Şimdi Ara

Huawei Mate 30 serisinin yeni fotoğrafları ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknoloji devi Huawei'nin yeni akıllı telefon modelleri Huawei Mate 30 ve Mate 30 Pro'nun tanıtımına saatler kala, cihazlarla ilgili sızıntlar durmak bilmiyor. Geçtiğimiz gün render görüntüleri yayınlanan cihazların şimdi de öncekilerden farklı olan canlı görüntüleri paylaşıldı.

19 Eylül'de tanıtılacak

Fotoğraflarda Mate 30'un düz bir panel ve şelale ekrana kıyasla daha dar bir çentikle geleceği görülürken Pro modelinin ise daha geniş bir çentiğe sahip olacağını söylemek mümkün. Ayrıca Mate 30 Pro üç ön kamera ile birlikte geliyor gibi görünse de aslına bunların kameranın yanına iliştirilmiş ToF sensörü ve LED olduğunu belirtelim. Cihazların zümrüt yeşili, siyah, uzay grisi ve kozmik mor renk seçenekleri sunacağı da bir başka detay olarak göze çarpıyor.
    Hem Mate 30, hem de Mate 30 Pro modellerinin arka panelinde dairesel bir alana yerleştirilmiş dört kamera kurulumu görüyoruz. İki adet 40 MP sensör, bir adet 8 MP telefoto lens ve ToF modülü barındırması beklenen kameraya ek olarak flaş ise sol üst köşede konumlandırılmış durumnda.
    Mate 30, 40W hızlı şarj ve 27W kablosuz şarj desteğine sahip 4.200 mAh batarya ile gelirken, Mate 30 Pro modelinde ise bu kapasite 4.500 mAh seviyesine çıkıyor. Her iki cihazın da 7nm Kirin 990 yonga seti ve EMUI 10 arayüzü ile birlikte satışa sunulacağını da belirtmeden geçmeyelim. Akıllı telefonların fiyatlarının ne olacağı ise şimdilik belirsiz.

• Mate 30 un daha şık durduğu aşikar. Kim çıkardı şu şelale midir nedir ekranı.

• Mate 30 trump dizayn benim favorim

• Edge ekranlar bana hiç kullanışlı gelmiyor. Mate 30 o yüzden daha cazip.

• Android lisansı alamadığı için Türkiye ye ne zaman geleceği belli olmayan bir cihaz hakkında çokta yorum yapmaya gerek yok sanırım

• Bu kamera işininde mokunu çıkarttılar iyice 4 kamera nedir yaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şahsen yana dogru egilen ekranları hiç sevmiyorum. Mate 30pro'nun çentigi daha güzel.

• p30 pro gibi tasarım güncellemesi alır umarım pek hoş gözükmüyor arkası çünkü

• Bence önemli olan , Android ile mi gelecek? Ve gelirse güncelleme alacak mı ?
    Çünkü firmanın bundan sonraki satış çizgisi bu seriye bağlı!!!!!
    İnsanlar 8_10 bin lira verip güncelleme almayan bir cihazla uğraşmak istemez.
    Umarım sorunlar çözülür ve Huawei için güzel ve yenilikçi dolu teknoloji günleri devam eder!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekan54 -- 18 Eylül 2019; 15:21:23 >
  • mekan54 M kullanıcısına yanıt
    Adamlar en son kendi işletim sistemini kuracaklarını açıklamıştı.Android hikaye bu saatten sonra.

• ben olsam düşürürüm fiyatları yarıya veya daha başka türlü bir indirim görürler anyayı konyayı.huaweı bunu yaparsa bunu atlatabilir.
  • 4 kameraya ne gerek var ya böyle kullanması zor olmuyor mu?
  • Artık çentiksiz telefon yapmaları lazım böyle hiçbir estetiği yok. Kullanış açısından da kötü.
  • Geleceği belirsiz bir cihaza, Samsung ile aynı parayı verecek kadar zengin değilim.

• benim merak ettiğim yanları ekran olunca neresinden tutacak millet. kılıfla kullananlar tamam da ben hayatta kılıf kullanmam sevmiyorum. yanda parmak algılamayan bir ekran mı yapılıyor bu tarz telefonlarda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

benim merak ettiğim yanları ekran olunca neresinden tutacak millet. kılıfla kullananlar tamam da ben hayatta kılıf kullanmam sevmiyorum. yanda parmak algılamayan bir ekran mı yapılıyor bu tarz telefonlarda?
    yan ekran hassasiyeti düşük tutulduğu için hatayla basmıyorsun.Tabi görüntü olarak muhteşem birşey ortaya cıkıyor. Bu konuda insanlar ikiye ayrılmış durumda.
  • Tutmaz artık Huawei buralarda... Kendi telefonumda Huawei ama Çin dışı bunları zor satar artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bütün antiler doluşmuş yine, siz konuşun anca boş boş,huawei yapsın siz bakın
  • Herkes de sizin yorumunuzu bekliyordu ya zaten.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.