Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★ (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.720
Cevap
156
Favori
925.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ff den 137 inmiyor ama 131 i yükledim yarımsaat sonra 137 kendisi geldi ( tr cihaz )
  • quote:

Orijinalden alıntı: aqon23

ilk mesajdada belirttiğim gibi başlangıç tarihi belli olmasa bile bitiş tarihi olarak görseldeki gibi görünüyor.
    iyide senin alet haziranın 5inde alınmış görünüyor bu tuhaf değil mi yada seninki 24 aydan fazla mı garanti de?
    nisandayız 8 ay 2018+ 12 ay 2019 + 6 ay 2020 26 ay etmiyor mu? 8+12+6:26 .....

• Evet aklıma takılan sorulardan bir tanesinde bu kutu açılımını hatırlayan bir arkadaş yardım etse çok iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet aklıma takılan sorulardan bir tanesinde bu kutu açılımını hatırlayan bir arkadaş yardım etse çok iyi olur
    Senin garantide bir tuhaflık var ..üstte verdiğim linkin olduğu yerden yapmıştın değil mi?
  • Evet

• quote:

Evet
    Beklenen bitiş tarihi: 2020-04-06
    Cihazınız şurada destek görebilir: Türkiye

bu da benimki normal bendeki....

Bence hiç karıştırma 2 ay fazla garantide olsun seninki.Şirket veriyorsa sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a26b -- 16 Nisan 2018; 17:22:59 >
  • Geçen hf ilk sorguladığımda benfe de fazladan 45-50 gün garanti süresi görünüyordu...

Şimdi yukarıdaki linkten tekrar baktım, tam 2 yıl olarak görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xxx64

Geçen hf ilk sorguladığımda benfe de fazladan 45-50 gün garanti süresi görünüyordu...

Şimdi yukarıdaki linkten tekrar baktım, tam 2 yıl olarak görünüyor
    Muhtemelen telefonu ilk kullandığında 2 yıl olarak yeniden belirleniyor

• Arkadaşlar geçen forumda biri sordu sesle uyandırma gelmiş nasıl diye ona yanlış bilgi vermişim.

Sesle uyandirma var ve sadece sizin sesinizle uyandırıyor arama yapiyor size nerde olduğunu söylüyor. Elleriniz islakken falan çok iş yapıyor denedim güzel baya.

Ayarlar - Akıllı yardım - sesle kontrol - sesle uyandırma

• erhanercan kullanıcısına yanıt
    Hocam su vpnye bagli oldugunu gosteren anahtar simgesini gizleyemiyor muyuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar huawei themes adlı uygulamadan bir tema yükledim , telefonun yazı stili değişti düzeltemiyorum . Tema değiştirdim yine olmadı bir türlü default font gelmiyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

DÜzeltme , uygulamadan Default font indirip theme klasörüne atarak sorunu çözdüm arkadaşlar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miroğlu. -- 16 Nisan 2018; 18:56:34 >
  • Vpnye bağlı oldğunuz sürece gözüküyor hocam. İşiniz bitince vpnden çıkış yapmak en iyisi

• Arkadaşlar Glance Plus uygulaması ile çift tık ile kilit ekrana uyandirabiliyorsunuz .ayni zamanda alwayd on display özelliği ni de ufak bir ödeme ile degisik seceneklerle gelistirebiliyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya bu kadar sürüm hakkında konuşmanın üzerine bu soruyu sormam biraz cahilce olacak ama ben yazılanlara göre 137 güncellenmesi yerine direk 131 güncellemesini yaptım ve şu anda tam sürümü resimdeki gibi şu anda kaç mblık dosyayı indirmem gerekiyor. Telefonu fabrika ayarlarına döndüreceğim için ilk baştan temiz bir kurulum yapmak istiyorum

★★★ HUAWEI MATE 10 PRO KULLANICILARI KULÜBÜ ANA KONU ★★★

• tokhan23 T kullanıcısına yanıt
    Yerel vpn kurup engelleme yapıyor. Diğer vpn lerle karıştırmayın kullanılacaksa hep açık durması gerek

• Adguard ı kurup da deneyimlememiş arkadaşlar için olması gereken ayarları ile ilgili video çektim buyrun.:https://youtu.be/5Koqk826w0M

• quote:

Ya bu kadar sürüm hakkında konuşmanın üzerine bu soruyu sormam biraz cahilce olacak ama ben yazılanlara göre 137 güncellenmesi yerine direk 131 güncellemesini yaptım ve şu anda tam sürümü resimdeki gibi şu anda kaç mblık dosyayı indirmem gerekiyor. Telefonu fabrika ayarlarına döndüreceğim için ilk baştan temiz bir kurulum yapmak istiyorum

zaten o sürümü indiriyorsunuz artık 137 telinize gelecektir.eğer güncellemeleri kontrol ederseniz orada daha çabuk gelir yoksa yarım yada bir saat içinde kendiliğinden geliyor.

• Örnek ekran görüntüleri

https://youtu.be/5Koqk826w0M

• quote:

Orijinalden alıntı: Miroğlu.

Selam arkadaşlar huawei themes adlı uygulamadan bir tema yükledim , telefonun yazı stili değişti düzeltemiyorum . Tema değiştirdim yine olmadı bir türlü default font gelmiyor ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz.

DÜzeltme , uygulamadan Default font indirip theme klasörüne atarak sorunu çözdüm arkadaşlar .
    Temalarım basılı tutun metin stili seçip değiştirebiliyorsunuz.ama bende iki font var o yüzden font dosyalarını indirip root içerisindeki font klasörü içine atıp çalıştırabilirsiniz. yada play store dan font indirip kullanabilirsiniz ancak her font tipinin türkçe desteği olmayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Adguard ı kurup da deneyimlememiş arkadaşlar için olması gereken ayarları ile ilgili video çektim buyrun.:https://youtu.be/5Koqk826w0M
    Kozmik Deli kim?
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.