Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (290. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mx player izlerken tvye nasıl yansıtıyoruz arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10.0.0.245 sağlam bi güncellene geldi. Şimdi uygulama içindeki linklerde diğer yerlere atlayınca geri uygulamaya dönmüyor uygulama kayboluyor.

Mesela donanım haber app içinden bir alış veriş sitesine yönleniyorsun dönüşte uygulama kapanmış.

Ne iş ya tıkır tıkır çalışan telefon bozuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 16 Eylül 2020; 13:33:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serdar0202 kullanıcısına yanıt
    245 hiç yaramadı. Gezinti bozuldu. Bir uygulama içinden diğer yerlere geçtiğinizde ilk uygulamayı kapatıyor. Arka plan uygulamalardan bile kapatıyor.

Geri geri diyorsunuz ilk gittiğiniz uygulamaya dönemiyor sunuz.

Çok kötü oldu çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasesa -- 16 Eylül 2020; 13:37:43 >
  • telefonu suya düşürdüm çok durmadı ama su aldı içine alt sağ tarafta benek gibi bir şey oluştu ve alt tarafın sağ sol kısımlarında ışık sızması gibi bir şey oluyor ekrana doğru. Garantisi devam ediyor garantiye versem garantiden yapılır mı yoksa kullanıcı hatası mı derler? Garanti karşılamazsa göndermeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porazo -- 16 Eylül 2020; 16:53:32 >
  • porazo P kullanıcısına yanıt
    Yine de sor ama kullanıcı hatası derler bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porazo

telefonu suya düşürdüm çok durmadı ama su aldı içine alt sağ tarafta benek gibi bir şey oluştu ve alt tarafın sağ sol kısımlarında ışık sızması gibi bir şey oluyor ekrana doğru. Garantisi devam ediyor garantiye versem garantiden yapılır mı yoksa kullanıcı hatası mı derler? Garanti karşılamazsa göndermeyeceğim.
    Benim telefon komple suya girmişti. Garantiye götürüp suyla temas oldu dedim sadece. Adamlar içeri su girmiş diye 2300e aldığım telefona 2000 tl tamir ücreti çekti. Birde sen o fiyata yaptırmasan bile bir kere onların sistemine su teması kaydı girildiğinden dolayı daha sonra başka sebeplerden dolayı götürsen "daha önce su teması olmuş o yüzden oksit yapmıştır bozulmuştur, senin hatan bu" diyerek garanti kampsamından çıkararak ücret söylerler.

Yeni güncelleme ile umarım negatif şeyler gelmemiştir. Huawei tarayıcı geldi ama güncellemeden bağımsız geldi sanırım. Hızlı mıdır nedir bi bakalım.

• aeson01 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Ne kadar yüksek fiyat söylemişler öyle böyle kullanmaya devam o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi porazo -- 17 Eylül 2020; 12:5:19 >
  • teşekkür ederim hocam
  • Aylardır 203 sürümündeydim az önce güncelleme geldi.

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★

• Son sürümde 1.uygulamadan 2ye geçildiğinde 1.'nin kapandığı söylenmiş. Bu güncellemeyi sabah bende yapıtım ama chrome üzerinden Twitter' a geçtiğimde chrome kapanmıyor. Geri tuşuyla da chrome'daki ilgili siteye geri dönüş yapabiliyorum. Yanlış anlamadıysam bu sorun bende olmadı.

• Banada gelmiş yeni güncelleme.

• Arkadaşlar son sayfaları dolaştım ama bulamadım. Konuşulduysa kusura bakmayın.
    Wifi arama nereden açılıyor bu telefonda.
    Ben ayarlarda bulamadım. Volte var ama wifi arama yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: dslma191

Aylardır 203 sürümündeydim az önce güncelleme geldi.

Aynı güncelleme banada geldi fakat 203den memnun olduğum için yapmadım, siz güncellediniz mi? herangibi bir sorun varmı, ya da daha iyi oldu dediğiniz bir şey?

• Bende de arka kapak açılması durumu oldu arkadaslar. Sağ orta kısımdan bel verdi arka kapak. Kadıköy'de ki mağazada gösterdim pil şişmiş dediler. Destek uygulamasında yedek parça fiyatlarına baktık, pil+arka kapak 550 lira gibi bir masraf çıktı durduk yerde. Aynı sorunu yaşayan bir çok kişi gördüm şikayet sitelerinde. Burada var mı tamir ettiren. Sonrasında bir sorun kalıyor mu merak ediyorum.

• 19 Eylül günü 4. kez yaşadığım hayalet ekranı sorunu nedeniyle artık para iadesi istedim ve bugün iade onaylandığına dair sms geldi. bir kaç belge ve iban istediler. Yeni telefonumu da yine Huawei almayı planlıyorum bu hayalet ekran sorunu dışında sorun yaşamadım zaten her şeyden memnunum.
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Hocam bastırınca oturuyor mu geri. Bende öyle olmuştu yapıştırsak olurdu ama riske etmedim.

Ben değiştirdim şirkette bi arkadasa, bataryada bence birsey yoktu ama ekran filan kırılır diye garanti olsun istedim.

• palanagar P kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bastırmayla oturmuyor yerine. İlk bakışta benim de aklıma pil gelmişti ama şarj ile ilgili hiçbir sorun yok. Ne hızlı bitiyor ne de bir anda kapanıyor. Bir telefoncuya bir de Huawei'de çalışanlara gösterdim ikisi de pil dedi. Telefoncular 150 liraya orijinal pil takacaklarini iddia ediyorlar ama orijinal servisten başkasına guvenemem. (Cihaz yurtdışı)

• Benim şarj kullanımlarım böyle çok aşırı yoğun kullanmadım. Birinci gün %100 doldu ertesi günü kullanmaya başladım diyeyim.1 sene 2 ay oluyor telefonu alalı da %23 şarja taktım şuan 4 saat ekran kullanımı sizce normal mi garantiye yollayıp bataryayı değiştirtmeli mi?
  • 5burak5 kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz da yurtdısı birebir aynısını taktırdım. Ben sordugumda servis sadece pile 130 lira mı ne dedi. Kapak düzgündür tahminimce

• 
Sayfa: önceki 288289290291292
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.