Şimdi Ara

Huawei'in en iddialı bilgisayarı | Karşınızda MateBook X 2020

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei dizüstü bilgisayar dünyasının en büyük isimlerinden olmak istiyor. Bu doğrultuda yoğun mesai harcayan şirket aynı gün çok sayıda yeni dizüstü bilgisayar tanıttı, gelin öne çıkan modellere yakından göz atalım. 

• Aylardır takip ediyorum, CES 2020 de duyurulduğunda Dolar kuru 5.90TL civarındaydı. Şu anda halen Türkiyeye giren bir Ryzen 4000 serisi laptop yok ve kur Covid-19 ile sosyalleşme başarımız ve gazlı politikalarla 7.40 TL.

Ucuz ve performansı dediğimiz laptoplar , bize sadece performansı gelecek ama ucuz değil.

• Telefon firmaları, Notebook piyasasında önemli işler yapıyorlar. Gerçekten uzun zaman sonra Macbook cihazlara rakipler geliyor.

• DDR3 ????

• Deli gibi D14 ve D15 satıyorlar yakında Trump dur der windows kullanmasına

• Aylardır takip ediyorum, CES 2020 de duyurulduğunda Dolar kuru 5.90TL civarındaydı. Şu anda halen Türkiyeye giren bir Ryzen 4000 serisi laptop yok ve kur Covid-19 ile sosyalleşme başarımız ve gazlı politikalarla 7.40 TL.

Ucuz ve performansı dediğimiz laptoplar , bize sadece performansı gelecek ama ucuz değil.

• Çinli rakibinden de RedmiBook geliyor, direkt matebook rakibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suatcagdas S kullanıcısına yanıt
    ne zaman türkiyede satılacak bilginiz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: rammizdayyi

ne zaman türkiyede satılacak bilginiz var mı ?

şuan da belirli Mi Store mağazalarında satışa sunulmuş ancak tam olarak hangi mağazalarda var bilmiyorum.

Teşekkürler 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xtrud kullanıcısına yanıt
    Mobil haricinde Huawei ile uğraşacaklarını sanmıyorum ki Microsoft'u ve Windows'u ambargodan muaf tuttular.
    Mobil tarafında Huawei ile uğraşmalarının sebebine gelince ise 5G teknolojilerinde ABD firmalarına ve diğerlerine 3 kere tur bindirmeleri. Adamların kısa bir süre içinde bu kadar kontrolsüz büyümeleri o kadar gözlerini korkuttu ki başka kılıflar bulup ambargo kapsamına soktular. Bana kalırsa kendi işlemci chipsetlerini ve işletim sistemini geliştirmesi için uzun vadede Huawei'ye iyilik yapmış bile olabilirler.

Matebook ile Matebook X farklı sınıfların oyuncuları. Redmibook'un konuyla pek alakası yok.

• Freedos da bir işletim sistemidir.

• bwhiteshark kullanıcısına yanıt

• Murat.Ak M kullanıcısına yanıt

MacBook'ların yıllardır rakibi var. Dell XPS serisi de çok başarılı. Pek adı duyulmuyor maalesef Türkiye'de.

• Ryzen 4xxx serisi bir işlemci kullansalardı fansız olması çok büyük bir sıkıntı çıkarmazdı bence.

Çünkü geçenlerde bırak fanı üzerinde soğutucu olmayan bir modeli görmüştük yanılmıyorsam.

• Bende var arkadaşlar 4300 tl aldım peşin olarak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Return to Monke kullanıcısına yanıt
    lenovo x1 carbon da var hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.