Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (258. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonunuz ne renk, benimki siyahtı.
  • BiLgiSeaRcheR kullanıcısına yanıt
    Şikayetvar'da inanılmaz memnuniyetsizlik vardı bu konuda, sizin telefonunuz ne renk? Benim ve ghost screen sorunu yaşayan arkadaşlarımda siyah vardı. Acaba o renk üretimdeki panellerde mi sıkıntı var diye düşündüm.
  • Benim telefonum da siyah ve ghost screen sorununu yaşıyorum. Takip ettiğim kadarıyla bu telefonda kronik olarak görünen tek problem bu. Hatta buna tam olarak kronik denebilir mi onu da bilemiyorum zira tahmin ettiğim kadarıyla belli bir panel grubunda üretim bandında oluşan bir hata gibi görünüyor. O nedenle her telefonda çıkmıyor. Bu sorun dışında telefonun kalitesinden, hızından, sorunsuzluğundan memnun olmayan pek yoktur tahmin ediyorum.

Ayrıca servis hızına da hepimiz şahit olduk, bu konuda bu ülkede bırakın yakın olmayı, uzağından geçen bir servis dahi yok. İlk fırsatta ben de cihazı götürüp ghost screen sorunu için çözüm isteyeceğim ve muhtemelen 1 saat içinde cihazı teslim edecekler.
  • Arkadaşlar benim telefonumun modeli de SNE-LX1 ve en son C432 (9.1.0.270) güncellemesini aldı. HiCare ya da Beta uygulamasından deniyorum ama emui 10 güncellemesi gözükmüyor.
  • JIESHEERNN J kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı bi gelmedi gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gün önce 270 geldi. 10 banada gelmedi. Nasıl bir dağıtım yapıyorlarsa.

• mertgnk kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam benimki mavi, ayrıca telefon sıradan bir telefoncudan alınma. Büyük bir perakandeciden değil. 2018 aralık ayında alındı.
  • bende vodafone yanımda ya girmiyor 2 gündür vodafone olup sorun yaşayan ?
  • Şimdi denedim, bir sorun yok. Programı silip tekrar yüklemeyi deneyin isterseniz. Ya da telefonu kapatıp açın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinmaster

Şimdi denedim, bir sorun yok. Programı silip tekrar yüklemeyi deneyin isterseniz. Ya da telefonu kapatıp açın.
    YOK KESİNLİKLE GİRMİYOR DENEDİM 2 KERE AÇ KAPA SİL YÜKLE YAPTIM AMACA ANDROİD 10 MU DİYECEM DÜNE KADAR ÇALIŞAN ŞİMDİ NEDEN ÇALIŞMASIN

EDİT : ŞÖYLE BİR DURUM VAR 2 GÜN ÖNCE GÜNCELLENDİ PROGRAM SANIRIM O ANDAN İTİBAREN GİRMİYOR SİZ GÜNCELLEMEYİN SAKIN :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CD2341F8A -- 19 Aralık 2019; 15:44:36 >
  • İyi günler arkadaşlar bu telefonun orjinal ekranıni satin almak istiyorum ekrani tuzla buz oldu ortalama kaça patlar bana bana link verirmisiniz acil lazim da lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskilerden Biri

İyi günler arkadaşlar bu telefonun orjinal ekranıni satin almak istiyorum ekrani tuzla buz oldu ortalama kaça patlar bana bana link verirmisiniz acil lazim da lutfen
    ARKADAŞIM GİT DİREK SERVİSİNE HİÇ 50 100 LİRA İÇİN RİSKE GİRME 500 FALANDIR AMA TAHMİNİM
  • Takmasiyla 600-700emi gelir yani ben kendim alsam ekrani

• Eskilerden Biri kullanıcısına yanıt
    Fiyat değişebilir (454 tl ) siz arayip net bilgi alın gün içinde musteri hizmetlerinden.

https://consumer.huawei.com/tr/support/sparepart-price/

• quote:

Takmasiyla 600-700emi gelir yani ben kendim alsam ekrani
    454 müş arkadaşım hiç riske girme git servise ver 2 saatte alırsın (en azından samsung falan öyle huawei yi bilemedim 2 saatte verirmi)
  • Eskilerden Biri kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla orada taktırırsan işlem ücreti almıyorlar. Yine de sormak lazım. Huawei servisi hız konusunda kendisini defalarca kanıtladı. 30 dakika içinde tamir edip verdikleri bile oluyor. Geçen hafta bir arkadaşım Kadıköy servisine gitti Mate 10 lite cihazı için, 1 saat olmadan alabilirsiniz diye aramışlar.
  • spinmaster kullanıcısına yanıt
    Simdi butun is 500tl yemi patlar ama kullanici hatasi ile kirildi ekran

• quote:

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Türkiye Huawei garantili cihazım 11 aydır kullanıyorum hiç bir sorun yaşamadım galiba elektronik şansım yaver gitmiş.. pilden ekrandan sesten memnunum şu ana kadar. Sorun yaşayanlara geçmiş olsun diyorum..
    Benimde ocakta 1 sene olacak sorunsuz gidiyoruz, gayet memnunum.
  • quote:

İyi günler arkadaşlar bu telefonun orjinal ekranıni satin almak istiyorum ekrani tuzla buz oldu ortalama kaça patlar bana bana link verirmisiniz acil lazim da lutfen
    delta servis 300₺ ye yapıyor.
  • güncelleme almayan var mı halen benim dışımda
  • 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.