Şimdi Ara

HUAWEI MATE 10 LITE KULLANICILARI KLÜBÜ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.336
Cevap
90
Favori
533.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yazı stilini iphone yazı stili değiştirebilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Telefonu kapatıp açtığımda fotoğraftaki gibi bir mesaj çıkıyor. Sebebini bilen var mı yada bir sorun mu bu mesaj?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mustafa.78 M kullanıcısına yanıt
    Anycast vb bı uygulama yuklediyseniz ondan kaynaklı birsey olabilir.

• Öyle tarz bir uygulama yüklemedim.huawei servis destek ile görüştüm bana harf reset atmami söylediler. Daha atmadım ama deneyeceğim.

• Merhaba arkadaşlar. 'Xiaomi Redmi Airdots' kulaklık kullanan var mi Mate 10 Lite'da ? Kesinti vb sorunlar yaşıyormusunuz,ses kalitesi nasıl? Almayı düşünüyorum,yorumlarınızı bekliyorum. 👍

• İlk Huawei deneyimim olan bu telefon beni acayip pişman etti. Aldığım ilk hafta şarj adaptörü bozuldu ve servise yolladım şarj aleti değiştirildi. Kullanmaya devam ettim bir süre ve bu sefer kamerada odaklanma sorunu oldu. Servise yolladım ve parça değişimi yapıldı. Neyse bir süre daha kullandım ve bu sefer de hayalet ekran sorunu oluştu gezinti çubuğunun izi kalıyordu ekranda. Değişim istedim ve servise yolladım kabul edip yeni ürün yolladılar.

Neyse servisin hızlı işleyişi iyi en azından dedim ve gelen yeni telefonu kullanmaya başladım. Maalesef yine gezinti çubuğunun gölgesi ekranda kalmaya başladı, servise yollayıp ücret iadesi istedim ve reddettiler, ekranda sorun olmadığını söylediler (ki öncesinde değişim yapmışlardı) telefonu bana geri yolladılar ben de kullanayım biraz daha artsın öyle göndereyim diyordum ki geçtiğimiz gün telefon gece sapasağlamken masanın üstüne koydum. Sabah uyandığımda elime aldığımda kasanın kendiliğinden yamulduğunu gördüm. Ben ilk kez böyle bir şeye şahit oldum. Şimdi yüksek ihtimalle bu ürün garanti kapsamı dışında diyecekler. Şikayetvar'da okuduğum üzere bu sorun kişisel kaynaklı değil kronik bir sorun maalesef. Şuan serviste telefon. Şikayetvar'da okuduğuma göre çoğu kişiye kullanıcı hatası demişler ve para istemişler. Bu yüzden Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurmak istiyorum merak ettiğim şey ise süreç çok uzun sürer mi? Bilgili olan arkadaşlardan yardımcı olmasını istiyorum, gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim. Eğer aynı sorunları yaşamış arkadaşlar okuyorlarsa tecrübelerini anlatırsa sevinirim.

• Millet bugün app galeriye guncelleme geldi ve diagnosis le health uygulamalarina bu app üzerinden guncelleme geldi. Yani google Play'de 553 sürüm varken app galeryde 638 sürüm mevcut. Artık diğer guncellemelerde ordan gelebilir Huawei Google Play'de yavaştan elveda diyo galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesbihcekenhoroz -- 14 Ekim 2019; 15:51:54 >
  • Ve yamulma sorununun dış etkenlerden kaynaklı olduğunu söylediler. 700 küsür lira para istediler.
  • bu 2. el fiyatları neden düşük bu aletin?
    turkcellden 1 sene önce 2100 tlye almıştım.
    2. el fiyatlara bakıyorum 1500-1200 tl arası.
    huawei turkiye garantisi yok mudur nedir? yoksa bu kurlar yüzünden sonradan alanlar kazıklanmış mı oldu?
    zamanında 1600e aldıysa demekki 1 yıl kullandıktan sonra 1400 e satışa koyabiliyor..
    bi biz heralde alet çöp olana kadar kullanıp paramızı da çöpe atıyoruz..
    en iyisi 200-300 tl düşüğüne sat üstüne para koy başka bir model al.millet sanırım bu şekilde yaşıyor.farklı bir önerisi ve görüşü olan varmıdır?
  • Ciganito kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ilk kez ekran sararmasından servise verdim ekran değişti.İkincisinde ekranı kırdım para ile yaptırdım benim hatam.Üçüncüde ekran sararmasından verdim,bluetooth ve şebeke sıkıntısı olduğunu söyledim cihaz değişimi istedim.Ankaradan elden veriyordum cihazı red yemişim sebebi kasanın köşesinde darbeden boya atması var ama kasa düzgün burdan darbe aldığı için cihaz değişimi kabul edilmedi denildi.Bende onlara burdan darbe aldığı için ekran kırıldı ekranı yaptırdım ve fotoğraflarıda elinde var ücretli onarım yapıldığı için servis yapılmadan fotoğraflamıştı neyse uğraşmadım aldım.Şimdide yine şebeke sorunu çekiyorum hem telefon çekmiyor hem internet hızı çok yavaş hatta şebeke bazen gidiyor kapatıp açıyorum atılan mesajlar iki gün sonra geliyor.Bu hafta servise gidecem para iadesi istemeye başlayacam çünkü sürekli biyeri bozulmasından ben sıkıldımm hayatımda kullandığım en kötü telefon oldu bundan önceki lenovo moto g4 plus'ım vardı gözünü seveyim elimden düştü 10-12 basamak merdivenleri indi cihaz hiç bişey olmadı ve her yönüyle çok iyiydi kamera desen ses kalitesi desen huawei basardı.Birdaha huawei hayatta almam.Çinli alacaksan xiaomi alacaksın onu anladım. Anneme aldığım redmi note 5 plus bile benim telefondan daha güncel ve daha düzgün çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

Hocam bende ilk kez ekran sararmasından servise verdim ekran değişti.İkincisinde ekranı kırdım para ile yaptırdım benim hatam.Üçüncüde ekran sararmasından verdim,bluetooth ve şebeke sıkıntısı olduğunu söyledim cihaz değişimi istedim.Ankaradan elden veriyordum cihazı red yemişim sebebi kasanın köşesinde darbeden boya atması var ama kasa düzgün burdan darbe aldığı için cihaz değişimi kabul edilmedi denildi.Bende onlara burdan darbe aldığı için ekran kırıldı ekranı yaptırdım ve fotoğraflarıda elinde var ücretli onarım yapıldığı için servis yapılmadan fotoğraflamıştı neyse uğraşmadım aldım.Şimdide yine şebeke sorunu çekiyorum hem telefon çekmiyor hem internet hızı çok yavaş hatta şebeke bazen gidiyor kapatıp açıyorum atılan mesajlar iki gün sonra geliyor.Bu hafta servise gidecem para iadesi istemeye başlayacam çünkü sürekli biyeri bozulmasından ben sıkıldımm hayatımda kullandığım en kötü telefon oldu bundan önceki lenovo moto g4 plus'ım vardı gözünü seveyim elimden düştü 10-12 basamak merdivenleri indi cihaz hiç bişey olmadı ve her yönüyle çok iyiydi kamera desen ses kalitesi desen huawei basardı.Birdaha huawei hayatta almam.Çinli alacaksan xiaomi alacaksın onu anladım. Anneme aldığım redmi note 5 plus bile benim telefondan daha güncel ve daha düzgün çalışıyor.
    Valla hocam benim 5. telefonum bu. 5s'i satıp geçiş yaptım keşke yapmasaydım batarya hariç Iphone'u bırak Samsung'un yanına yaklaşamıyormuş kalite olarak. 6 yıl önce aldığım S3 Mini'ye geçtim Huawei'yi servise yolladım diye o bile hala iş görüyor yani. Telefon kendi kendini imha etti resmen acayip zoruma gitti. Bir de Tüketici Hakem Heyeti'ni deneyeceğim olmazsa artık telefon ölene kadar devam edicez yapacak bir şey gözükmüyor. Keşke gündem olsa da Huawei'nin müşteri memnuniyetine verdiği önemi herkes görse. Bir daha da Huawei telefonu bırak kablosunu bile sokmam eve.

• Ciganito kullanıcısına yanıt
    Benim huawei alma sebebim Ankara'da teknik servisi var 1 saatte tamir ediyorlar diye aldım.İlk götürdüğümde harbi 2 saat sürmedi yapmaları ama şimdi servise gidiyorsun sadece 1 saat telefonu servise bırakmak için sıra bekliyorsun en son bıraktığımda o gün yapamadılar ertesi güne kaldı dedi. O zaman yapmadan verin yedek telefonum yok yarın getiriyim dedim güç bela ikame cihaz verdiler ama telefon 2 ay olmadı yine arızalar çıkmaya başladı o yüzden birdaha Huawei almam. Gider Xiaomi falan alırım bidaha almam.
  • Ağalar hep diyorum tekrar diyorum trdeki dagitimlarda bi sikinti var herkes aynı durumdan şikayetçi ekran ekran ekran... Benim telefon canavar gibi 1 yılı devirdi bu gidişle son nefesini verene kadarda kullanmayi düşünüyorum.

Not: cihazı isiticak şeyler yapmayın özellikle uzun süreli yuksek grafikli oyun oynamak ekran sararmalarina sebebiyet verebiliyo.

• Kızımda ve bende de sararma veya başka bir sorun yok şükür. Sadece kutusundan çıkan ekran koruyucu jelatin kenardan kalktı. Bugün telefoncuda 10 liraya kırılmaz cam adıyla sert plastik taktılar. Kenarları kavisli olduğu için tam yapışmadı. Önerebileceğiniz bir ürün var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Resmi sitesi mate 10 lite için güncelleme planı yok diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delice38 -- 21 Ekim 2019; 16:24:7 >

• delice38 D kullanıcısına yanıt
    Sasirmana gerek yokki dostum ben su konu başlığında 2018 den beri bi taraflarimi yirtiyorum bu cihaza güncelleme gelmicek diye. Kimseye derdimi anlatamıyorum ki.

• delice38 D kullanıcısına yanıt
    Bende musteri hizmetlerini aradim, guncelleme gelecek dedi

• Anubisin_Ruhu kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri dedi diye doğrudur diyemiyoruz geçiştirmek için evet gelicek demiştir.

• Güncelleme gelince ne fark olacak? Güncelleme olmadan çöp mü olacak? Halen samsung note3 kullanıyor eşim. Her işini de görüyor. Beklenti nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burbarian B kullanıcısına yanıt
    Bende onu anlamıyorum bro zaten insanlarda bı güncelleme fantezisi var telefon zaten oreoda şuan olay storedaki uygulamaların hepsi hala 5.0 lollipop destekli WhatsApp YouTube hala 4.0 KitKat destekli yani isterse telefon android 10 olsun ne farkedicek. Stabil şekilde calisiyo gayet oreoda. Güncelleme demek yeni problemler ve uyum sorunları demek.

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.