Şimdi Ara

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.811
Cevap
46
Favori
279.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • L29C185B190 sürümlü cihazımın güncellemesini b560 apmak istedim firmware findir ile indirdim kurulum yaparken hata aldım güncellenmedi. Bunu birkaç kez denedim. Sonrasında b321 sürümünü kurdum. Ancak Ben android 7 olarak güncelleme yapmak istiyorum. cihazın kilit kodunu açtım twrp falan yükledim. bölge kodunu eu olarak değiştirmek istedim ve cihazım L29C900B321 oldu. Firmware finder cihazımı otomatik olarak tanımıyor şuan ve ota dan güncelleme alamıyorum. Nasıl düzeltme yapabilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Selamunaleykum arkadaslar. Telefonum 4 gb huawei mate 8 lerden ilk bana stock rom c636b180 yuklu geldi. Cok iyidi performansı kasma donma, lag, bildirim problemi gini hicbir sorunu yoktu insanlar bir sure belirli bir arayisa girer ya b211 surumunu cok övüyorlardı madem en stabil surum yukselteyim dedim. Yukseltmez olaydim. Sarjim daha cabuk iner oldu. Ghosting, kasma vardi pencere kaydirmalarinda bu cok belli oluyordu wipe ve factory reset yaptim ayni hafiza karti telefon hafizasini komple sildim. C636b193 yukledim bu surumde de ayni sorunlar devam ediyor ustune borde whatssapp bikdirim problemi cikti telefon kulagimda ekrani kapanmiyor milleti konusurken beklemeye dalan aliyorum ve bir suru sorun ayrica kilit wkrani her actigimda farkli resim geliyordu dinamikti o ozellik kayboldu. Simdi tekrar c636b180 surume gecmek istiyorum ama c636b180 full surum orjinal surumu bulamadim. Olan linklerde ölmüş yardimci olsa olsa burasi okur dedim buraya yazdim. Bana yardim edebilirmisiniz bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nerdesin Hocam . Haberleri bekliyoruz ..

• 1. Çalişmiyor

2. Nougat Geçtim Makina Kasıyor.

3. Batarya Çabuk Bitiyor.

4. Android 7 Hatalar Zinciri.

• kahramanfb03 K kullanıcısına yanıt
    Aman Abicim Sakın Geçme B190 En Stabilize ve Sorunsuz Çalişan Sürüm

• reiko_5 R kullanıcısına yanıt
    Dosyayı nereden indirdin hocam ?
  • nnemesiss12 N kullanıcısına yanıt
    Aman Lanet Olsun Android 7 Ye Kasmayan Makina Isınıp Kasmaya Başladı. Ben Tekrar B190 Geçtim.

Orjinal Linkleri Burada.

http://www.ce4arab.com/vb7/archive/index.php/t-629001.html

• SuNGuRTeGiN S kullanıcısına yanıt
    Öyle Kal Pişman Olursun 7 Ye Geçersen. Berbat Pil Yiyor Rezalet

• Kısaca Android 7 Ye Geçmek İçin Çok Erken. 😎

• Cekican7 C kullanıcısına yanıt
    Bir kısım çok memnun, bir kısım hiç memnun değil ne yapacağımı şaşırdım. Zaten ota dan gelmemiş olsa hiç bulaşmicam ama ota dan gelince bir deneyeyim dedim onu da yapamıyacam bu gidişle

• Bu android 7 tam bir muamma .

7 ye geçenlerden kimisi çok memnunum diyor .

Kimisi de berbat diyor .

Ne yapacağımızı şaşırdık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muhendis biri -- 26 Mart 2017; 14:5:2 >
  • Arkadaşlar merhaba Migrosdan aldığım 4gb 64 lük mate 8 im var (NXT-L29C636B180) dün cihazımı Nougat a güncellemek istedim ve resimde işaretlediğim 21/11/2016 tarihli NXT-L29C636B211 firmware yi indirip sd kartta dload klasörüne atıp 3 tuş yöntemi ile cihazımı NXT-L29C636B211 e güncelledim.Daha sonra güncelleme kontrolünü defalarca yapmama rağmen güncelleme gelmeyince NXT-L29C636B563 nolu firmware yi indirip (bu firmwarenin farklı tarihlerdeki 3-4 tanesini indirdim) aynı yöntemle kurmayı denedim fakat denediğim firmwareler %5 yada %30 aşamasında hata verdi yüklenemiyor dedi.NXT-L29C636B563 firmwaresinin 3-4 tane ayrı tarihlisini ffproxy yöntemi ilede indirip denedim ama %30 da kaldı yüklenmedi. NXT-L29C636B320 - 321 - 330 ve NXT-L29C636B531 versiyonlu firmwareleri denemedim.NXT-L29C636B531 firmwaresi bildiğim kadarıyla beta idi bu sürümü yüklersem boot kilidi vs açma yada twrp yükleme işlemi yapmadan geri B211 e dönme yada B563 yükleme şansım olabilirmi.Garanti durmlarından dolayı twrp yükleme yada kilit açama işlemi yapmak istemiyorum.Ayrıca engineering modda aldığım görüntüde cihazın bölge bilgisi Country: SPCSEAS çıktı şaşırdım Cihazıma ait donanım bilgilerinide ekte paylaşıyorum yardımcı olabileceklere şimdiden teşekkür ederim.
    EDİT: FF PROXY yöntemiyle firmware finder ile b563 romlarını sıradan denedim sonunda biri oldu telefonum şu anda Android 7 Nougat oldu.

★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★
     ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★ ★★★Huawei Mate 8 ANA KONU★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 26 Mart 2017; 19:26:17 >

• nnemesiss12 N kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım aşağıda verdiğim linkte tüm firmwareler var c636 için olan firmwareler.Aradığın rom sayfanın alt tarafında kolay gelsin.
    http://hwmt.ru/oth/HWFF/info/view.php?find_model=NXT-L29C636

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 26 Mart 2017; 13:47:40 >
  • Arkadaşlar Android 7 ye Viper4Android yükleyebilen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibo

Arkadaşım aşağıda verdiğim linkte tüm firmwareler var c636 için olan firmwareler.Aradığın rom sayfanın alt tarafında kolay gelsin.

Bunlari coktan denedim. C636b180 linkleri olu bir ben sikinti cekiyorum bu konuda sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: nnemesiss12

quote:

Orijinalden alıntı: malibo

Bunlari coktan denedim. C636b180 linkleri olu bir ben sikinti cekiyorum bu konuda sanirim.

Sizin yapmanız gereken downgrade yani alt versiyona inme işlemi.Huaweide denemedim ama samsung ve diğer bazı telefonlarda bu iş normal rom flashlama işleminden farklı idi ve sanıyorumki mate8 de de farklıdır hal böyle iken bence uygun firmwareyi bulmalı ve ayrıca downgrade işleminin nasıl yapıldığını araştırmalısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 26 Mart 2017; 18:5:54 >

• Uygun frimwareyi bulabilsem pc uzerinden yapmaya bile ugrasabilirim ama bulamadim hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nnemesiss12 -- 26 Mart 2017; 18:6:54 >
  • Yok Çalişmiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nnemesiss12

Uygun frimwareyi bulabilsem pc uzerinden yapmaya bile ugrasabilirim ama bulamadim hala.

Arkadaşım eski yorumlardan birinde Sunstorms nick li arkadaş rollback işlemini anlatan bir video paylaşmış bu videoyu izlemeni öneririm.Mesajın linki aşağıda.
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=124052428
  • Benimde telefon yere düştü , damperli cam olmasına rağmen ekranı çatladı telefonun Şapa oturduk yani , ekranda sıkıntı yok , üst kısımda ki cam kırıldı maalesef. Uyguna değiştirebileceğim bir yer biliyor musunuz İstanbul'da beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Formel -- 26 Mart 2017; 20:37:36 >
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.