Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ronaldo0709 -- 5 Ocak 2018; 20:20:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ronaldo0709 R kullanıcısına yanıt
    Firmware finder den mi, geldi güncelleme?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akınAK

Firmware finder den mi, geldi güncelleme?

Hayır normal ayarlardan geldi. NXT-Al10 modeli

• C185'lere OTA'dan güncelleme geliyor mu normalde ?

• mtyg kullanıcısına yanıt
    2 yıldır kullanıyorum hiç geldiğini görmedim

• quote:

2 yıldır kullanıyorum hiç geldiğini görmedim

Peki bu ff den indirdiğim yazılım dload yöntemiyle yukleyebilir miyim ? Ve root gerekiyor mu ?

şuan kimlik hatası söz konusu, henüz düzeltilmemiş. dload yada proxy yöntemiyle yükleyebilirsin.. ben genelde proxy yöntemiyle yüklüyorum. pek sıkıntı yaşamadım.. ara ara kontrol ediyorum kimlik hatası giderilmiş mi diye, sorun çözülürse sizide bilgilendiririm.
  • quote:

şuan kimlik hatası söz konusu, henüz düzeltilmemiş. dload yada proxy yöntemiyle yükleyebilirsin.. ben genelde proxy yöntemiyle yüklüyorum. pek sıkıntı yaşamadım.. ara ara kontrol ediyorum kimlik hatası giderilmiş mi diye, sorun çözülürse sizide bilgilendiririm.

Bende sdkart yok yazılımı indirdim ff ile. Proxy ile nasıl yüklüyoruz?

Öncelikle Firmware Finder indirip uygulamayı açıyoruz. Sol üstten menüye girip Ayarlardan Use proxy for install u seçip yamayı indiriyoruz. İndirdiği yamayı açıp yükle diyoruz. Sonra Wifi ayarlarına girip ağı unut deyip gelişmiş ayarlar proxy elle gir i seçip bigisayar adına localhost ve bağlantı noktası 8080 girip, Firmware Finder da güncellemeyi buluyoruz 583 nin Full OTA olanını seçip Send Firmware To Update diyoruz. telefonun güncelleme ayarlarına girip güncellemeleri kontrol et dediğimizde yeni sürüm orda görünecek, ordan güncelliyoruz. Forum da bir arkadaş paylaşmıştı,

• L29C185B583 yükleyemeden L29C185B585 çıkmış. Kesin bu da kimlik hatası veriyordur :)

• ARKADAŞLAR BOŞUNA İNTERNETİNİZİ HARCAMAYIN. BURADA GÖRÜNEN GÜNCELLEMELER KULLANILABİLİR DURUMDA . BURADA SÜRÜMÜNÜZÜ TAKİP EDİN VE ONA GÖRE İNDİRİN. BOŞUNA İNTERNETİNİZİ HARCAMAYIN . NU SİTEYİ TAKİP EDİN.
    http://pro-teammt.ru/firmware-database/
  • yukselg Y kullanıcısına yanıt
    ff üzerinden indirmeden de uygun olup olmadığı test edilebiliyor zaten.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    İndirip güncellemeyi denediniz mi? NXT-L29C185B585 firmware finder ile güncellemeye göndermiştim ve yüklemiştim ama telefonu yüklemek için kapatıp otomatik açınca uyumsuzluk verip güncelleme dosyasını silmişti. Buradan indirsem de sanırım bir şey değişmez.
  • Otomatik güncelleme kontrol ettiğimde bir şey görmüyorum. Bu güncellemelere nereden bakabilirim. Android 6 kullanıyorum hala. 7 güncellemesi gelmiş sanırım. Çok anladığım hususlar değil anlayan biri yardımcı olursa çok sevinirim.

Saygılar

• sabahattin ali S kullanıcısına yanıt
    Hemen 5 msj yukarıda paylaştım, Firmware Finder i indirip ordan yükseltebilitsiniz, programın içinde ögretici videolar da var izleyip çok kolayca yapabilirsiniz

• Merhaba.Bunun hakkında ne düşünüyorsunuz.Bana çok mantıklı geldi.

Huawei Mate 8 için 6000 mAh Taşınabilir şarj çantası tavsiye Ultra Ince Backshell kablosuz şarj kutusu Harici Pil güç bankası

http://s.aliexpress.com/vai6J3Iz?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

• B585 Fırtına Gibi Esen İşletim Sistemi Olmuş Amma Pil Malesef 4 Saatte Bitti.

• Şimdi Mate 10 Pro Almaya Gidiyorum Media Markt Markete

• Arkadaslar merhaba mate 8 cihazimi ne yaptiysam gucelliyemedim bana acil yardimci olurmusunuz surum b211 firware ile denedim olmadi

• kumuk980 K kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar merhaba mate 8 cihazimi ne yaptiysam gucelliyemedim bana acil yardimci olurmusunuz surum b211 firware ile denedim olmadi

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.