Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz )
4.265
Cevap
109
Favori
475.585
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Huawei >> HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ
Giriş
    24 Mesaj
    Nasıl root yapabilirim yardımcı olabilecek var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Omni os ve pixy os var . Cok cok iyiler. Ikisini indirip cihaza kurup kendinde test edebilirsin.
    Hocam bunlar için indirme adresleri mevcut mu? Bir de BL açmak için şu adresi buldum, buna göre yapayım mı?
    https://forum.miuiturkiye.net/blog/huawei-mate-10-pro-liteda-bootloader-kilidi-acma-rehberi/

@Ysar1907
    @tesbihcekenhoroz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavyrocker -- 19 Kasım 2019; 12:51:13 >
    |
    |
    Bahsedilenler: tesbihcekenhoroz , Ysar1907
    AMD Ryzen5 2600, Stock Fan, 8+8GB DDR4 3ghz Corsair Vengeance, Gigabyte x470 aorus ultra gaming, OCZ-ZS 650W 80+ , M2 James Donkey 1TB, OCZ Vertex 460 240 GB SSD, 1 TB Seagate ST31000524AS, Sapphire RX590 Nitro+ SE 8gb, Zalman Z5+, Samsung S23B550V, Bloody B328 Klavye, Bloody Pad B-081, Logitech G402, Shov 5.1 Hoparlör
  • Onbaşı
    24 Mesaj
    BL kodu vermiyor artık Huawei ve ikinci yöntem de ücretli daha önce deneyen biri varsa yazabilir mi?

Orijinalden alıntı: Ysar1907

BL kodu vermiyor artık Huawei ve ikinci yöntem de ücretli daha önce deneyen biri varsa yazabilir mi?
    Bulursanız bana da yazar mısınız? Arkadaşa anlatayım durumu.

|
    |
    AMD Ryzen5 2600, Stock Fan, 8+8GB DDR4 3ghz Corsair Vengeance, Gigabyte x470 aorus ultra gaming, OCZ-ZS 650W 80+ , M2 James Donkey 1TB, OCZ Vertex 460 240 GB SSD, 1 TB Seagate ST31000524AS, Sapphire RX590 Nitro+ SE 8gb, Zalman Z5+, Samsung S23B550V, Bloody B328 Klavye, Bloody Pad B-081, Logitech G402, Shov 5.1 Hoparlör
  • Yarbay
    2146 Mesaj
    Bl kodu ne işe yarıyor ve root yapmanın faydası nedir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2146 Mesaj
    Hafıza kartı, mikrosd önerisi olan varmıdır? Yazma okuma hızının yüksek olmasını istiyorum

|
    |
  • Teğmen
    154 Mesaj
    yeni Eylül güncellemesi yeni geldi aralığa giriyoruz neredeyse maşallah Huawei Türkiye çalışıyor. Amazon uygulaması da geldi güncelleme ile

|
    |
    Eylül güncellemesinin Kasım sonunda gelmesi.. Teşekkürler Huawei.

Kasım güncellemesi de kısmetse yaza

|
    |
    tqyatmn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ağalar Huawei resmi sitesinde zaten telefon 2 numaralı kategoride. 1 nolular her ay güncelleme alanlar 2 nolular ise 3ayda 1 güvenlik güncellemesi alicak modeller. Eylül'ün şimdi verilmesinin sebebi bu.

|
    |
    Bilen bilir forumda telefonu ilk zamanlarında alıp kullanlardan biriydim.Geçenlerde telefonda yaşadığım garanti ve Huawei'nin tutumundan bahsetmiştim. Telefonun para iadesi almak içinde tüketici haklarına vermekle uğraşmak yerine sattım gidip Xiaomi Redmi Note 8 Pro siparişi verdim. Valla bir dahada Huawei'den hiç birşey almam.

Hayırlı olsun, xiaominin teknik servisi ve garantisinden haberiniz var mı onlar nasıl işliyor? Okudugum yorumlarda sıkıntılı oldugunu yazmışlardı

|
    |
    skywalker06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3682 Mesaj

Genpa bakıyorumuş bir sorun yaşarsak görücez.Ben zamanında Huawei'de servisi çok iyi cihazları sağlam oluyor diye aldım. Ama maşallah Huawei daha beter hocam daha yukarıda bu konu için uzun bir mesaj yazmıştım servis ve müşteri hizmetlerinin neler yaptığını neler olduğunu.Telefonu 5 kere servise gitti telefon değişmeyen parçası kalmadı. Kenarında boya atması var diye cihazın ne para iadesi yaptılar nede değişimini. Ben şimdiye kadar hiç bir serviste böyle bişey yaşamadım.
    |
    |
    rerea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Ysar1907

Yardım edecek yok mu ?

|
    |
    Arkadaşlar wifi kapatıyorum evden çıkarken. İşyerine gidiyorum otomatik bağlanıyor. Orda kapatıyorum bu sefer eve gelince otomatik bağlanıyor. Bir kaç gün önceki güncelleme sonrası oldu bu olay. Kapatmanın yolu yok mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 [email protected], Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II, Sennheiser GSP 600, Thermaltake Toughpower 750W, AOC [email protected], Logitech G410, Z-5500, Mx518, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Yüzbaşı
    718 Mesaj

Wi fi simgesine uzunbas ve açılan sayfadan wi fi + kapat

|
    |
    burbarian kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mak06

Wi fi simgesine uzunbas ve açılan sayfadan wi fi + kapat
    Çok teşekkür ederim.
    |
    |
    Cooler Master HAF X, İntel İ7 6700K, Corsair H80i v2, Asus Z170 Pro Gaming, Corsair Vengeance DDR4 [email protected], Asus Rog Strix 1070, Samsung 850 Evo 250Gb, Crucial Bx500, Asus Essence STX-II, Sennheiser GSP 600, Thermaltake Toughpower 750W, AOC [email protected], Logitech G410, Z-5500, Mx518, Steelseries Tyrael Edition XXL, Roccat Apuri.
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bu geç gelen Eylül ayı güvenlik güncellemesini yapmamdan itibaren telefonum yavaşlama ve takılmalar olmaya başladı sizde de böyle mi ??

bende problem yok hocam. 2 gün önce güncelledim. hangi uygulama takılıyor?

|
    |
    HollyRooseL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
SEO
Mobilya Takımları
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.