Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.335
Cevap
90
Favori
533.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu kız arkadaşıma aldık, Google Duo, Whatsapp'da on kamera çok kötüleşiyor. Sizde de boyle mi ? Yok mu bunun bir ayarı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar iki telefon arasında kaldım.

Huawei mate 10 lite ve Xiaomi mi note 3

Huaweinin de ithalatçı garantili fiyatı 1450 civarı, mi note 3 de o civarlarda.

Oyun, kamera ve batarya performanslarını değerlendirebilecek bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
  • S.McManaman kullanıcısına yanıt
    Duo kullanmadım, WhatsAppta aynı durumu yaşıyorum. Bağlantı ile ilgili olabilir, şayet değilse daha güzel bir çalışan bir program varsa öğrenmek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sene331 S kullanıcısına yanıt
    Kagit ustunde Mi Note 3 daha iyi heryonden. Kullanima gelince, kullanmadigim icin bisey diyemem
  • Bana da yeni geldi b134 güncellemesi güvenlik ile alakalıymış pek bi değişiklik göremedim.Emui sürümü felan aynı 5.1

• quote:

Orijinalden alıntı: trcapture

Hocam Türkiye garantili. Factory reset nereden yapiyoruz yardimci olursaniz sevinirim. Birde ben bu telefonu hepsi buradadan almıştım ve telefonu kutudan cıkardım açtığım anda şarjı %52ydi. Yani bu telefonun şarjı olmaması gerekmiyormu? Aklima iadeli telefon geliyor ama çünkü fatura bile göndermemişler. Bir yardım ederseniz çünkü 14 gün içinde iade edebilirim.

Alıntıları Göster
    Menüde sıfırlama ayarları mevcut kardeşim, braz kurcalarsan bulabilirsin, ama bulamassan yaz bana mutlak..

%52 şarj ile gelmesi normal..

İade cihaz olup olmadığını ilk olarak kutunun dışında jelatin varmıydı ordan anlarsın.. 2.si kutunun 2 tane güvenlik bandrolü var, onlar yırtık gelmişse anlarsın..

• quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

Buraya girdim ve 45mb'lik güncelleme geldi☺️☺️

Hocam burdan bende yaptım güncelledi ama hala b133 görünüyor 135 olmadı ayrıca güncellemeden sonra tefonu yniden başlattım ama değişen bir şey yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tsshadow T kullanıcısına yanıt
    Hicloud güncellemesi Türkçesi Dosya Yöneticisi apk Versiyon güncellemesi

Normal Sistem güncellemesi değil Arkadaş Karıştırmış Galiba

😂

• Arkadaşlar iyi geceler herkese ben bu telefonu türk telekomdan almayı düşünüyorum taksitle sizce pişman olurmuyum bi yardımcı olur musunuz nakit para olmadığı için 24 ay taksitle almayı planlıyorum suanki telefonum bozuldu 2200 lira ya değerli sizce ?

• Dostum farklı seçeneklere bakablirsi. Xz1, p20 lite, p smart. Tabii bu telefonları önermemin nedenleri de var xz1 tasarım hariç her şey var. Smap835, type c, streo hoparlör vs. P20 lite 2018 model bi telefon işlemci vs aynı fakat tasarımı değişik type c desteği var. P smart ise mate 10 litea yakın olup fiyatı uygun.

• Arkadaslar Sabah telefonu sarjdan çektiğimde şarj ikonu içinde + gözüküyor..yeniden baslattım olmadı wipe cahce yaptım olmadı.şarja taktım geri cıkardım normal kutu dolu değil sadece + ikonu var batarya simgesinin içinde...sorun ne olabilir
  • opaksu91 O kullanıcısına yanıt
    Telefon yöneticisinden kalan pil/Güç tassaruf modunu iptal et düzelir

• quote:

Orijinalden alıntı: Taha0194

Telefon yöneticisinden kalan pil/Güç tassaruf modunu iptal et düzelir

Üst kısımdaki internet bağlantı hızı bildirimi nerden aktif ediliyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Discovery78

Arkadaşlar iyi geceler herkese ben bu telefonu türk telekomdan almayı düşünüyorum taksitle sizce pişman olurmuyum bi yardımcı olur musunuz nakit para olmadığı için 24 ay taksitle almayı planlıyorum suanki telefonum bozuldu 2200 lira ya değerli sizce ?
    24 ayda 97 tl taksitle 2.328 tl ye geliyor TT dan..

• cengizguven61 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar/Bildirim ve durum çubuğu kısmında veri aktarım hızını görüntüle bölümünü aktifleştirn

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Menüde sıfırlama ayarları mevcut kardeşim, braz kurcalarsan bulabilirsin, ama bulamassan yaz bana mutlak..

%52 şarj ile gelmesi normal..

İade cihaz olup olmadığını ilk olarak kutunun dışında jelatin varmıydı ordan anlarsın.. 2.si kutunun 2 tane güvenlik bandrolü var, onlar yırtık gelmişse anlarsın..

Alıntıları Göster
    Eyvallah kardeşim reset attım şuan kamera düzeldi bir sıkıntı yok şuanda. O bahsettigin jelatinlerde vardı sorun yok herhalde o zaman teşekkürler.

• Arka kamerada , portre ve geniş açıklık modunu en fazla 8 megapixel ile çekebiliyor. Normal çekimde 16, ona dikkat edin

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

24 ayda 97 tl taksitle 2.328 tl ye geliyor TT dan..

Alıntıları Göster
    Alinmazmi sizce o fiyata şuan nakit yok bende taksitle alacağım yada 2-3 ay bekleyip nakitmi alsam

• Arkadaşlar herkese merhaba.

Huawei mate 10 lite çift hatlı telefonum var. Bunlarda mirrorlink özelliği var mı acaba Bi türlü bulamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Discovery78

Alinmazmi sizce o fiyata şuan nakit yok bende taksitle alacağım yada 2-3 ay bekleyip nakitmi alsam

Alıntıları Göster
    Alınır.. 24 ayda hiç yormadan ödersin.. ben o şekilde aldım 👍

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.