Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sabah bu telefonu alacağım da alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı?
  • Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır..facebook grubumuza da bekleriz..

Huawei Mate 10 Lite Kullanıcıları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günaydın Arkadaşlar.

2 gün önce güncelleme gelmişti, sonra yaparım diye erteledim. Şimdi bakıyorum güncelleme gözükmüyor. Sistem b133'de kalmış. Böyle bir durum ile karşılaşan var mıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi telikopukGitar -- 12 Nisan 2018; 9:43:59 >
  • telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Bende Huawei Gr5 kullanıyorum bende zamanında android 6 geldiğinde güncelleme yapmamıştım hep erteledim ondan sonra güncellemeleri otomatik olarak almıyordu manuel güncelledim bu seferde güncellemeleri almadı Huawei yi türkiye aradım IMEI telefon sürümü aldılar sonra güncelleme geldi

• telikopukGitar kullanıcısına yanıt
    Hattım Vodafone... Benim cihazımda da son değişiklik B133 olarak görünüyor. Cihaza gelen bir güncelleme görmedim.
  • Değerli arkadaşlar, Huawei Mate 10 lite aldım, telefona şarj soketini bağlayınca telefonda sabit durmuyor, sağa sola oynuyor, aynı zamanda S7 edge var bende, onda çok stabil duruyor şarj soketi.. hiç oynama yok, sizinde Huawei Mate 10 lite cihazlarınızda şarj soketi bağlıyken sağa sola oynuyormu telefonun alt kısmında ??

• quote:

Orijinalden alıntı: cengizguven61

Değerli arkadaşlar, Huawei Mate 10 lite aldım, telefona şarj soketini bağlayınca telefonda sabit durmuyor, sağa sola oynuyor, aynı zamanda S7 edge var bende, onda çok stabil duruyor şarj soketi.. hiç oynama yok, sizinde Huawei Mate 10 lite cihazlarınızda şarj soketi bağlıyken sağa sola oynuyormu telefonun alt kısmında ??
    Hayır oynamıyor, hatta güçlü çekmeden çıkmıyor. Soketin sorunlu olabilir.
  • Timsah-16 kullanıcısına yanıt
    Çekerken güç uygulayarak çıkartıyorum aynı, ama sağa sola oynama var, hani böyle sert ve stabil bir duruş yok, sizinkinde hiçmi oynama yok, bi denermisiniz ?

(Telefonu zaten alalı 1 hafta olmadığı içim huawei ye gönderiyorum, değişim talep ettim, sıkıntı çıkarmazlar, Huawei büyük firma)

• quote:

Çekerken güç uygulayarak çıkartıyorum aynı, ama sağa sola oynama var, hani böyle sert ve stabil bir duruş yok, sizinkinde hiçmi oynama yok, bi denermisiniz ?

(Telefonu zaten alalı 1 hafta olmadığı içim huawei ye gönderiyorum, değişim talep ettim, sıkıntı çıkarmazlar, Huawei büyük firma)
    Bende behsettiğin oynama yok benimki de yeni. Daha çok kullanan arkadaşlar bir cevap versin istersen.
  • Mavi renk olarak başka bir kişiyede sordum onda da hafif oynama var şarja bağlayınca.. acaba bu sıkıntı sadece mavi renklerdemi var diye şüpheleniyorum.. belki gold renklerin hiçbirinde sorun yoktur..

Tecrübelerinizi paylaşın dostlar

• cengizguven61 kullanıcısına yanıt
    Benimki siyah renk. Aynı durum bende de var. Aldığım günden beri şarj yerine takılıyken sağa sola doğru oynama yapıyor. Ama zor çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: telikopukGitar

Günaydın Arkadaşlar.

2 gün önce güncelleme gelmişti, sonra yaparım diye erteledim. Şimdi bakıyorum güncelleme gözükmüyor. Sistem b133'de kalmış. Böyle bir durum ile karşılaşan var mıdır.

Aynen dediğin şey bende de oldu hocam sanırım 45 mb civarı bir güncellemeydi sonra yaparım dedim şimdi görünmüyor çözebildin mi acaba sorunu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsshadow T kullanıcısına yanıt
    aynı sorun bendede var..hiç güncelleme gelmedi..huawei finderdende indiriorm güncellemiyor..teknik servislemi görüssek?
  • Şimdi Türk Telekom mağazasına gittim, müdürü arkadaşım, onda mate 10 pro var, type C modelli şarj ünitesi var, onda bile aynı sorun var, hatta sıfır kutu açtı sağolsun benim için (gold) onu denedik onda da var bu şarj soketi oynaması..

Bu oynama deyince öyle aşırı bişey yok arkadaşlar, hafif sağa sola oynuyor usb yi telefona bağlayınca.. başka model huawei leri denedik onlarda da var.. yani şu sonucu çıkarttım ben şahsen, bu huawei nin kronik bir tasarım hatası.. (samsunglarda yok bu, gayet stabiller)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizguven61 -- 12 Nisan 2018; 16:3:39 >
  • Beyler p10 lite ile bu telefon arasinda kaldim sikinti cikmaz ise bunu almayi dusunuyorum bilmem gereken bir sey var mi ?
    Merhaba, Huawei anladığım kadarıyla güncelleme servisinde sıkıntılar yaşıyor. Belki de hata sonucu bu güncelleme gönderildi ve geri çekildi. Ne de olsa birgün göndereceklerdir, diye pek düşünmüyorum.
    Şimdi tekrar denedim olmadı ama BULUT menüsüne girince güncelleme geldi :) Bir de bunu deneyin isterseniz.
  • Konuşurken rüzgar varmış gibi ses gidiyormuş karşıya sizde de böyle bir sorun var mı? Vodafone hat kullanıyorum volte açık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: opaksu91

aynı sorun bendede var..hiç güncelleme gelmedi..huawei finderdende indiriorm güncellemiyor..teknik servislemi görüssek?

Valla bilmiyorumki hocam birkaç gün daha bekleyelim belki yeniden gelir,herhangi bir gelişme olursa yazalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Şimdi Türk Telekom mağazasına gittim, müdürü arkadaşım, onda mate 10 pro var, type C modelli şarj ünitesi var, onda bile aynı sorun var, hatta sıfır kutu açtı sağolsun benim için (gold) onu denedik onda da var bu şarj soketi oynaması..

Bu oynama deyince öyle aşırı bişey yok arkadaşlar, hafif sağa sola oynuyor usb yi telefona bağlayınca.. başka model huawei leri denedik onlarda da var.. yani şu sonucu çıkarttım ben şahsen, bu huawei nin kronik bir tasarım hatası.. (samsunglarda yok bu, gayet stabiller)
    Bende 2 gün önce aldım telefonu ve şüphelenip yazmıştım bu konuya acaba benim sokette mi sorun var sağa sola oynuyor taktıktan sonra diye , sanırım tüm telefonlarda öyle bir sorun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ukko -- 12 Nisan 2018; 18:40:1 >
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.