Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende çok aradım ama bir türlü çözüm bulamadım poco launcher yükledim onda sadece ekranı çift tıklama ile kilitlileme özelliği var. Ekranı güç tuşuna basmadan açmak için yüz tanıma ve telefonu kaldırınca ekranı uyandırma özelliği ile kullanıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4500 TL'ye ikinci eli alınır mı, yağ gibi akan bir telefon mudur? Güncelleme kaç yıl daha alır acaba?

• tastan87 T kullanıcısına yanıt
    Çok da alacağını sanmam 3 yıllık telefon akıyor mu akıyor ama çok da beklentiyi yüksek tutma

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

eğer alacağın telefonun herhangi bir problemi yoksa kesinlikle alınır problemsiz kullanıyorum, güncelleme mevzusunu bilmiyorum ama güncellemeye ihtiyacı da yok gayet güzel çalışıyor.

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt

Anladım teşekkür ederim, telefonun övgüleri çok çok iyi okuduğum kadarıyla. Güncelleme olayını sormamın nedeni, benim için bir telefonun ömrü en az 5 yıl, yani sorunsuz bi şekilde 5 yıl götürmesini isterim. O süre zarfında da ihtiyacım olan uygulamaları (bankalar, alışveriş uygulamaları vs.) destekler mi desteklemez mi, o kısmı için merak ediyorum sadece.

Easycep'ten almayı düşünüyorum telefonu, kozmetik durumu MÜKEMMEL'de idi ama düşünene kadar stok tükendi :) Birkaç ay önce kozmetik durumu MÜKEMMEL Mate 20 lite almıştım (ekran kasa ve batarya yenilenmiş olarak geldi), pek bir sıkıntısını görmedim, şimdi de eşime bir telefon alacağım. Samsung Galaxy M31 bekliyordum ama pek düşmüyor. Bu telefonu stokta görünce bi araştırayım dedim, hem estetik hem de performans olarak baya etkileyici gözüküyor. Epey puanı da fazlasıyla ve şaşırtıcı derecede yüksekmiş.

Telefon çok güzel hiç üzmedi ama 3 senelik cihaz sanmıyorum 5 sene daha götürsün bilemedim ama cihaz 1 gün bile üzmedi. Yurtdışı redmi note 10s aldım 4100e 4250 5e mate 20 pro aşırı mantıklı

• emui 12 çok kastığı için 11 e geri yükledim ama 11 de istediğim akışkanlığı vermedi pek 10a geri dönmek mantıklı mı? 10 kullanan var mı?

• Merhaba arkadaşlar, ikinci el bir mate 20 pro aldım. Batarya pek sağlıklı değil. Forumu biraz inceledim, önceki sayfalarda serviste batarya değişim kampanyaları olduğunu okudum. Acaba şu anda da devam ediyor mu servis kampanyaları, yoksa internetten falan tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler.

• M i M kullanıcısına yanıt

Pil Değişim kampanyası devam ediyor.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliens -- 3 Şubat 2023; 9:32:58 >
  • Teşekkürler

• aliens kullanıcısına yanıt

Pil değişim kampanyası olsa ne olacak hocam. İphone pil şişmesi yüzünden Apple store'a götürdüm 1 saatte geri verdiler telefonu. Mate 20 pro'yu Kartal CanPArk'a götürdüm en az 2 haftada değiştiririz dediler. Şaka mı yapıyorsunuz Apple Store 1 saate değiştirip verdi 2 hafta neyin kafası dedim. Çok yoğunuz imkanlar bu kadar dediler. Dedim sıraya falan alın değiştireceğiniz gün getireyim değiştirin , siz değiştirirken sinemaya falan gider oyalanırım dedim. Öyle bir şey yapamayız diyorlar. Cidden 2 haftalık işlem kadar çok mu cihaz sorunlarıyla uğraşıyorlar. Apple kadar çok cihaz satmamışlardır herhalde. Ya da kasmak istemiyorlar kendilerini.

• Ben internetten aldım kendim taktım bataryayı. Kuponla 107 TL ye maloldu yanında tamir seti hediyesi ile. Orijinal olduğunu sanmıyorum ama şu an 5.5 saat ekran süresi ve %45 şarjım var. Bakalım ilerleyen zamanlarda ne gösterecek.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt

ben geçen sene değiştirdim 2 gün sürdü, açıkcası orijinal batarya takıldığı için çok önemsemedim.

• Sim okuma sorunum vardı 1 günde bulamadılar sorunu başka bir telefoncu 20d da yaptı 230 liraya inşallah 2 3 sene daha götürür

• aşigo34 A kullanıcısına yanıt
    Sorun neymiş ki. Bende ki cihaz çift hatlı. Sim 1 okumuyor, sim 2 de sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 11 Şubat 2023; 19:25:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün pili değiştirdim Merter de. 1,5 Saatte teslim ettiler.
    Yurt dışından alınma telefonum. 285 gibi ödedim.(299 - % 5 İndirim kodu - my huawei)
    Dün yine samsung note 5 cihazının pilini değiştirttim telefoncuda.Orjinal pil imiş. 430 TL pazarlıkla ödedim. Samsung un yetkili servisi işlem yapmadı. Note 5 parçaları gelmiyormuş artık...
    Mate 20 pro candır. İyi bakın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean72 -- 14 Şubat 2023; 8:43:54 >
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Valla yurtiçi cihaz arada hala gidiyor anteni de değiştireceğim bilmiyorum

• Arkadaşlar EMUI 12.0.0.142 ye güncelleyince yüz tanıma çok yavaşladı. 11 e dönmenin yolu varımdır acaba?

• alastor06 A kullanıcısına yanıt
    Bilgisayara takarak ilk sürüme kadar düşebilirsiniz yedek almayı unutmayın

• Teşekkür ederim. Önceki sayfaları karıştırdım biraz bulamamıştım. Deneyeceğim. Bir de var mı emui 12 de benimkine benzer sorunlar yaşayanlar?

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.