Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.719
Cevap
156
Favori
925.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar! Değerli Romalılar!!!

demincek türkceli aradım dedim ki volte neden yok.beni teknik hizmete bağladılar.oda kabul ediyor henüz bu volte konusunda bir anlaşma olmadığını söylüyor türkcelle huawei arasında.neyse bu ürünü satıyorsanız hizmeti vermek zorundasınız felan...
    bana hizmet@turkcell.com.tr ye bu konuda mail atmamı sıkıntıyı yazmamı istediler.
    turkcell kullanıcısı arkadaşlara da demem o ki sizde yazın iletin bunu ki bir kişi ile kalmasın işi çabuklaştırsınlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Premium unda uy uygulamaların reklamlarını da engelliyor. Play service in gizli reklamlarını bile
    adguard firefox yada chrome seçmiyor neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: a26b

adguard firefox yada chrome seçmiyor neden?

Alıntıları Göster
    arkadaşa teşekkür ederim oldukça başarılı, fakat sürekli arkaplanda çalıştığı için bataryada olumsuz etki illaki yaratır
  • Yahoo, gmail, outlook gibi mail programlarını "Manuel olaral yönet" ayarlayınca mail alma sorunları sizde de oluyor mu..?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a26b A kullanıcısına yanıt
    Alp-l29 8.0.0.131 c185

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Alp-l29 8.0.0.131 c185
    senin o versiyon olmaz...bizimki BLA ile başlıyor.
    misal benim BLA-L09 8.0.0.137(C432)

Yani senin oradan başka versiyon örneğin SP1 olmayan alp versiyon var.Sende ff kurunca anasayfada üstte BLA yada ALP ile başlayan modele tıkladığında ALP li olanlar geliyor değil mi?Oradan seçecen

Senin cihaz Asia/International sürüm taşıyor.yurtdışı yada paralel ithalat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 16 Nisan 2018; 13:59:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxx64

Yahoo, gmail, outlook gibi mail programlarını "Manuel olaral yönet" ayarlayınca mail alma sorunları sizde de oluyor mu..?
    Manuel yönet demek senkronizasyonu kapa ben kendim kontrol ediyim demektir.
  • Merhaba Arkadaşlar, telefon kitli durumda bildirim ekranını açabilmek için bir yol var mı? Huawei bu konuda çalışma yapıyor mu, bilgisi olan var mı?
    Saygılar.

Evet abi ff yükleyince otomatik olarak üstte benim alp model çıkıyor. Manuel bulmuyorum telimi. Oto eklenmiş oluyor yukarda oraya tıklayınca güncellemeler geliyor ekrana 400 mb olan 132 sürümü yüklemeye çalıştım.
    Sp1 falan ne onu bilmiyorum

• Tam tersi kesinlikle bataryaya olumsuz hiç bir etkisi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiestoly

Evet abi ff yükleyince otomatik olarak üstte benim alp model çıkıyor. Manuel bulmuyorum telimi. Oto eklenmiş oluyor yukarda oraya tıklayınca güncellemeler geliyor ekrana 400 mb olan 132 sürümü yüklemeye çalıştım.
    Sp1 falan ne onu bilmiyorum
    bu böyle mesajla felan olmaz.
    Mağazadakini değil asıl sitesindekini indireceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: sakdis

Merhaba Arkadaşlar, telefon kitli durumda bildirim ekranını açabilmek için bir yol var mı? Huawei bu konuda çalışma yapıyor mu, bilgisi olan var mı?
    Saygılar.
    always display on aç o zaman bazılarını görebilirsin..
    ayarlar > güvenlik ve gizlilik > Ekran kilidi ve şifreler > en altta Bilgileri hezaman görüntüle seç
  • quote:

Mağazadakini değil asıl sitesindekini indireceksin
    hangisini adguardı mı?
    Evet adguard com

• quote:

Evet adguard com
    tamamdır.teşekkürler.
  • Dün hepsiburada aracılığı ile aldığım mate 10 pro cihazını bugün teslim aldım.Fakat cihazın üzerinde Genpa etiketi var.Seri numaradan garanti sorgulattığımda cihazın garanti süresi başlamış durumda.sizde böyle birşey varmıydı?
    Bir sorun yaşarmıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aqon23 -- 16 Nisan 2018; 16:47:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

Dün hepsiburada aracılığı ile aldığım mate 10 pro cihazını bugün teslim aldım.Fakat cihazın üzerinde Genpa etiketi var.Seri numaradan garanti sorgulattığımda cihazın garanti süresi başlamış durumda.sizde böyle birşey varmıydı?
    Bir sorun yaşarmıyım?
    başlangıç tarihi nedir?
    ilk mesajdada belirttiğim gibi başlangıç tarihi belli olmasa bile bitiş tarihi olarak görseldeki gibi görünüyor.
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.