarmaya gerek yok dedim.

Hocam ben macbook siparişi verdim ürün ne zaman çıkar belirsiz diye.

şu arm işlemciler de belli olsun da bi iade konusunda daha net karar verebilirim.

ryzen 4600h ve 4800h arasında grafik performansı konusunda ne kadar fark vardır ?

bu ürünün bir de mx350 intel i7-10510u lu versiyonu çıkacakmış 11. Nesil inteller çıkmışken niye böyle bi hamle yapıldı anlayamadım. Matebook pro için saklamış olabilirler belki bu seçeneği.

• Worm Holes kullanıcısına yanıt

-Hayırlı olsun Arm işlemciler bence performans olarak çağ açmayacak güç tüketimi ve ısı yönetimi iyi olacak gibi

-Bence ucuz olmasına adına atılmış bir hamle 10. nesil işlemci koyma yine de intel Amd'den pahalı olacaktır

-Ryzen 3500u grafik performansı bile oldukça yeterli 4600 ile 4800 arası farkı pek bilmiyorum(Core speed 100mhz farklı) ama 16gblık versiyonda hafıza olduğu için ciddi bir performans verecektir 3700u bile 16gb'a geçince performans artışı yaşıyor grafik gücünde mx250 bazında bir performans verir minimum

-Evet bence de şuan Matebook14 MatebookPro'ya rakip oldu resmen. İstenmeyen bir şey bu 11. nesil intel ve güçlü harici grafik kartı silahını ona koyup kendi kendilerinin önünü kesmeyi engelleyebilirler.

-Geçenlerde arkadaşıma Macbook önerdim i5li ofis işi yapacağım çok grafik gücüne ihtiyaç yok mac pil ömrü, kasa kalitesi ve yazılım olarak daha iyi olduğu için iade etmeyeceğim dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman193 -- 4 Kasım 2020; 16:40:7 >

• CODEGEN nasıl bir marka? USB-HUB'unu almayı düşünüyorum

• Merhaba D14 ile Matebook 14 arasinda kaldik kiz kardesime alacagim arkadaslar hangisini onerirsiniz. Her ikiside 8gb ram 256 ssd li olan versiyon olarak.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.