Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (251. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.812
Cevap
46
Favori
279.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar.

Yaptıklarınızı sırayla yazar mısınız? Çünkü bu konu defalarca yazıldı!! Nerede hata yaptığınızı ya da problemi görelim!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cekican7 C kullanıcısına yanıt
    Sanırım sizin sürümde C636.

Ben b585den oldukça memnundum.Bi aptallik yaptim ve b589yükledim.Pil su gibi akıyor.4 satte pil bitiyor.Ayni kullanimimla b585de 6 saate çok rahat ulaşabiliyordum.

Sabırsızlıkla B594ün kullanıma açılmasınï bekliyorum.Telefondan soğudum.Sakın b589yüklemeyin...

• spyoner S kullanıcısına yanıt
    Usta telefonu ill aldimda b180 surumu vardi rom indirdim 3 tusla b211 surumunu yukledim sorunsuz oldu sonrasinda 7.0 gecmek icin b589 yukleme valistim firvare ile sorun su guncelleme geliyor yukluyor yuzde yuz olunca telefon kendini otomatik kapatiyor sonra siyah ekranda bi yukleme daha geliyor orda yuzde bir oluyor hata veriyor sonra twlefon aciliyor defalarca yaptim bunu sonuc hep ayni hatam nedir burda baskan? Su an yuklu olan surum b211

• duman6985 D kullanıcısına yanıt
    sürümünüz C636B211 ise frimeware finder den ilk önce B563 güncellemesi yükleyin sonra yine frimeware finderden B589 u yükleyin.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Usta yuklimde firware ile guncellemeye gecince sd karta indirmiyo simdi fark ettim twlefon hafizasina atiyor sorun olurmu sizce dedinizi yapicam bakalim

İndirdim onuda denedim usta indiriyo yuklemeye gecince hata veriyor surekli

FF de indir"doenload" sekmesinde güncelleme yapmaya çalışıyorsunuz anladığım kadarıyla sd karta değilde telefon hafızasına yüklüyor demenizden. Kablosuz ağ ayarlarında gerekli olan proxy ayarlarını yapın. Ardından FF de yüklemek istediğiniz versiyona gelin mevcut versiyonunuzdan yüksek olması lazım tabi. Ardından in-app proxy e tıklayın telefonunuzun sol üst köşesinde bir simge belirecek orada kurmak istediğiniz versiyonu görebilirsiniz. Ardından ayarlardan telefonun sistem guncellemelerine girdiğinizde yeni versiyonu gösterecektir. Yoksa kontrol et şeklinde sekmeyi yeni leyin. Güncel dosya çıkar ise ona tıklayın kendisi inecek ve kuracaktır. 3 tuş yöntemini yapmanıza gerek kalmaz. Unutmadan şuan 594 ve 594A kurulum izni olmadığı için indirsede hata verecektir. O yüzden ondan önceki versiyonları deneyiniz.

• spyoner S kullanıcısına yanıt
    Usta arkadas yukarda 563 surumunu indirin yazmis dediniz gibi firwarwden indirdim hersey normal yuzde yuz oldu telefon kendini otomatik resetliyo siyah ekranda yuzde 5 olunca hata veriyor bunu bircok surumde denedim hep ayni sorunu aliyorum

girdiğiniz wifinin şifresini unutun. sınra wifiye gelişmiş ayarlarj kullanarak elle yapılandıra girin. ad kısmı localhost , altındakş sekmede 8080 yapın. sonra wifi şifresini girin bağlanın. sonra frimeware finder girin ve 563 sürümünü indirin. nereye indirdiği önemli değil, telefonda sd kartın takılı olması şart. . haaaaa şöyle bir sorun olabilir senin. eper bu dediklerimi yaptıktan sonra hala olmuyorsa sana bir link vericem onu indiriceksin ve dload yöntemiyle kurucaksın. bana olmazsa haber ver link vericem

Usta dedini birebir eksiksiz uyguladim yine ayni hatayi veriyor

hocam şimdi bilgisayarınıza bu vereceğim linki indiriyorsunuz. telefondaki SD KARTINA dload adında klasör oluşturun. bilgisayara inen RAR dosyasına sağ tıklayıp klasöre çıkart diyin. klasöre çıkartılan dosyalar arasından sadece UPDATE. APP dosyasını SD kartında oluşturduğun dload klasörün içine at. bunları yaptıktan sonra telefonu kapat. Sonra telefonda bulunan 3 tuşa da aynı ayda basılı tut huawei logosu GELENE KADAR. görüntü geldikten hemen sonra tuşlardan elini çek. bu işlemlerden sonra güncelleme tamamlanması gerekiyor. bunları yap sonra yine durumu bilgilendir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 11 Ocak 2018; 17:57:13 >
    Usta dedini yaptim ayni sekilde yukleme ekranina geldi yuzde 76 kadar yukledi hata vermedi yukleme bitti twlefon kendini acti deisen birsey olmadi surum hala ayni b211

tamam hocam. zaten b211 yüklettirdim sana değişen bşr şey olmucak. şimdi yapman gerekenkeri söylüyorum. telefondan girdiğin wifi yi unut diyorsun. sonra wifiye gelişmiş ayarları kullanarak elle yapılandır diyorsun. ad kısmı localhost yap. no kısmı ise 8080 yapıp wifi şifreni girip bağlanıyorsun. ardından. frimeware finder e giriyorsun güncellemelerden B563 den full olana gelip ona bir defa tıklayıp ın app proxy ye tıkla. ardından telefonun ayarlarına girerek güncellemeleri kontrol et. karşına çıkan güncellemeyi hızlı güncelle diyerek başlat. bunları yap bana haber ver. adım adım gidicez B589 en son yüklücez. benim dediklerimi yap dikkatlice yap mesaj at

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 11 Ocak 2018; 17:48:50 >
    Ustam deninizi yaptim yine ayni hatayi aldim install faal hatasi verdi

Usta acaba benim yaptimdami sorun var firwareye girip 563 surumunu secip wifiyi unut diyip gelismisten ayarlari yapiyorum sonra guncellemeye gidiyorum guncelleme geliyor yukle diyorum sonra yuzde 5 olunca tekrar wfiyi unut diyip normal sekilde wifi sifremi giriyorum yukleme oyle dewam ediyor resimde en ustte olan 563 surumunu indiriyorum dogrumudur
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman6985 -- 11 Ocak 2018; 19:48:40 >

yanlış yaptığın şeyler var. yangi sürümü indiriyorsun onu resimde belirt. birde benim dediğim şekilde wifi ayaralrını yap 2. defa unut vs deme. full ota MF olanı indir 2 küsür gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 11 Ocak 2018; 20:0:29 >
    ilk önce hiç bir yere girmeden wifi ayarlarını yap sonra findere gir sürümü seç ardında en aşağıdaki sekmeyi seçtikten sonra . telefonun ayarlarına gir ve güncellemeyi kontrol et. görünen güncellemeyi hızlı başlat diyerek indirmeye başlasın. %3-5 olduktan sonra wifiyi unut de ve normal şifreni girerek wifiye gir. güncelleme kaldıpı yerden devam edicek. yapamazsan yine olmazsa. beni ara teamviewer dan yapıyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yukselg -- 12 Ocak 2018; 0:58:27 >
    Ustam dedini yaptim bu sefer oldu wala cok tesekkurler allah razi olsun senden 1 aydir bununla ugrasiyorum

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

• Arkadaşlar 585 yükleyebilen var mı

önemli değil kardeşim. B589 yüklemek istiyorsan mesaj at yükleyelim. 👍👍

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.