Şimdi Ara

Huawei Mate 70 serisinde yepyeni bir Kirin işlemcisi olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei Mate 70 serisinde yepyeni bir Kirin işlemcisi olabilir
    Huawei, zaten yaklaşmakta olan Mate 70 serisinin firmanın yeni işletim sistemi HarmonyOS NEXT ile çıkacağını doğrulamıştı. Mate 70 serisi, bu işletim sistemini kullanan ilk cihaz olacak. HDC 2024 kapsamında yapılan bu duyuruya göre işletim sisteminin son çeyrekte geleceği bildirilmişti. Şimdi ise Huawei Mate 70 özelinde yeni bilgiler ortaya çıktı. Aktarılanlara göre Huawei’nin yeni amiral gemisi yepyeni bir Hisilcon Kirin işlemcisiyle gelecek.

Mate 70'de yeni Kirin olabilir

Belirtilenlere göre Huawei Mate 70, yeni nesil HiSilicon Kirin 5G yongasına sahip olacak. Bu yonga da yine Huawei içinde geliştirilen bir yonga seti olacak. Telefonda ayrıca OmniVision tarafından yerli olarak üretilen 50 megapiksel CMOS görüntü sensörünün yer alacağı söyleniyor. Daha önceki bir sızıntıda, video performansını artırmak adına Huawei'nin yeni bir ISP kullanacağı iddia edilmişti. Ön tarafta ise 3D yüz tanıma sensörünün geliştirileceği ifade ediliyor.

Yeni sızıntı aynı zamanda Huawei’nin henüz bilinmeyen bir ürün üzerinde de çalıştığını söylüyor. Bu ürünün tam olarak ne olduğu belli olmasa da, Mate 70 serisinde yer alacak üst seviye bir cihaz olabilir. Açıkçası Mate 70 serisi Huawei için büyük önem taşıyor. Firma eski günlerine göz kırpıyor olsa da yükselişinin sağlam temeller üzerine inşa edilip edilmediğini Mate 70 ailesi gösterecek. Bu serideki performans yükselişi de firmanın kendi işlemcisindeki ilerlemesini gözler önüne sürecek. Bu arada firmaya göre sıfırdan tasarlanan HarmonyOS NEXT’in %30 performans iyileştirmesi, %20 güç tasarrufu sağlayacağı söyleniyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2024/07/05/honor-mate-70-kirin-chip-50mp-cmos-camera/

• Huawei bambaşka Bi telefon. Kullanması bana ciddi anlamda zevk veriyordu. Androidi bırakınca ben de bırakmak zorunda kaldım. Hala aklım kayıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Huawei P30 kullanıyorum hala çoğu telefondan daha iyi. Android engeline takılmasaydı şu anda diünyada lider durumdaydılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9010 bile rakiplerinin çok gerisindeydi. Ne 8 Gen 3 ne de A17 Pro’nun yakınından bile geçemiyor. Google hizmetleri olmayan düşük performanslı bir telefon almak isteyen alsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ismen yepyeni

Cismen kepaze

• Krone K kullanıcısına yanıt
    İşlemci konusunda yapabilecekleri bir şey yok zaten ambargo altında ellerinden geleni yapıyorlar, ek olarak bence şimdilik iyi iş çıkarıyorlar kamera ve inovasyon da en iyisi kesinlikle Huawei, eğer 5g li 5nm civarında iyi rafine edilmemiş sd gen1+ seviyesinin üzerinde bir işlemciye sahip olursa gayet de alınır, tek eleştirilecek tarafı fiyatı bence fiyatı çok yüksek tabi ki Samsung ve Apple'den çok daha iyi telefonlar yapıyorlar ama bu işlemci için çok para istiyorlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Eğer ki Huawei ambargo yemese idi eminim şu an Samsung ve apple in toplam pazar payını yakalamıştı. Lider konumdaydı. Bunu ön görmüş olmalılar ki o yüzden ambargo yedi başka bir nedeni yok bence.

• muhammed064 M kullanıcısına yanıt
    Tamamen politik, güvenlik açığı oluşturuyor arka kapı var savlarını kanıtlayamadılar. Irak'ta kimyasal silah var yalanını hatırlarız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.