Şimdi Ara

Huawei Mate 30 serisinin yeni fotoğrafları ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sende bekliyorsun demek ki ben yorum yapınca yazmışsın çünkü
    Eğer Huawei cihaz kullanıyorsan senin gibi durumda olan arkadaşlar adına üzücü bir durum tabii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berringer -- 19 Eylül 2019; 10:52:40 >
  • Berringer B kullanıcısına yanıt
    Yok Huawei'nin türkiyede satılmayan bir modelini kullanan biri olarak yazdım.
    Huawei mate 20x

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    o zaman Türkiye de satılmayan modeli kullanan biri olarak güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: hearthland

Adamlar en son kendi işletim sistemini kuracaklarını açıklamıştı.Android hikaye bu saatten sonra.
    Ozaman telefon hikaye. Facebook Yok Instagram yok whatsapp yok eee al tuşlu telefon bak keyfine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben olsam indirimli bir fiyatla cıkarırım.google karşı bir koz olur .muhakak google için bir fikir bulmuşlardır.
  • Berringer B kullanıcısına yanıt
    android lisansı değil googlenin servislerini kullanamayacak. öğrenin öyle yorum yapın. yani android var. gmail youtube vs. gibi servisler yok tarayıcıdan girilecek.

• CoreXXX kullanıcısına yanıt
    öyle mi aydınlanmış olduk sayende örnek olursa ; ha Ali Kel, ha Kel Ali ne fark ediyor. Sonuçta lisans olayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berringer

öyle mi aydınlanmış olduk sayende örnek olursa ; ha Ali Kel, ha Kel Ali ne fark ediyor. Sonuçta lisans olayı
    işletim sistemini kullanabiliyor servisleri kullanamıyor. arada dağlar kadar fark var. biraz daha aydınlan
  • CoreXXX kullanıcısına yanıt
    ben ''aydınım" zaten onda sıkıntı yok. Sen belirtmiş olduğun şekilde boş olarak kullanırsın artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berringer

ben ''aydınım" zaten onda sıkıntı yok. Sen belirtmiş olduğun şekilde boş olarak kullanırsın artık
    cevaba bak ve gülme:) kardeşim ben herhangi bi yazıda huweai mi alacam diye yazdım da benmi göremedim. google varkende yokkende huweai almadım sevmiyorum. ama bu demek değilki senin yanlış yazdığın şeyi eleştirmeyeceğim. ya şu forumada bir bilgili insan gelsinde bizi aydınlatsın diye heyecanla bekliyoruz. ama göremiycez sanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.