Şimdi Ara

★★★ HUAWEİ MATE 20 LİTE [ANA KONU] KULLANICILARI ★★★ (260. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.101
Cevap
103
Favori
679.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimki hala 9.1.0.245 versiyonunda, güncelleme denetliyorum ama bişey çıkarmıyor. Hicare üzerinden de denedim aynı. Gelsin artık merak ettim şu 10'u.
  • Güncelleme sonunda bana da geldi. Şuan indiriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geldi karalık mod dışında bir numarası yok ama Android 10 olduğunu bilip kullanmak iyi geliyor
  • arkadaşlar merhaba, telefonum mate 20 lite. Kilit ekranında yukardan aşşa çektiğimiz bildirim çubuğuna erişebilirmiyiz? Kilidi açmadan erişime izin vermiyor. var mıdır bir çözüm yolu. sürüm 10

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İphone 7 den geçilir mi beyler? Şarjım 1 gün zor gidiyor bıktım artık.
  • Ronades R kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir Apple cihazdan herhangi bir Android cihaza geçiş yapmak mantıklı olur zaten. Bundan dolayı sorunuzun cevabı evet.

Kesinlikle performans ve pil konusunda geçilir ama kamera konusunda 7 kadar memnun etmeyebilir ama kesinlikle üzmez özellikle ön kamera

• Bir şey sormak istiyordum;
    Yazılım güncellemeden bakınca 9.0.1.270 sürüm ile yazılımınız güncel derken, HiCare den denetleyicince 10.0.0.170 (4,06GB) sürümü buluyor.
    Fikri olan var mıdır acaba?
    Ne yapmalı sizce?

• bkmçvş B kullanıcısına yanıt
    Android 10 gelmiş , güncelleye bilirsin
  • arkadaşlar merhaba, telefonum mate 20 lite. Kilit ekranında yukardan aşşa çektiğimiz bildirim çubuğuna erişebilirmiyiz? Kilidi açmadan erişime izin vermiyor. var mıdır bir çözüm yolu. sürüm 10

• Mate 20 Lite için Google Camera uygulmasını optimize eden bir site var mı Apk olarak kurulmuyor da
    Daha once neden gecmedim ki diye isyan edeceksiniz eminim :) Size soyle bir tavsiye verebilirim. Eğer ios işletim sistemine çok alışkınsanız ve tereddütünüz bu yüzdense, google playden themes manager indirebilirsiniz, oradan emojilerinize kadar iPhone gibi yapabiliyorsunuz. Klavyenizi de gboard kullanıp, temasini iPhone olarak yapabiliyorsunuz. Sarji full kulanımımda 1.5 gün çok rahat götürüyor beni. iPhone 7 'de yaklaşık 7-8 saat verim alabiliyordum, mate 20 lite ile 4 kat daha fazla kullanabiliyorum.
  • Benim telefonda ghost screen sorunu oluşacak sanırım. "Sizin için" diye bir yazı ekran arka planında sönük şekilde kaldı öyle belli bir süre. Özellikle WhatsApp'a girince epey belli oluyordu. Şuan kayboldu ama gidişat ghost screen geliyorum diyor sanki.
  • mertgnk kullanıcısına yanıt
    Klavyenin temasını nasıl degistirebiliyoruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri cevap verebilecek mi ?

• webjini W kullanıcısına yanıt
    gboard klavye kullanmalisiniz, daha sonra gboard klavye ayarlarında temalar var, oradan istediğiniz rengi secip klavye kenarlıklarını aç tikini işaretleyince ios'daki klavye gibi oluyor..
  • Cone kullanıcısına yanıt
    Temalarda magazin kilidi açma seçeneği dışında farklı özelliklerle kilit ekranı deneyimi sunan temalar var, birinde yoksa diğerinde vardır bence. Hiç kullanmadığım bir özellik o yüzden tam fikir sahibi değilim.
  • kendi özelliğinde yok sanırım, bence eksiklik kilit ekranında bildirim çubuğuna eriişmemiz lazım.

• 9.1 270 güncellemesi yeni geldi
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    HiCare ile deneyin (Windows uygulaması)
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.