Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 İnceleme,S.S.S,Kullanıcılardan Tavsiyeler,Root ve Custom Rom (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
978
Cevap
14
Favori
79.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    root olmadınmı hala
  • hala rootlamadim ama onunla cozulur mu acaba bu sorun yoksa sorun degilmi bu
  • Acaba hangi sorun için rootlama ihtiyacı hissettiniz ??

-mehmet- rootlayınca hangi özellikler meydana çıkıyor,bana bu telfonda hangi +'ları olur??

Açıklarsan seviniri
    m..
  • Şu internetten dolayı ama sanırım dün gece android info diye bi program indirtmişti bi arkadaş o yüzden bozuldu galiba net ayarlarım

• Arkadaşlar mesajlar nasıl gözüküyor acaba? İphone tarzı tek pencereden tüm mesajları görebiliyor muyuz?
  • Telefonda sensör hassasiyeti nasıldır hocam ??

örneğin bir oyun oynarken sağa çevirince zaman sekmesi yaşanıyormu ?? yoksa bir direksiyon setiyle oynuyormuş gibi anında tepki veriyormu ??

Cevap biraz hızlı olursa çok iyi olacak..Hayırlısı ise yarın alacağım :)
    ..
  • Bana pek geç tepki veriyor gibi gelmedi hızlı
    quote:

tepki veriyor
  • Yaklaşık 1 haftalık x5 kullanıcısıyım. turkcell kampanyasından aldım ve almadan önce hiç bir yeri incelemedim. tamamen telefonun özelliklerini okuyarak ve markaya (her ne kadar ülkemizde bilinmesede) güvenerek aldım.

Bu noktada Kulak kiri arkadaşımıza iki adet sorum var:

1. öncelikle incelemelerin için teşekkürler. bence gayet başarılı incelemeler. fakat forumlarda okuduğum kadarıyla root nedir? ve neden yapılır? yapılırsa artıları nelerdir? öyle telefonla ekstra işler yapan biri değilim. fazla oyun oynamam. sadece telefon görüşmeleri, müzik ve lazım olursa internet. bunun için root yapmam gerekli mi?

2. yukarıdaki yazılarınızdan okuduğum kadarıyla telefonla sesli iletişimden bahsetmişsiniz. evet telefonun ana sayfasında hemen yukarıdaki google arama çubuğunun yanındaki sesli iletişim olayını gördüm (ama ingilizce). sizin bahsettiğiniz olay bu mu? bu veya bu değil ise nasıl kullanıyorsunuz, nasıl türkçeleştirdiniz (maddeler halinde 1., 2., 3. diye sırayla açıklarsanız çok sevinirim. bilgisayar özürlü değilim ama ilk androidli telefonum ve yeni yeni adapte olmaya çalışıyorum.)

Vereceğiniz her türlü cevaplar için şimdiden teşekkürler... Telefonunuzla iyi çalışmalar...

• Bende root yapmadım daha ve yetiyor bana şimdilik bi eksiklik de görmedim

ses tanimayida birazdan anlatirim

• Kulak kiri bende de şu sesli mesaj yazma olayı çalışıyodu.2 günden beri bağlanamadı diye uyarı veriyo.dil seçeneği falan hepsi türkçe ayarlı .sorun nedir anlamadım.şu an çalışmıyo sesli mesaj.
  • Ayarlardan
    dil klavyeden önce mikrofonu klavyeye yerleştirin dil klavyenin içinde bi yerde ayarı var incelerseniz bulursunuz.

Sonra ses giris/cikisindan da dil vs. ayarlarini yapin ve mesaj yazarken yada dhda klavyeyi acinca space barin yaninda yada numaralarin oldugu klavyede spacein yaninsa mikrofon isareri olur basar konusur denrsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: toranaga76
    Kulak kiri bende de şu sesli mesaj yazma olayı çalışıyodu.2 günden beri bağlanamadı diye uyarı veriyo.dil seçeneği falan hepsi türkçe ayarlı .sorun nedir anlamadım.şu an çalışmıyo sesli mesaj.

Hocam o konuda bi bilgim yok ne yazıkki
  • Arkadaşlar mesaj görünümü nasıl telefonun sohbet penceresi şeklindemi? Yani iphone'lardaki gibimi mesajlaşma?
  • kulak_kiri hocam benim bir kaç sorunum var. araştırdım fakat bulduklarımdan da birşey anlamadım.

1-)Telefonun marketini bir türlü açamıyorum.Gmail falan birşeyler karıştırıyor.tmm diyorum üyelik alayım alırken herşeyi yazıyorum.Ok'liyorum. İŞlem 5 dk sürebilir diyor.Bekle bekle sonra bağlantı falan filan derken hata veriyor.Allah aşkına bi yardım et oyun yüklicem onu da beceremiyorum.Apk dosyası diye birşey var.SD kart dosyası var bunları ne yapcam nasıl kurcam hiç birşey bilmiyorum.Araştırdım biraz herkez profesyonel düzeyde anlatmış.benim hiç birşeyden haberim yok ki nasıl yapayım .

Lütfen cevabını eksik etme ilk market sorunu sonra ise oyun veya program yükleme.telefon kös kös yatıyor hiç bir şey yapamıyorum.bu arada internet bağlanısı gerekiyor galiba market kurmak için masaüstü pcmde var internet fakat cep telefonuna nasıl aktarcam,pcimde wi-fi yok. bi çözüm yolu bulamadım.yardımlütfe
    n..

• quote:

Orijinalden alıntı: panti34

Arkadaşlar mesaj görünümü nasıl telefonun sohbet penceresi şeklindemi? Yani iphone'lardaki gibimi mesajlaşma?

Arkadaşlar bu soruya cevap verebilir misiniz lütfen yarın telefonu almaya gideceğimde?
  • İstediğiniz şekle alabiliyorsunuz. Iphone a benzeyen şekli de var,farklı olanları da
  • Bugun iphone 4u bi elime x5i bi elime aldım ve kurcaladim.570 lira için bu telefon hiç bi şe

dokunmatik kafa kafaya
    Pes11i açtım ikisinden de görüntü kalitesi tabi iphone da daha iyi ama 1000 lira fazla verecek kadar değil (tabi
  • arkadaşlar bu cihazı ankarada alabileceğim bi yer biliyomusunuz 2 gün önce kayseride bi time sordum bi yere telefon açıp birbirlerine aval aval bakıp 700 lira fiyat çektiler kalaylayıp çıktım tabi ürünün fiyatından haberleri yok adamların.ankarada bu cihazı alan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  • çok faydalı bir konu iyi düşünmüşsün eline sağlık
  • MEsaj -sms saklama durumu nedir bu telefonda? Nokiadaki gibi hafıza kartına yönlendirildiğinde sınırsız saklanabiliyor mu? Ve bazı uygulamalar ,oyunları dahili hafıza dışında bir yere koyamama gibi hafıza problemleri oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.