Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran ayarları bölümünden sıcak soğuk ayarına bakın düzelmesi lazım.. Google a ölü piksel testi yazın. Sırayla renklerde bakın eğer bir renk üzerinde farklı bir renk noktası varsa ölü piksel vardır.. Direkt servise verin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    Hocam sürümünüz 128 vs ise normal bende 137 ile baya düzeldi. Ama biraz daha isterdim açıkcası. Güneş altında full parlak açık çözüm değil ben full parlak kullanırım. Güneş altında otomatik yapın düzeliyor bende böyle oldu. Sürüm 137 c432

• quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Ekran ayarları bölümünden sıcak soğuk ayarına bakın düzelmesi lazım.. Google a ölü piksel testi yazın. Sırayla renklerde bakın eğer bir renk üzerinde farklı bir renk noktası varsa ölü piksel vardır.. Direkt servise verin..
    Katılıyorum o ayarlara rağmen hala sarımtıraksa veya ölü ya da canlı piksel varsa bence servise bir gosterin gerçi 1 tane piksel için hic bir üretici telefon değiştirmez huawei değiştirirse bir bravo da bunu için deriz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Hocam sürümünüz 128 vs ise normal bende 137 ile baya düzeldi. Ama biraz daha isterdim açıkcası. Güneş altında full parlak açık çözüm değil ben full parlak kullanırım. Güneş altında otomatik yapın düzeliyor bende böyle oldu. Sürüm 137 c432
    Benim c185 133, ff de 135 var ama daha imzalanmamis sanirim.. Bu telefonda en cok sevdigim sey cift hatta her iki hatta 4g aktif.. Mobil veri vodafone dan kullaniyorum tukcell hatta arama geldimi hemen İnternet turkcell'e geciyor sirf bunun icin bile kolay kolay degistirmem cihazi. Batarya zaten asmis ona diyecek laf yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei değişir bence. Bir de 1 ay felan olmamışsa ayıplı mal diye de iade edilebilir..

• Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    135 i bende yükleyemedim. yakında yayınlanır

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Sonradan komik geldi

• Kvk garantili olan telefonlsr aynı zamanda Huawei Türkiye garantisi de mi ,bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Kvk garantili olan telefonlsr aynı zamanda Huawei Türkiye garantisi de mi ,bilen var mı?
    Huawei müşteri hizmetlerine neden sormuyorsun?
    Yani burada biri yanlış bilgi verirse parana yazık.hangi distribütörlere hizmet verdiklerini en iyi onlar bilir bence ama yine de sen bilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 15 Nisan 2018; 22:34:34 >
  • bu arada bu telefonla iki gün şarj yalan.bir saat video bir saat müzik felan dün gece 2400 dan beri şu an %42 bir kaç tel görüşmesi felanda var.
    bir de şimdi farkettim. parmak izine bastığımda önce yarım saniyeliğine kilit ekranını görüyorum sonra açılıyor.ilginç.
    bu arada gs gol kaçırdı senin vuracağın topun.....pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 15 Nisan 2018; 20:22:25 >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Yazılımsal mı donanımsal bir özellik mi acaba?

• C636 kullanan yokmu yahu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: thriller89

Ben aldım, huawei türkiye garantili olduğu için, kendi servisine gönderiyorsunuz. İçinden çıkan garanti belgesinde de huawei türkiye kaşesi ve bilgileri var.

Alıntıları Göster
    Bende almayı düşünüyorum bi 10 dakika sonra ama hala aklımda swap cihaz gönderirlermi diye soru var.Siz telefondan memnun musunuz?Önerebileceğiniz birşey var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

Bende almayı düşünüyorum bi 10 dakika sonra ama hala aklımda swap cihaz gönderirlermi diye soru var.Siz telefondan memnun musunuz?Önerebileceğiniz birşey var mı ?

Alıntıları Göster
    Huawei Türkiye garantili yazıyorsa sıkıntı yok. Paralel ithalat ise ithalatçı firmanın kim olduğu araştırılmalı. Onu yazmıyorlar nedense. Benimki huawei türkiye garantili, cihazda bir problem yok şu ana kadar.

• quote:

Huawei Türkiye garantili yazıyorsa sıkıntı yok. Paralel ithalat ise ithalatçı firmanın kim olduğu araştırılmalı. Onu yazmıyorlar nedense. Benimki huawei türkiye garantili, cihazda bir problem yok şu ana kadar.

Alıntıları Göster
    Hepsiburada satıcısından kahverengi olanı alacağım(TR garantili).10 dakika beklememin sebebiyde geçen gün vatanda aksam 22 den sonra 3799 'a düştüğünü görmüştüm.Oradan almayı düşünüyordum.Sizinde güneşte ekran ışığı ile ilgili bir probleminiz vardı galiba 137 ile beraber o sorun gitti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aqon23 -- 15 Nisan 2018; 22:5:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

Hepsiburada satıcısından kahverengi olanı alacağım(TR garantili).10 dakika beklememin sebebiyde geçen gün vatanda aksam 22 den sonra 3799 'a düştüğünü görmüştüm.Oradan almayı düşünüyordum.Sizinde güneşte ekran ışığı ile ilgili bir probleminiz vardı galiba 137 ile beraber o sorun gitti mi?

Alıntıları Göster
    Hayır gitmedi. Büyük bir sorun değil. Kullanılabiliyor. Sadece yeteri kadar parlak gelmedi bana Tercih meselesi yani. Burada birçok kişi de parlaklık yeterli diyor.

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    Ben lenovo vibe'dan geçeçeğim için benim içinde sorun olacağını düşünmüyorumsağol yardımın için gidip siparişimi geçiyim bare.
  • Lg g5 den mate 10 pro ya geçmiş biri olarak mükemmel bir pil performansı var.

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• aqon23 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun o zaman. Ben ani bir karar verip gece 1'de aynı gün teslim seçeneğiyle sipariş geçmiştim, sabah 10'da gelmişti. Pek araştırmamıştım. Neyse ki beklentilerimi genel olarak karşıladı.
  • quote:

Hayırlı olsun o zaman. Ben ani bir karar verip gece 1'de aynı gün teslim seçeneğiyle sipariş geçmiştim, sabah 10'da gelmişti. Pek araştırmamıştım. Neyse ki beklentilerimi genel olarak karşıladı.
    İnanırmısın benim durumumda aynı seninki gibi oldu.Sabah saatlerinde telefonumun ekranını değiştiriyim derken flax'i yırttım sonrada kırıp attım.benim avantajım tüm amiralleri deneme fırsatım oldu.Uzun süreli deneyim nasıl olur deneyip görecez artık.Yarın 13-18 arası gelecek inşallah.
  • 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.