Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ümraniye Canpark Huawei'de 1 saatte değişim yapıp teslim ettiler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • codger07 C kullanıcısına yanıt

Ne kadara değiştirdiniz hocam, kampanya dahilinde mi değiştirdiniz? 2 kere gittim 2 seferde de hemen veremeyiz yoğunluğumuz çok dediler.

• Şimdi bu 4 senelik telefonun şebeke sorunu var 4 defa tamir gördü anten vs vs değişti son tamiri 3 gğn önce gördü gittim İPhone 14 pro max aldım şimdi şebeke gitmiyor namussuz ya 😂

• Kaça satılabilir şuan mate 20 pro Türkiye cihazı?

• Arkadaşlar İstanbul dışında olup cihazı kargoyla gönderip yetkili serviste pil değişimi yaptıran oldu mu? süreç nasıl işliyor ve işçilik nasıl memnun musunuz?

• Yurtdışı cihazın pilinin değiştir mi servis?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorun yok kayit yapiyorsunuz degisiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar. yurt dışı cihaza kayıt yaptırabiliyor muyuz. baktım ama çoğu yerde olmuyor diyorlar. bilgisi olan var mııdır

• recep288 kullanıcısına yanıt

Kayıt oluyor. Benimki de kayıtsız ama şu an kullanabiliyorum kapanırsa kaydettirecem.

Edit: tesadüfün bu kadarı :( bunu yazdıktan hemen sonra cihazı yeniden başlatmamla imei kapandı. Neyse ki 2. imei var ona taktım simkartı 4 ay daha devam. Demekki cihazı yeniden başlatmasam kapanmayacaktı🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 6 Haziran 2023; 13:51:24 >
  • Arkadaşlar merhaba
    Huawei mate 20x bakıyorum fakat bu tele imei kayıt oluyormu telefoncu 7ay süresi var dedi.Enlemesine geniş başka bir tel yok malesef mi Max 2 den sonra diğer teller oyuncak gibi geliyor.
    Farklı bir konu burası ama yardımcı olacağınızı düşündüm

• Merhaba. Huawei Mate 20 Pro telefonun ekranının üst camı kırıldı.

Ben de üst cam değiştirmek istedim. Bu işi yapan birkaç yer gezdim.

Her zamanki teknoloji - tamir gıcıklıklarından;

Uğraşmak istemedikleri için "Edge ekranlarda o olmuyor" gibisinden sallandım.

Sonra sağ olsun bir arkadaş; İstanbul'da tanıdıklarının olduğunu, seri iş yaptıklarını ve İstanbul'a yollayıp 1 hafta gibi bir sürede bu işi halledebileceğini söyledi.

Tam da benim aradığım Spec

Piyasadaki her ekranın çakma olduğunu biliyoruz. Genel tamir ücretlerini de biliyoruz.

Biz daha kalitesini takıyoruz falan ayağı yapıp 2 katı para isteyeni, IPhone'dan başka telefon götürünce uzaylı görmüş gibi bakanları, elinde parça olmayanını sevmem.

Ben de 1 hafta kenarda duran Nokia telefonu kullanabilirim diye düşünerek kabul ettim. Fiyatta anlaştık.

Telefonu teslim ettim ve çıktım. (normal olan iş bittikten sonra para vermektir diye düşünerek para da vermedim arkadaşta istemedi)

2-3 gün sonra para istendi, dedik hadi tamam verelim. Verdik. (sabır 1)

1 hafta geçti, ben de arar diye bekliyorum ama yok. Araya bayram girdi.

Bayramda da kargolar çalışmıyor, arkadaşı da rahatsız etmeyelim gibisinden bayramı da geçirdik. (sabır 2)

Bayramdan sonraki pazartesi aradım ve arkadaş hastalandığını, 10 gün hiçbir şey yapmadığını dükkana geçince beni arayacağını söyledi. (sabır 3)

(Buraya kadar telefonu yollamamış bile olabilir)

Ama aramadı. 2-3 gün sonra yine ben aradım. Telefonun ekranını açtıklarını, Çin'den ekran sipariş ettiklerini söylediler. (sabır 4)

Bize yine bir 10 gün yazdı diye beklemeye devam ettim. Bu arada telefon İstanbul'da bir dükkanda ciğerleri sökük duruyor büyük ihtimal.

IMEI'si de çalınır - parçası da çalınır. Her şey mümkün.

(Bunları mümkün olduğunca düşünmemeye çalışıyorum. Olursa da senin hatan diye geçiştiriyorum)

Bir de diyorum acaba bunlar üst camı alırken dokunmatiğin de canına okudular. Şimdi o paraya komple ekran çözmek için Çin'den söylediler sanki

10 gün sonra yine aradım. Ve bu sefer biraz sert konuştum. (bana bir telefon ver o zaman 2 ay oldu, o 10 gün hastalığında da yollamamıştın değil mi zaten, Çin'den pandemi + yılbaşı zamanı söylediğim şeyler 10 gün sürmedi vs.)

Öyle konuşunca sonunda bir açıklama yapma zahmetinde bulundu.

(Telefonun üzerindeki ekran revize ekranmış. Şu an dokunmatiği de gitti anlayacağın. Biz de Çin'den komple ekran söyledik, mallar gemiyle toplu geliyor, böyle olacağını bilseydim hiç ellemezdim, açmadan anlayamayız açınca da yapmak zorundayız gibi)

İki taraf ta haklı sanki ama süre olarak benim maduriyetim paha biçilemez

Telefon ne zaman gelecek Allah biliyor. Benim de sabrım tükeniyor. Ağustos'u bulmaz umarım.

Arkadaştan emanet telefon almak ta istemiyorum açıkçası. O da şimdi benim elimde bozulur. İyice yılan hikayesi.

Sizce arkadaşı sıkıştırmalı mıyım? Ağustos'u bulmasın bak polise gideceğim artık vs.

Yoksa 'adam sana komple ekran takıyor, kötü niyetli olsa hala daha cevap bile vermez zaten'.

Diye bekleyişe devam mı etmeliyim.

Bunların hiçbiri bir çözüm değil tabii ama.

He bundan sonraki telefonum iPhone olacak orası kesin. Gerçi onda da bu hikaye mümkün. Ucuza gelsin diye yine aynı şekilde uğraştırılar.

Bir de şu çerçevesiz - AMOLED modasını biraz abartmadılar mı sizce? Hadi kırılmadı diyelim, hayaleti - çizgisi - yanığı.

• neden yetkili servise göndermedin???

• nıneleven kullanıcısına yanıt
    Benim telefonun ekranı kırılınca dışardaki telefoncular 2 katı para çektiler güvenemedim yetkili servise sabah elden verdim öğleden sonra aldım şimdi pili değişecek fırsatım olmadı yetkili servise gönderirim kesinlikle gerekirse 2 katı çeksin sağlam ve düzgün oluyor.

Senin şansına böyle olmuş arkadaş kurbanıda olmusun aynı olay iphone başına gelebilir benim iphone 6s vardım pili değisin diye iphone yetkili servisine verdim kutusu sıfır kendim açtım servis dışarda bu telefonu açtırmısın diye yapmadan geri gönderdi iphone şikayet ettim ilgilenmediler bile asla iphone kullanmam

• Merhaba;

Telefonumun ekranda titreşimler vardı kapatıp bıraktım, sabah tekrar açmayı denemedim ekran tamamen gitti arada gidip geldi zar zor kapatabildim. Telefonla su altı çekim yapmıştım (aparat ile) sonrasında deniz suyu sıçradığı için telefonu yıllardır yaptığım gibi yıkadım. Sim kart bölümünde ezik gördüm sonradan farkettim muhtemelen su aldı.

Servise götürdüm 20 güne yakın gün verdi kullanabilecek telefon vermediği için bırakmadım. Çünkü haftaya izni çıkacağım. Dışarıda bir baktıracağım yapabilirlerse. Bildiğiniz bir yer var mı bu konuda İstanbuldayım.

Telefonu su almış ve kurtarabilen var mı acaba. Yaptıramazsam tekrar ikinci elini almayı düşünüyorum.

• Telefon biraz su almış bakım yaptım düzeldi kullanmaya devam telefon da bulamadım zaten muadili.

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.