Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Premium unda uy uygulamaların reklamlarını da engelliyor. Play service in gizli reklamlarını bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GeçerkenUğradı kullanıcısına yanıt
    Post-nick uyumu

Sağolun hocam yorumunuz için

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzeybek

Başka marka söyleseniz belki derdim de xiaominin şu anda Mate 10 prodan çok daha üstün özellikli bebeği hangi cihaz acaba ? 😂 Mi 7 çıkmış olsa görmüş olsak neyse diyecegimde bu telefon çıkalı da aylar oldu Mi7 mi bekleseydik , mi mix 2s falan diyorsan da tamamen çöp bence tasarımıyla kullanışsızlığıyla hiç beğenmiyorum mix serisini ...
    Mi7yi cok merak ediyorum, inşallah beğenmem yoksa dayanamam, xiaomi cihazlari cok özledim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

İlginçtir dünden beri işlemi baştan alıyorum. Download diyip proxy ayarlayıp geri ff gelip in proxy yapıyorum. Sistem güncelle kısmında kontrol yapıyorum düşmüyor sisteme. 20 kez tekrar tam indir yaptım kontrol etti düşmedi. Sanki akıllandı yemiyor daha gibi😁
    Düşmüş olsaydı wifi unıt derken hocam bağlantıyı koparıcak ve mobil ile mi indir diyecektim.
    Eskişehirde olsan beraber yapardık. birde şöyle dene proxy felan ayarını önce yap hazır dursun.sonra işlemlerine devam et.bir başka şekilde ise wifi değilde mobil internetinle dene.önceliğin güncellemenin bulunması..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayyarcevat

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-mate-10-pro-kilif-360-tam-koruma-mat-plastik-nano-cam-339836483

bu kılıftan kullanan oldu mu arkadaşlar? nasıldır?
    3-4 binlik cihaza 30 tl lik kılıf bence hiç mantıklı değil.önerim kendi kılıfı ile devam edip spigen'nin kılıfı türkiyeye girdiğinde orjinal almak. bu arada ekran çizilmesi söz konusu bile değil.s7 edge de bir türlü oturtamadıkları gerzek koruyucular yüzünden saçım beyazladı sonrasında attım koruyucuyu saldım çayıra telefonu. ki o telefon gorilla glass 4 ile korunuyordu.bundaki ise bir üstü gorilla glass 5..

• quote:

Orijinalden alıntı: serif66

translator unu kullanan varmı yabancı dilleri türkçeye çevirimi düzgünmü
    denedim hiç fena değil.
  • google playden huawei themes programından black themes.
  • tiestoly kullanıcısına yanıt
    Birde bu yolla dene
    Güncelleme kodları ayrı olabilir onları dikkatli seç

BLA - L09 C432 bölge 128 den 131 GÜNCELLEMESİ

1- önce google storeden firmware finderi indiriyoruz

2- sonra finderi aç diyoruz oradan çıkan pencereden üstteki şıkka tıklıyoruz

3- açılan pencerede bir çok güncelleme var bize uygun olan SP1 olmayan
    2028 mb lık olan L09-432- yi buluyoruz biraz aşağılarda zaten 2028 mb
    Olan tek o güncelleme

4- o güncellemeye tıklıyoyoruz açılan pencereden download a tıklıyıyoruz
    Açılan pencereden en üstteki update ve en alttaki update kutucuklarına
    Çitik atıyoruz yani 1 ve 4 nolu kutulara çitik atıp ok deyip çıkıyoruz

5- daha sonra telefondaki ayarlara girip + kablosuz özelliğive ağlar + wifimizin
    Yazdığı şıkka tıklayıp + kullanılır ağlar başlığı altında kendi ağını bulup üzerine 2-3
    Saniye basılı tutup açılan şıklardan alttaki ağı değiştire tıklıyoruz açılan pencereden
    Gelişmiş seçenekleri göster kutucuğunu çitikliyoruz tekrar açılan pencereden
    Proxy yok yazan yere basılı tutup elle gir diyoruz sonra altta açılan kısımda
    Proxy ana bilgisayar adı olan kısımın altına LOCALHOST yazıyoruz
    Proxy bağlantı noktası yazan kısmın altınada 8080 yazıp kaydete basıp
    Çıkıyoruz

6- sonra findere geri gelip kendi 2028 mb yazan kısma tıklıyoruz en alttaki
    İn proxy i tıklayıp çalıştırıyoruz ve finderden. ÇIkıyoruz

7- telefondaki ayarlardan sistem güncellemesine geliyoruz yukardaki 3 noktaya
    Tıklayıp en son yeni güncellemeyi indir diyiyoruz indirme baslıyor
    %10 a gelince güncellemeyi durdur diyip madde 5- deki proxy ayarlarını geriye
    Dönük olarak proxy yok diyerek eski haline çeviriyoruz hızlı indirsin diye

8- sonra yeniden sistem güncelleme kısmına gelip durdurduğumuz güncellemeyi
    Devam et diyoruz 4-5 dakkada yüklüyor sonra yeniden başlatıp yuklediği güncellemeyi
    Telefona kuruyor bittimi yeniden başlatıp telefonunuz açılıyor her şeyiniz yerli yerinde
    Telefonunuzu 131 güncellemesiyle kullanmaya devam ediyorsunuz

Sanırım gayet. NEt yazdım kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 16 Nisan 2018; 9:22:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• a26b A kullanıcısına yanıt
    hocam bu üzerindeki farbrika çıkış kılıf biraz farklı bir uygulama olmuş. bir süre sonra o da çizilecek ve değiştirmemiz gerekecek değil mi ben yanlış anlamıyorum?

spiegen ne zaman girecek acaba bir bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayyarcevat

hocam bu üzerindeki farbrika çıkış kılıf biraz farklı bir uygulama olmuş. bir süre sonra o da çizilecek ve değiştirmemiz gerekecek değil mi ben yanlış anlamıyorum?

spiegen ne zaman girecek acaba bir bilgi var mı?
    Bende zaten onu dedim kendi kılıfı şimdilik kullanım için...ali express te orjinali var spigen ama 107 tl civarı bize gelişi
    19 fiyat kargosu 17$ toplam 26 $ .....

Spigen şu an ellerinde olmadığını ama geleceğini söyledi. spigen.com da yani yurtdışı sitesinde tek tip bir tane var oradan da bakıp sipariş edilebilir. ama ben bu telefonu 5 tl lik kılıfla kullanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 16 Nisan 2018; 11:4:28 >
  • quote:

Hocam zaten hiç ilerlemiyor ki. 3 5 olsa durdurup proxy yok diyip.
    ne kadar bekledin?
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    hocam zaten bu yöntemi denedim. yapan arkadaşlar var yöntem gayet açık ve net. bende sıkıntı var galiba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: a26b

Eskişehirde olsan beraber yapardık. birde şöyle dene proxy felan ayarını önce yap hazır dursun.sonra işlemlerine devam et.bir başka şekilde ise wifi değilde mobil internetinle dene.önceliğin güncellemenin bulunması..

Alıntıları Göster
    hocam peki mobil'de proxy ayarı yapılabiliyor mu ki. yani direk mobil ile zaten yapılabiliyor mu? yani önce proxy ile güncellemeyi bulsam, indirmeyi başlat demeden direk wifi kapatık lanet olsun diyip 300 mb mobil veri ile indirmeyi denicem.
  • quote:

hocam peki mobil'de proxy ayarı yapılabiliyor mu ki. yani direk mobil ile zaten yapılabiliyor mu? yani önce proxy ile güncellemeyi bulsam, indirmeyi başlat demeden direk wifi kapatık lanet olsun diyip 300 mb mobil veri ile indirmeyi denicem.

Alıntıları Göster
    tmm indirebiliyor olmana sevindim.valla bir kaç dakika da olmadı benimki de.neyse 131 yada132 sürümü gelecek önce sonra kendi 137 yi bulacak sen bu sürümün yüklendiğinde sürüm bilgisine gidip kontrol et.ve yeni sürümü telefon üzerinden ara ff kullanma artık bu bitince.o(yani 137 ) bir kaç dakika içinde geliyor. güncellemeni bitir.kuş felan uçmuyor söliyim de.abartmaya gerek yok.ben hiç bir fark göremedim açıkçası.hadi kolay gelsin.

valla hocam şuan indiriyor. ama hala emin değilim. proxy ile 3'te kaldı. tutarsız ağ dedi. wifi düzelttim sonra inmeye başladı işte.
    tamamen inince ff zorla durdur yapcam. temiz bişekilde bakalım yükleyecek mi?
    sizce yüklerken interneti de kapatayım mı?
  • c432 sürümünden c636 sürümüne geçtim can sıkıntısına, uzun süre kurcalamayı düşünmüyorum :) en az 83 gün :)
  • Youtube açılır ve arama satırına ''firmware finder huawei nasıl kullanılır'' yazılır.
    BU benim gibi bu telefon için cahil sayılacak kişilere yardım içindir..Elbette çözüyorum her geçen gün azimle s.çan mermeri delermiş misali elimizden kurtulamaz.
    Herşey google da ve youtube da var aslında...
  • quote:

valla hocam şuan indiriyor. ama hala emin değilim. proxy ile 3'te kaldı. tutarsız ağ dedi. wifi düzelttim sonra inmeye başladı işte.
    tamamen inince ff zorla durdur yapcam. temiz bişekilde bakalım yükleyecek mi?
    sizce yüklerken interneti de kapatayım mı?
    baba teli gönder mailden öle konuşalım
    denedim yok abi olmadı.
    yüzde 3 indirdim proxy ile. sonra proxy yok yaptım. indi wifi ile.
    güncelle dedim yine kimlik doğrulamada sıkıntı çıktı.
  • quote:

denedim yok abi olmadı.
    yüzde 3 indirdim proxy ile. sonra proxy yok yaptım. indi wifi ile.
    güncelle dedim yine kimlik doğrulamada sıkıntı çıktı.
    sen tam sürümünü bir yazsana senin telin
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.