Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Buraya girdim ve 45mb'lik güncelleme geldi☺️☺️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün turkcell'den siyah olanını alarak bende aranıza katıldım. şarj yerinde ufak bir oynama bende de mevcut. güncellemeyi az önce kontrol ettim 451 mb'lık bir güncelleme var b134
  • Bulut Servisini Açmak için Bulduğum Yöntem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibariyle aranıza katıldım bende. Kamerayı deneyimledim de Kasma var önde ve arka kameradada. Güncelleme yapmadım henüz. Neyden kaynaklıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: trcapture

Bugün itibariyle aranıza katıldım bende. Kamerayı deneyimledim de Kasma var önde ve arka kameradada. Güncelleme yapmadım henüz. Neyden kaynaklıdır?
    Nasıl bir kasma ? Akıcı görüntü mü yok mesela ?

• Arkadaslar telefon 10 dakka felan uyku modunda kalinca messenger uygulamasinda bana mesaj geliyor ama hemen dusmuyor. Cok gec dusuyor. Ayarlari hep normal. Bu sorunu baska yasayan varmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Nasıl bir kasma ? Akıcı görüntü mü yok mesela ?

Alıntıları Göster
    Aynen öyle görüntü akıcı değil yani çok kasıyor hepsi buradadan aldım bugün elime ulaştı ulaştı. Sırf bu yüzden iade bile edesim var çok rahatsız etti beni.

• Arkadaşlar bu telefondan ben de almayı düşünüyorum. Fakat incelemenin birinde bluetooth kulaklıklarda cızırtı geldiğini söylüyor. Sizdekilerde de var mı böyle bir sorun?

• many@ik M kullanıcısına yanıt
    Hangi akli evvel yaptiysa o incelemeyi biktirdi artik gelen giden bluetooth kulaklik cizirtisi diyo. Konu ici arama yapanda yok. Yok cizirti falan 50 tane kulaklik hoparlor denedim
  • Şarj soketi şikayeti arkadaşlar rica etsem cevaplar mısınız bu durum şarjda iken telefonu kullanmaniza bir kısıt oluşturuyor mu ? Örneğin şarja taktınız aldınız elinize telefonu kullanıyorsunuz bu oynamadan mütevellit sürekli şarj olması gidip geliyor mu telefonun ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

@evolez Hocam, bir video incelemesinde söylendi. Bluetooth kulaklık denediniz mi acaba? Sorun veya sikayetiniz var mı denediyseniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caner-Medley -- 13 Nisan 2018; 7:51:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Şarj soketi şikayeti arkadaşlar rica etsem cevaplar mısınız bu durum şarjda iken telefonu kullanmaniza bir kısıt oluşturuyor mu ? Örneğin şarja taktınız aldınız elinize telefonu kullanıyorsunuz bu oynamadan mütevellit sürekli şarj olması gidip geliyor mu telefonun ? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

@evolez Hocam, bir video incelemesinde söylendi. Bluetooth kulaklık denediniz mi acaba? Sorun veya sikayetiniz var mı denediyseniz ?
    Yok dostum merak etme.. bu durumu en çok araştıran benim.. gidip başka sıfır kutu açtırdım, hatta huawei mate 10 pro (type c modelli olan) onu bile denedik onda da var.. yani çok hafif sağa sola oynama var, telefonu kaldırıp denedimki şarj almasında kesiklik oluyormu, OLMADI.. olsaydı iade ederdim o derece ama sorun oluşturacak bir durum değil..

• quote:

Orijinalden alıntı: trcapture

Aynen öyle görüntü akıcı değil yani çok kasıyor hepsi buradadan aldım bugün elime ulaştı ulaştı. Sırf bu yüzden iade bile edesim var çok rahatsız etti beni.

Alıntıları Göster
    Telefonunuz ithalatçı garantilimi yoksa huawei Türkiye garantilimi ?

Telefonu factory reset yapıp güncellemesini yapmayı denediniz mi ? Büyük ihtimal sorununuz çözülecektir..

• cengizguven61 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Cengiz hocam. Bir soru işareti daha giderilmiş oldu böylece. Sorun teşkil etmediğine sevindim bu durumun. İyi günlerde kullanın telefonunuzu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Caner-Medley

Teşekkürler Cengiz hocam. Bir soru işareti daha giderilmiş oldu böylece. Sorun teşkil etmediğine sevindim bu durumun. İyi günlerde kullanın telefonunuzu.
    Teşekkürler :)

• B134 güncellemesi bana hala gelmedi. Hattım vodafone ve önceki güncellemeyi bekletmeden yükledim. Yapmam gereken birşey mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Telefonunuz ithalatçı garantilimi yoksa huawei Türkiye garantilimi ?

Telefonu factory reset yapıp güncellemesini yapmayı denediniz mi ? Büyük ihtimal sorununuz çözülecektir..

Alıntıları Göster
    Hocam Türkiye garantili. Factory reset nereden yapiyoruz yardimci olursaniz sevinirim. Birde ben bu telefonu hepsi buradadan almıştım ve telefonu kutudan cıkardım açtığım anda şarjı %52ydi. Yani bu telefonun şarjı olmaması gerekmiyormu? Aklima iadeli telefon geliyor ama çünkü fatura bile göndermemişler. Bir yardım ederseniz çünkü 14 gün içinde iade edebilirim.

• spinmaster kullanıcısına yanıt
    Gelir, biraz daha bekleyin. Guncellemeyi dagitma konusunda yavas sanki biraz huawei. Bana da gelmedi hala. Onceki guncelleme de 20 gun sonra falan gelmisti, dagitilmaya basladiktan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolez

Hangi akli evvel yaptiysa o incelemeyi biktirdi artik gelen giden bluetooth kulaklik cizirtisi diyo. Konu ici arama yapanda yok. Yok cizirti falan 50 tane kulaklik hoparlor denedim
    Shift delete net incelemesinde söylüyorlar. Aslına bakarsan onların incelemesine pek güvenmiyorum. Teknoseyir en güvendiğim site. Onlar da incelememiş. O yüzden buraya bir sormak istedim. Yoksa alacam büyük ihtimal.

• Yukarıdada yazdım kımse cevap vermedı. Messengerda geç mesaj gelme ve gıtme sorunu var ozellıkle telefon yarım saat kadar uyku modunda kaldıktan sonra. Baska bu sorunu yasayan varmı acaba?
  • many@ik M kullanıcısına yanıt
    Yalniz su var; telefon bu teknoloji editorlerine daha piyasaya cikmadan ulasti, prototip gibi biseydi o zamanlar. Hepsi yakindi biseylerden, ozellikle batarya performansi falan. Bunlar inceledikten 1 hafta sonra falan bi guncelleme aldi telefon. Neredeyse sikayet edilen hersey o guncelleme ile duzeltildi.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.