Şimdi Ara

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü (230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.680
Cevap
62
Favori
332.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 30 Nisan 2022; 9:46:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar, Microsoft Teams uygulaması ile ilgili bildirim sorunu yaşıyorum. Uygulamayı açmadığım takdirde bildirim gelmiyor. Neredeyse tüm ayarları kurcalamama rağmen bu sorunu bir türlü çözemedim. Bildirim gelmesi için arkaplanda çalışıyor olması gerekiyor. Es kaza uygulamayı kapatacak olursam, bildirimleri alamıyorum.

Bu sorun ile ilgili bilgisi olan var mıdır?

• Uygulama başlatma otomatik mi hocam Manuel yaparak dener misiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aşigo34 A kullanıcısına yanıt

Otomatikteydi. Manuel olarak değiştirdim ve ekran görüntüsündeki ayarlar doğrultusunda bıraktım. Olmazsa tekrar yazarım. Teşekkür ederim.

HUAWEI MATE 20 PRO ANA KONU & kullanıcılar kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MantarTheGreat -- 30 Nisan 2022; 12:19:41 >
  • Olması lazım bu şekilde

• okanic kullanıcısına yanıt
    Hocam hardreset i onerirmisiniz. Telefonum TR cihazi. Bende 12 ye geçtim ama bugüne kadar hardreset yapmadim. Birde nasil yapiliyor acaba yedekleme alarak.

• bende se 2020 var satıp mate 20 proya geçmeyi düşünüyorum..

artısı eksisi ne olur...

• deniz006 kullanıcısına yanıt
    Megane den passata geçmiş olursunuz ben 7+ dan geçtim memnunum

Artılarını burda saya saya bitiremem. Fakat kısaca pil performansı(4250 mah), ekran kasa oranı, kamera ve zoom kabiliyeti,streo hoparlör. Yani fersah fersah iyi bir cihaz ona göre özellikle emui 12 de geldi görsel olarak çok daha iyi bir cihaz oldu.

• tamam arkadaşlar teşekürler.

birde ben aslında edge ekran pek sevmiyorum..mate 10 ekranı çok çok hoşuma gitti mate 20 ekranı ikisinin ortası,ı mate 20 ve pro arasında camerada çok fark varmıdır acaba....mate 10 camerası bu cihazlara göre nasıldır acaba .... yani ekran zevki içinde camera olayından ödün vermekte pek istemiyorum pek..şu 10'un ekranı yeni tellere niye koymazlar anlamıyom edge ekran tamam idare edilirde çeltik ekran bana çok kötü geliyor... bu kararsızlıkta siz olsanız ne yapardınız..

birde zamanında yeşil ekran sorunundan bahsedilmiş..teli alsam böyle sorunla karşılaşıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 15 Mayıs 2022; 17:1:52 >

mate 20 pro efsanedir, şu an iPhone 13 kullanıyorum ama mate 20 pro gerçekten zamanının ilerisinde çıkmış bir telefondu.

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    12 veya 13 pro düşünüyorum üzer mi 13 Led ekran olmadığı için üzüyor muhtemelen mate 20 pro çok kaliteli ekrana sahip

• aşigo34 A kullanıcısına yanıt

merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı... kenarda duran hasarlı bir huawei mate 9 cihazım var ekran kırık birde hoparlörler cızırtılı... kendimin mate 20 pro var mate 9 da komple toplatıp anneme vereceğim kullanması için... ama şöyle bir sorum var o zaman mate 9 u alırken hepsi burada dan ithalatçı garantili almışım şimdi telefonuma huawei yetkli servisi bakar mı acaba sonuçta ücretini vereceğim o yüzden orijinal olsun istiyorum... bilgisi olan ve yol gösteren olursa memnun olurum?

• Jimmy77 J kullanıcısına yanıt
    Teorik olarak bakması lazım sonuçta ücrete mukabil

• Mate 20 Pro dan sonra maalesef hiç bir telefon icime sinmiyor. Bende sifir garantili almistim halen de temiz kullanirim. Bir ara yenileyim dedim ama teknik, tasarım ve kamera acisindan Mate 20 Pro yu değişecek bir fark bulamadim. Belkide ben yanlis düşünüyorum arkadaslar

• Sprt06 S kullanıcısına yanıt
    Ben alırsam 13 pro veya pro max alırım belki ama memnunum emui 12 den sonra sms de gelen linklere tıklanmıyor bu sorunu yaşayan var mı

• Aynen ancak onlar kurtarir (kamera disinda bence) Ama huawei de seviyorum şimdilik devam.

Bende tiklaniyor bir sıkıntı yok dostum

• Merhaba arkadaslar bilginiz varsa bana cevap verirmisini? Ben ikinci el olarak mate 20 pro aldim. Kullanirken vs hersey yolundaydi. Sonra sarji %15 den sonra 1 dakika icinde aniden dustu % 5 lere kadar diyebilirim. Ardindan %2 olunca telefonunuz 30 saniye icinde kapanicaktir dedi ve sarji %1 % 0 olup kapandi. Ertesi gun ise %20 de hizli bi sekilde aniden dustu. Bugun ise %27 aniden dustu. Sorun neyden kaynakli olabilir yazilimsalmi yoksa bataryasimi eskimis? Sistem guncellemesi var ama yapmadim. Orjinal batarya arayisina gectim bi yer 500 tl dedi. Diger yer 200. 200 diyen yer huawenin kendi sitesi batarya degistirme kampanyasi varmis. Siz benim yasadigim sorunlari yasadiniz mi napmam lazim

• Aysegul01 A kullanıcısına yanıt

Evet batarya artık döngüsünü tamamlamış değişmesi gerek şu an kampanya var 200 tl ye 1 saat içinde değiştiriyorlar my huawei uygulamasında yetkili servisler var size yakın olanı ister arayın isterssniz ücretsiz kargoyla gönderin yapıyorlar bunun dışındaki bir yere vermeyin sorununuz çözülmüş olur

• 
Sayfa: önceki 228229230231232
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.