Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.812
Cevap
46
Favori
279.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum 7.0 için hangi sürüm var sende B560 ve emuı 5.0 mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cileri33 -- 28 Mart 2017; 2:35:58 >
  • Arkadaşlar merhaba ben bir kaç deneme sonunda telefonumun sürümü ntx-l29c636b330 emui 4.1 oldu. Sıkıntılı sürümmüş baya sıkıntı yaşıyorum şu an. Sormak istediğim emui 5 için tekrar 4 e mi dönmem gerek yoksa b563 indirip onu yüklesem direk emui 5 olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fucurtens -- 28 Mart 2017; 9:33:57 >
  • Bootloader kilidi aldım twrp yükledim root yaptım cihazım emiu 4.1 b320 idi bu yöntemle emiu 4.0 b200 sirümüne sorunsuz dönebildim. Şuan güncellemede otomatik b560 sürümü geldi. Sizce yüklemelimiyim yoksa b200 daha mı iyi şuan için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cileri33 kullanıcısına yanıt
    Evet aynen.Aldığımda 6.0 ile geldi.(c185b190)
    sonra c185b200 romunu yükledim,daha sonra otomatik olarak 7.0 geldi.
  • nnemesiss12 N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım bende netten indirdiğim sürümleri b211 hariç birtürlü dload ile yükleyememiştim sürekli hata veriyordu.Ancak ff proxy yöntemiyle firmware finder ile bulunan sürümleri en eski olandan en yeniye doğru denedim ve sonunda bitanesi hatasız kuruldu.Bu sırada belki 6-7 tane sürümü sıradan denemiştim ve kuramaıştım.Yani ffproxy yöntemiyle deneme yanılma ile sürümleri sıradan deneyin derim.
  • fucurtens F kullanıcısına yanıt
    Emui 4.0 a dönmeniz gerek 15 şubat tarihli video paylaşımımda nasıl geri dönüleceği anlatılıyor. Videoyu birkaç defa izleyin o şekilde kurulumu yaparsınız
  • Ben hala c636b180 surumu bulamadim b211 sorunsuz diyorlar telefon kasiyor tema gecisinde ototmatik degisen kilit ekrani duvar kagidi gitti huaweinin sarji daha cabuk bitiyor telefonla görüşürken kulagima telefonu goturdugumde ekran kapanmiyor nasil sorunsuz surum anlamadim. Pc uzerinde sifir formatlayacagim bir yontem yokmu belki o zaman duzelir sorunlarim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnemesiss12 -- 28 Mart 2017; 21:7:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    ben 211 sürümü kullandığım zaman hiç bir sorunu yoktu. sorunsuz bir sürüm . siz teli formatlayın bence 211 ile ilgili bir sorun değil

• Arkadaslar telefon kullanma aliskanligimda hicbir degisiklik olmadigi halde bir gunde tuketilen sarj yuzde kirk civarindan yuzde seksen civarina cikti.

Enteresan bir sekilde bu olay telefonu dusurup camini catlattigim gun basladi. Uc gundur drvam ediyor. Ne ilgisi olabilir ki !

Dun aksam hizli sarj aleti de sarj etmemeye basladi. bir ilgisi olabilir mi ?

Vakit ayirip cevap veren olursa simdiden tesekkur ederim.

İyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: nnemesiss12

Ben hala c636b180 surumu bulamadim b211 sorunsuz diyorlar telefon kasiyor tema gecisinde ototmatik degisen kilit ekrani duvar kagidi gitti huaweinin sarji daha cabuk bitiyor telefonla görüşürken kulagima telefonu goturdugumde ekran kapanmiyor nasil sorunsuz surum anlamadim. Pc uzerinde sifir formatlayacagim bir yontem yokmu belki o zaman duzelir sorunlarim.

Hala bu sürümdeyim ve en stabil sürümlerden bir tanesi. Sizin cihaza format şart olmuş. Tek bir hata almadım daha. Batarya olarak 4g de en az 7-8 saat ekran süresi var.

• sabahattin ali S kullanıcısına yanıt
    Touch digitizer zarar gördüyse random touch sorunu ortaya çıkmış olabilir bu durumda fazla güç tüketimi görülür.

• Arkadaslar yardiminiza ihtiyacim var.Android 7 kullanmak istiyorum.Sanirim b200 surumune otodan B560 surumu geliyormuş.

NXT-L29C636B180 su anki surumum.C636B200 indirmm gerekiyor sanirim.Ama bir turlu bulamadim linkler bozuk cikiyor baktiklarim.İndirme linki verebilecek birisi var isr çok memnun olurum.Şimdiden teşekkür ederim.İyi Günler..

• MertAndc M kullanıcısına yanıt
    sd karta dload adında klasör oluştur. linkini verdiğim b211 sürümünü indir rardan çıkartıp update. app adında ki klasörü dload klasörüne at. sd/dload/update. app olmalı. sonra teli kapatıp 3 tuşa aynı anda bas. simge gelene kadar elini çekme simge gelince çek ve kurulum otomatik başlıcak

• Hocam cok tesekkur ederim.bunu kurdugum zamam otodan direkt b560 alacagim degil mi?

• MertAndc M kullanıcısına yanıt
    arkadaşın link paylaştığı b193 sürümle b563 otadan gelmez. Siz direkt b211 sürümünü linkten indirin sdcard/dload a atıp kurun sonrasında b563 gelecektir.

NXT-L29C636B211
    http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1076/g104/v67523/f1/full/update.zip
  • Teşekkür ederim.Yedeklerimi alayim akşam geçiş yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

ben 211 sürümü kullandığım zaman hiç bir sorunu yoktu. sorunsuz bir sürüm . siz teli formatlayın bence 211 ile ilgili bir sorun değil

Format nasil atacagiz. Wipe cash ve format factory yaptim ama yine cozulmedi sorun ayni seylerdenmi bahsediyoruz acaba

fabrika ayarlarına döndür bakalım bir sd varsa çıkartıp bir süre öyle kullan bakalım ne olacak. 211 iyi bir sürüm çünkü hata olmamalı

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

fabrika ayarlarına döndür bakalım bir sd varsa çıkartıp bir süre öyle kullan bakalım ne olacak. 211 iyi bir sürüm çünkü hata olmamalı

Allah razi olsun sd karti cikarip formatlayinca degisen kilit ekrani falan geldi kasma duzeldi. Sorunlar gitti daha oncede formatladim ama sd karti cikarmamistim ne alakasi varsa bir sekilde varmis hepsi duzeldi. Kasma,lag sorunlar gitti.

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.