Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın Mate 8 kullanıcıları, yeni bir telefon arayışındayım ve Samsung C9 Pro ile Mate 8 arasında kaldım açıkçası. Hangisini tavsiye edersiniz neden?

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/30523-52006-57478-61961/huawei-mate-8_samsung-galaxy-c7_huawei-p9-eva-l19_samsung-galaxy-c9-pro/

Bir de Mate 8 in şarjı internet sürekli açık kaç saat gidiyor? Daha da önemlisi maksimum görülen ekran açıklık süresi ne kadar? Samsung C7 6-7 saati gördüğü oluyordu. Samsung serisinin tek kötü yanı kamerası. Görüntü sabitleme ve optik odaklama olmaması işi batırıyor...

• Formel kullanıcısına yanıt
    Hocam seçtiğiniz temadan kaynaklanıyor olabilir.

Temalardan seçtiğiniz temayı özelleştir tuşuna basın ve ekran kilitleme tarzı kısmını default seçin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

Sayın Mate 8 kullanıcıları, yeni bir telefon arayışındayım ve Samsung C9 Pro ile Mate 8 arasında kaldım açıkçası. Hangisini tavsiye edersiniz neden?

http://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/30523-52006-57478-61961/huawei-mate-8_samsung-galaxy-c7_huawei-p9-eva-l19_samsung-galaxy-c9-pro/

Bir de Mate 8 in şarjı internet sürekli açık kaç saat gidiyor? Daha da önemlisi maksimum görülen ekran açıklık süresi ne kadar? Samsung C7 6-7 saati gördüğü oluyordu. Samsung serisinin tek kötü yanı kamerası. Görüntü sabitleme ve optik odaklama olmaması işi batırıyor...

En doğru adrestesiniz :) her konuda çok iyi bir telefon

• MGES38 kullanıcısına yanıt
    İşlemci gücü, grafik gücü, müzik kalitesi(özellikle kulaklıkta), ekran kasa oranı tüm bunlarda mate 8 önde o bakımdan mate 8 tavsiye ederim.

edit: 8-10 saat arası ekran süresi var reel kullanımda sabah 9 akşam 9 arası %70 şarjla eve dönüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 31 Mart 2017; 23:35:25 >
    hiç düşünmeden mate 8 al kardeşim. ben yeni aldım ve 2-3 ay boyunca araştırdım. samsung çöpünü kesinlikle düşünme. zte axon 7 , mi max, mi5s gibi üst seviye cihazlarada baktım ancak bu telefon çok çok daha üst seviye bir cihaz. huawei mate 8 in adı ve modeli samsung s8 mate olsaydı minimum 3000 tl olurdu. bu donanım ve bu performans telefon çıkalı neredeyse 2 sene olucak 2017 nin donanımlarında aşağı kalır hiç bir yanı yok. 4 gb ram 8 çekirdek 64 gb rom parmak izi 6 inç mükemmel ekran kamerası ile tam bir canavar. illa bu telefon demiyorum bence zte axon 7 yi de bir incele. benim gerçekten çok beğendiğim bir cihaz. arasında sürekli gidip geldim. ekranın büyük olmasını istememden dolayı mate 8 aldım. daha önce 5.5 kullanıyordum artık küçük gelmeye başlamıştı :) mate 8 64 gb modeline kefilim ancak zte yi de incele ve kararını ver. zte nin özellikleri ve donanımıdan dolayı çok beğendim hele çift stereo hoparlör olması yeter :)

• Arkadaşlar c185b321'in indirme linki olan var mı? Ben bulamadım da.
  • Çok teşekkür ederim değerli cevaplarınız için. An itibariyle şu 4 telefon arasındayım.

C7 1300TL iken diğerleri yaklaşık 1700TL. Şimdi benim için önemli olan 2 etken kamera ve ekran boyutu. Dolayısıyla Mate 8 de ikisi de var sanrıım ama P9 ile karşılaştırıldığında nasıl acaba? Yani P9 un kamerası Mate 8 e göre daha iyi sanrıım. Ekranı görmezden gelmemi sağlar mı acaba? C7 kullandım en son, güzel telefon, 5.7" tam istediğim boyut ama kamera yetersiz, çok kötü. O yüzden iade ettim. C9 Pro almanın da pek bir anlamı yok sanrıım. Yani kısaca Mate 8 ile P9 arasında kaldım :( Mate 8 in 64GB lık modeli pek yok Türkiyede sanrıım.

• Ben android 7 ye geçtim ve 5 saat maksimum ekran açık süresi alıyorum. Siz nasıl başarıyorsunuz? Hattım turktelekom 4g hep açık akşam wifi açık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    P9 dokular daha net ve noise siz fotoğraf çekiyor ancak bana göre çözünürlük dezavantajı var mate 8 gece daha noise li çekiyor ancak aydınlık ortamda çözünürlük avantajıyla daha fazla ayrıntı yakalıyor
  • Arkadaşlar merhaba

Yazılım sebebiyle telefonumu Delta Servise vermistim. Servise vermeden önce telefonum C636B180 surumuydu. Servis yeni yazılım atmış telefona şuan uzerinde C900B190 derleme numaralı bir surum gorunuyor. Bu surum.hakkinda bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim. Birde cihazım ilk acilista boot kilidi hatasi veriyor bu servisin boot kilidini actigi anlaminami gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: MGES38

Sayın Mate 8 kullanıcıları, yeni bir telefon arayışındayım ve Samsung C9 Pro ile Mate 8 arasında kaldım açıkçası. Hangisini tavsiye edersiniz neden?

6s plus cihazım var, mate 8 aldım, 32gb ve 3gb ramli versiyon, o dahi acaip akıcı, ekran ve dokunmatik süper, şarj süresi keza çok iyi. Samsung kullandım hep androidde, hata etmişim. Şiddetle öneririm. F/p oranı çok yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: makca42

Arkadaşlar merhaba

Yazılım sebebiyle telefonumu Delta Servise vermistim. Servise vermeden önce telefonum C636B180 surumuydu. Servis yeni yazılım atmış telefona şuan uzerinde C900B190 derleme numaralı bir surum gorunuyor. Bu surum.hakkinda bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim. Birde cihazım ilk acilista boot kilidi hatasi veriyor bu servisin boot kilidini actigi anlaminami gelir.

Bende aynı sebepten delta servise telefonu vermiştim. Banada C900B190 sürümünü yüklemişler . Açılışta aynı bahsettiğiniz ekran geliyor. Ayrıca temalar yok, tema bölümü açılınca boş görünüyor. Dload yöntemiyle güncellemeyi denedim ancak olmadı. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim. C900B190 dan C185 veya C 636 geçebilme imkanımız varmı?

• borrelia 5 B kullanıcısına yanıt
    Pm den arkadaşa yazdım burdanda paylaşayım cust version işaretlediğim gibi olmalıdır o kısım boşsa araştırıp döneceğim c900 generic sürüm numarasıdır normalde bu durumdan sorunsuz b211 e geçilebilmesi gerek *#*#2846579#*#* tuşlayın veneer informations/version info kısmında C636 yazmalı yine aynı menüde network information query/vendor country info kısmında hw spcseas yazıyorsa b211 sürümü yükleyebilirsiniz.

Edit: Arkadaş lnkini verdiğim b211 sürümü sorunsuz yüklemiş ilk önceki sürümünüz C636 ise linkten yükleyin http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1076/g104/v67523/f1/full/update.zip

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 1 Nisan 2017; 20:32:15 >

dostum az önce sumstorms bana c636b211 in linkini verdim indirdim.sd karta attim 3 tus metoduyla update yaptim C900B190 dan C636B211 e sorunsuz gectim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sunstorms

Pm den arkadaşa yazdım burdanda paylaşayım cust version işaretlediğim gibi olmalıdır o kısım boşsa araştırıp döneceğim c900 generic sürüm numarasıdır normalde bu durumdan sorunsuz b211 e geçilebilmesi gerek *#*#2846579#*#* tuşlayın veneer informations/version info kısmında C636 yazmalı yine aynı menüde network information query/vendor country info kısmında hw spcseas yazıyorsa b211 sürümü yükleyebilirsiniz.

Edit: Arkadaş lnkini verdiğim b211 sürümü sorunsuz yüklemiş ilk önceki sürümünüz C636 ise linkten yükleyin http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1076/g104/v67523/f1/full/update.zip

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

Hocam Dload yöntemiyle nxt l29c185b200 e geçmeyi denedim. Bu sefer c900b200 oldu. yani c185 olmadı. ayrıca vendor country info da 'vendor country file not exist' yazıyor. Dload yönteminde ben üç tuş değilde yukarıda sizin verdiğiniz kodu girip software upgrade ( sd kart üzerinden) yaptım bilmiyorum farkedermi? yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: makca42

dostum az önce sumstorms bana c636b211 in linkini verdim indirdim.sd karta attim 3 tus metoduyla update yaptim C900B190 dan C636B211 e sorunsuz gectim

Hocam hayırlı olsun. Sizinde temalarda sorun varmıydı? Birde açılıştaki görünüm düzeldi mi?
    Tsk ederim dostum. Evet temalar hic calismiyordu. C636B211 e gectim temalar geldi ama bu seferde indirdigim temalari uygula diyorum hicbisey degismiyor anlamadim gitti.vardir bunun da bir cozumu

• makca42 M kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıca işaretlediğiniz parameter cersion Cversion:CUST DVersion:CUST yazıyor
    Amman dikkatli olun benim ilk cihazda "file not exist" e düştü sonra cihaza uygun bir rom kurarken boot etmedi ve servisten değişti. Evet fark eder 3 tuş yöntemi force update tir. Yanlış bir yönlendirme yapmak istemem bu noktada cihaz kolayca uçabiliyor ve en ufak hatada geri döndürülemiyor. Tavsiyem dc phoenix kullanarak cust bölgenize uygun bir romla temiz bir kurulum yapmanız olur boot.img, recovery1.img, recovery2.img, system.img, cust.img user data gibi tüm parametreleri sıfırdan yükler cihazınız ilk aldığınız güne döner ve bootloader tekrar locked olur(bu yazılım ücretlidir)
  • Bu yazılımı nasıl temin edebilirim? Ayrıca uygulaması kolay mı? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.