Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (291. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
Giriş

hala sorunsuz kullanıyorum

tam 4 yıl oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: lordz

Üstadım, iki kez aliexpress, birkez hepsi burada ve bir kez de Ankara balıkçıoglu is hanı. Ankara'da iseniz sıhhiye de balıkçıoglu is haninda bulamayacağınız yedek parça yok.

İstanbul'dayım hocam,teşekkür ederim cevap 9cin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim aklımda da o var ,birde deji deneyelim o zaman :).Teşekkür ederim.

• Hala daş gibi maşallah

• Merhaba. Mate 8 64 GB cihazım var. 5 yıldır kullanıyorum. Ancak şu anda paket internetinde sıkıntı çıkıyor. Hemen her gün internete girerken donuyor. Hiç girmiyor. Wifide sıkıntı yok sadece paket internetinde oluyor. Bunun bir çözümü var mı?

• Arkadaşlar merhaba.

Durumu pek olmayan bir yakınım için ucuz telefon bakarken rastladım bu modele. İlginç bir şekilde hala satışta:

https://www.hepsiburada.com/huawei-mate-8-32gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000002XTFD

mate8 32/3 gb 4000mah 1750 TL

Sizce alınır mı? iş görür mü ? Ve kaç yıl götürür? işlemci ve ram i?

android güncelleme alıyor mu?

Alternatif modeller:

Realme C11 32/2 gb 5000mah 1900 TL

HONOR 8S 32/2 gb 3000mah 1900 TL

Xiaomi Redmi 6 64/4 gb 3000mah 2000TL

Huawei Y5 2019 16/2 gb 3000mah 1850 TL

Vivo Y11S 32/3 gb 5000mah 1980 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 24 Ocak 2022; 11:37:58 >

• yukselg10 Y kullanıcısına yanıt

Selamlar. 4 defa ekran değiştirdim demişsiniz. Benim de ekranım kırıldı, yenisini almak istiyorum ancak bir türlü karar veremedim. Çünkü 800 - 900 tl civarında olan fiyatlar var bir de 600-700 tl civarında fiyatlar var. Aynı firmanın bile 2 türlü ürünü var, örneğin:

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★www.n11.com
    Huawei P8 Lcd Ekran Dokunmatik Çıtalı A+++Süper Kalite (498159139) Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/huawei-p8-lcd-ekran-dokunmatik-citali-asuper-kalite-498159139-19847908?magaza=yoltayteknoloji

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★www.n11.com
    Huawei Mate 8 Lcd Ekran Dokunmatik A+++Süper Kalite (497844920) Fiyatları ve Özellikleri
    https://www.n11.com/urun/huawei-mate-8-lcd-ekran-dokunmatik-asuper-kalite-497844920-19847881?magaza=yoltayteknoloji&renk=beyaz

Üstteki 645 tl, farkı çıtalı yazıyor ancak süper kalite yazmıyor. Alttaki 840 tl civarında, çıtalı kelimesi yok ancak süper kalite yazıyor. Süper kalite yazanın farklı olduğuna inanmak ne kadar doğru anlayamadım, çünkü daha düşük fiyata süper kalite yazmış olan firmalar da var. Ayrıca aralarda karşılaştığım şikayetlerden birisi ekranı taktıktan sonra ince bir aralık kalıyor denilmiş, sizde böyle bir sorun yaşandı mı ? Teşekkür ederim

• ben 5-6 defa çıtalı ekran taktım kendim çıtalı da çok sorun olmuyor.

• 645 TL dediğiniz Huawei P8 telefon için. Dikkat!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the saintt -- 20 Ekim 2022; 20:43:44 >
  • arkadaşlar adıma faturalı mate 8 imin ekranına pandemi zamanı kolonya kaçtı ekran sol alt kısımda 3cm kadar mavilik var ve batarya olmadan satışa koyuyorum ilgilenenler için parça listesi ve durumları aşağıdaki gibi

anakart 3/32gb sağlam (imei de aktif durumda sorunsuz)

ekran kısmen sağlam

batarya yok balon gibi şişti ve atıldı

ana kamera sağlam

öz çekim kamerası sağlam

şarj soketi, hoparlör ve mikrofon sağlam

kasa vasat durumda

istediğiniz telefoncuda batarya montaj yaptırıp sağlamlığını kontrol ettirebiliriz yada orjinal batarya fleksi elimde olduğu için farklı batarya yada adaptör ile sorunsuz çalıştığını da gösterebilirim.

Fiyat son 500tl yer eyüp yeşilpınar

• Ekranı kırık olduğu için kullanmayan birisi ana kartını uygun verirse almayı düşünürüm. Benim note 8 de Şarj almada sorun var bazen yavaş alıyor bazen normal alıyor bazen almıyor. Alt şarj bordunu değiştirdik ordan değil. Ana kartta devrede sorun var gibi varsa uygun fiyata almayı düşünürüm. Yeni red mi aldım ama ince ve uzun, elim ağrıyor. Buna 7 yıldır alışmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersan0 -- 20 Kasım 2022; 23:55:28 >
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.