Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bacala

1500 TL'yi aşmıyorsa alınır. Stabilite problemleri var, yazılım kendini hissettiriyor. Bir yılı geçkindir kullanıyorum güncelleme ile çözerler dedim ama başka sorunlar oluyor.
    ben de redmi note 5 var. aslında özellikle NFC özelliği olduğu için düşünmüştüm bu modeli. araştırdığım kadarıyla bazı Huawei modelleri kronik sorunları ile anılır olmuş. o yüzden bir de kayıt durumundan dolayı kararsız kaldim. kayıt konusunda bilginiz var mi? kimisi kayıt oluyor diyor, kimisi olmuyor diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    Kronik problem olarak benim bildiğim mate 20 lite özelinde ghost screen denen olay var hocam onun dışında bir sorun duymadım. O da herkeste olmuyor kimisinde 2-3 defa olup iade sebebi oluyor. Mesela, maşallah diyeyim, bende olmadı. 1.5 yıla yakındır telefonu kullanıyorum yazılımsal tutarsızlıklar dışında eleştireceğim bir yanı yok.

Kayıt konusu hakkında hiçbir bilgim yok ne yazık ki.
  • bende 10.0.0.203 yazılımı var hala takribi ya 2 ya 3 aydır en ufak yazılım gelmedi arkadaş ya yalan söylüyor ya benim telde bişi var herkeste mate 20 lite yazılımı 10.0.0.203 mü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CD2341F8A

bende 10.0.0.203 yazılımı var hala takribi ya 2 ya 3 aydır en ufak yazılım gelmedi arkadaş ya yalan söylüyor ya benim telde bişi var herkeste mate 20 lite yazılımı 10.0.0.203 mü ?
    Şuan benimde gelmedi. Ama bu ay içinde gelecekmiş güncelleme almayan kullanıcılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar0202 -- 14 Ağustos 2020; 14:7:19 >
  • Yalan söyleyip elime ne geçecek arkadaşım?

Ben ayrıntıları verdim, ithalatçı garantili olduğunu belirttim. Önceki yazılımlarda bana geç geliyordu. Bu sefer oldukça erken geldi. Biraz araştırma yaparsan dağıtıma başladığıyla ilgili yurtdışı sitelerdende bilgi alabilirsin. ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coustic

Yalan söyleyip elime ne geçecek arkadaşım?

Ben ayrıntıları verdim, ithalatçı garantili olduğunu belirttim. Önceki yazılımlarda bana geç geliyordu. Bu sefer oldukça erken geldi. Biraz araştırma yaparsan dağıtıma başladığıyla ilgili yurtdışı sitelerdende bilgi alabilirsin.
    Benim sürümde birebir aynı. Yurtdısı cihazı.

• Telefonunuzda darbe izi varsa ghost screen sizin suçunuz oluyor. Firma kasayı değiştirmeden ekrana bakamayız diyor. Huawei alan kafamı

• Selamlar.redmi note 7 sensör sorunu ve kisik ahize sesi nedeni ile istemeyerek de sartlardan dolayi mate 20 lite gectim.sarj suresini ve görüşme kayıt edici özletti valla.size sorum su eski sürümde android 9 ve emui 9 da sanirsam görüşme kaydedici arama ekraninda geliyormuş.suan andorid 10 ve emui 10 var .eski surume donmemin bi yolu var midir? Pil için yapacak bisey yok görüşme kaydediciyi kurtaralim bari.

• batty B kullanıcısına yanıt
    kendi studio programından sürüm düşürme varmış. ben ihtiyaç duymadım ama araştırmalarım sırasında görmüştüm. 9 yap hwcall kur. yani recorder gelecek. sonra sürüm yükseltsende recorder kalıyor. zaten bende öyle oldu ama sürüm düşürmeme gere yoktu çünki bende zaten kuruluydu ve sonra kendi yükseltti.

yalnız 10 a geçince şu sorun olacak ve çalışmadığını sancaksın oysaki çalışıyor. kayıtlar ses kaydedicide görünmeyecek sd kartın varsa. normalde local kaydediyordu. ve ses kaydedici-player gösteriyordu. şimdi sd kart varsa local yerine sd kartta sound içerisine kaydediyor. bunları herhangi bir player apk ile dosya yolunu takip ederek dinleyebilirsin.

lakin huawei nin orjinal ses kaydedici ve playerinde görmek istersen kaydı locale yapması gerekiyor. bunun içinde ya sd kartı iptal edeceksin ki zorunlu localdeki sound klasörüne kaydediyor. yada ya bizim hwcallin yada ses kaydedici-playerin klasör yolunu değiştireceksin.

taaa apk kodlarına kadar mıncıkladım. manifestolarını inceledim. javalarda değişiklik denedim. bir zamanlar yaptığımı nedense bir daha yapamadım.

sd kartımda takılı. es dosya yönetici ile kayıtları bulup öyle dinliyorum. ama yerleşik ses kaydediciyi arattırıyor. çok hoştu.

pil için battery case veya extended battery case konusuna bir bak. yalnız bu şeyler telefonu çok kalınlaştırır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 27 Ağustos 2020; 11:16:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alfamanager

Telefonunuzda darbe izi varsa ghost screen sizin suçunuz oluyor. Firma kasayı değiştirmeden ekrana bakamayız diyor. Huawei alan kafamı
    Benim telefondada ara ara ghost screen oluyor. Kayboluyor sonradan. Dün mesela whatsapp klavyesi kalmıştı ana ekranda şimdi kayboldu. Garantiye yollasam ghost var diye servis bakarken kaybolursa sıkıntı oluyor mu nasıl anlıyor adamlar?
  • Arkadaslar daha once Mate 7 kullandim.Dload icine update.app i atip.3 tus ile yukleme yapiyordum sd card ile.

Mate 20 lite de Sd card ile yukleme nasil yapiliyor.İndirdigim rom biraz farkli icinde update .app var ama baska dosyalarda var.Ben yuklemeyi bu yolla yapmak istiyorum.Bilgisi olan yardimci olurda cok makbule gecer.

• Paetzold kullanıcısına yanıt
    Eğer telefonda darbe izi varsa hiç yollama, en ufak çizik dahi varsa ona bağlıyorlar.

Ghost screen i anladıkları level a geçemedim ben bilmiyorum ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: yasesa

kendi studio programından sürüm düşürme varmış. ben ihtiyaç duymadım ama araştırmalarım sırasında görmüştüm. 9 yap hwcall kur. yani recorder gelecek. sonra sürüm yükseltsende recorder kalıyor. zaten bende öyle oldu ama sürüm düşürmeme gere yoktu çünki bende zaten kuruluydu ve sonra kendi yükseltti.

yalnız 10 a geçince şu sorun olacak ve çalışmadığını sancaksın oysaki çalışıyor. kayıtlar ses kaydedicide görünmeyecek sd kartın varsa. normalde local kaydediyordu. ve ses kaydedici-player gösteriyordu. şimdi sd kart varsa local yerine sd kartta sound içerisine kaydediyor. bunları herhangi bir player apk ile dosya yolunu takip ederek dinleyebilirsin.

lakin huawei nin orjinal ses kaydedici ve playerinde görmek istersen kaydı locale yapması gerekiyor. bunun içinde ya sd kartı iptal edeceksin ki zorunlu localdeki sound klasörüne kaydediyor. yada ya bizim hwcallin yada ses kaydedici-playerin klasör yolunu değiştireceksin.

taaa apk kodlarına kadar mıncıkladım. manifestolarını inceledim. javalarda değişiklik denedim. bir zamanlar yaptığımı nedense bir daha yapamadım.

sd kartımda takılı. es dosya yönetici ile kayıtları bulup öyle dinliyorum. ama yerleşik ses kaydediciyi arattırıyor. çok hoştu.

pil için battery case veya extended battery case konusuna bir bak. yalnız bu şeyler telefonu çok kalınlaştırır.
    Yani sürüm düşürünce kaydedici cikacak mi diyorsunuz arama ekraninda? Bir cok sitede android 10 varken görüşme kaydi imkansiz diyor! Siz sd karda ses kaydi yapiyor diyorsunuz yanlis anlamadiysam.peki iki tarafli ses kaydi dimi tek tarfli ses kaydi yapan apkler var zaten.siz denediniz mi?

• batty B kullanıcısına yanıt
    Merhaba bu konuyu detaylı yazmıştım.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/139063546

Şimdi hwcall yani sizin deyiminizle çift yönlü kayıt yerleşik huawei programı emui 10 ile mümkün değildir. Yorumlar doğru ise google taraflı yasal ve yazılımsal engeller yapılıyor.

Biz şunu gördük eğer emui 9 a hwcall kurarsak zaten huaweinin içinde sistemsel olarak yerleşik bulunan arama kaydedici (tabiki çift yönlü) aktif oluyor. Üstelik sisrem emui 10a gübcellenirsede gitmiyor kalıyor. Yalnız emui 10 güncellemesi OTA ile gelmiş olmalı. (buna telefonun otomatik indirdiği güncelleme diyoruz. Telefoncuda box ile değil.

Bu durunda hwcalle kavuşuyoruz. Yapacağınız huawei suit ile sürüm düşürmektir. Sonrasında eğer update yenilemesi ile OTA olarak wmui 10 aldınız aldınız almassanız yine suit ile emui 10 yapın. O zaman hwcallin aktif kaldığını göreceksiniz.

Hey şey bu huawei yerleşik arama kaydedici için. Neden çünki sorunsuz ve tam. Yoksa program çok ama hiç birinden verim alamassınız. Yeni huaweilerdede bunu bulamayacaksınız.

Sırf bunun için bile tekefon alınabilir.

Diğer konu eğer sd kart takmassanız farkına bile varmayacağınız bir konudur.

Sd kart takanlar arama kaydedici çalışmıyor sanıyorlar. Hayır çalışıyor. Kayıt yeri local den yani telefonun hafızasından sd karta kayıyor.

Notmalde biz kayıtlarımızı ses kaydediciden dinlerdik. Bu program mic kaydı yaptığı gibi çok iyi bir player aynı zamanda. Ve biz arama kayıtlarını bunda isin tarih saat olarak gördüğümüz gibi çok kolay bir parmak hareketiyle şık kayıt ekranında ileri geri alıyorduk. Bu şmkan kayboldu. Çünki ses kaydedici sesleri local sound klasöründe arıyor. Oysa orda değil oluşturulan sd sound klasörüde.

Çözüm dosya yöneticisi ile git bak. Yada bir player kur ondan bak.

Hepsi bu kadar.

• İşte EMUİ 10 işte arama kaydedici (hwcall yerleşik)

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Merhaba, Yeni güncelleme olarak bu gece 118 mblık 10.0.0.245 sürümü geldi. Güncelleme güvenlik yaması içeriyor ★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• quote:

Orijinalden alıntı: coustic

Merhaba, Yeni güncelleme olarak bu gece 118 mblık 10.0.0.245 sürümü geldi. Güncelleme güvenlik yaması içeriyor
    Bizim telefonlarda sorun var sanırım biz halen 10.0.0.203 sürümünde kaldık

müşteri temsilci en son sürümdesiniz diyip saçma sapan konuştu HUAWEİ den soğudum resmen

• telefona nano kaplama ve magnetli telefon yüzüğü taktım spigen marka. şimdşi telefonun wifi ve şebeke çekme gücünün yavşladığını hissediyorum. önceden wifi çeken odalarda artık çekmiyor veya az çekiyor. ve operatör de başka telefonun çektiği yerde benimki çekmiyor. sizce bilginiz var sa hangisi bu soruna sebep olmuş olabilir. söküp denemek de istemiyorum bi suru para verdim.
  • Arka pil kapağım 2 kez kırılmıştı bugün tekrar taktırmaya gittim bu seferde batarya şişmiş takamadılar takarsam kırılır dedi kapak için telefoncu bu durumda sizce ne yapabilirim cihaz yurtdışı

• 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.