Şimdi Ara

Huawei IDEOS X5 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.270
Cevap
12
Favori
281.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lazerboy

quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

E-bay da satışa çıkmış 400$ yani 600 tl. Burda 700 den aşağı satılmaz..

Buradaki Huawei sorumlusu 599 olacak diyordu.Hem ordaki adam kar koymuyor mu? Youtube'da video yorumlarında 250 dolardan bahsediliyordu.

peki o sorumlu ne zaman geleceğini söylüyor mu ?

http://yenisafak.com.tr/Bilisim/?i=314848 4. paragrafın başını okuyunca görecebilirsin ne zaman çıkacağını.1. paragrafta ise fiyatları yer alıyor.

hocam mayısda diyor ancak mayıs girdi ve henüz kesin bi çıkış tarihi verilmedi birde bunları bi operatörler aracılığı ile mi verirler acaba ?? yoksa mağazadan gidip alabilecek miyiz bu konuda kesin bişey göremedim

• İnşallah operatörlere işimiz kalmaz. yoksa gene derler 60 70 tllik tarifeyi ittirirler.
  • çıksa da adam akıllı bir inceleme yapılsa
  • Çıksın artık karar veremiyoruz hangisini alsak diye.
  • Bugün galaxy Ace almama ramak kalmıştı olmadı. Yarın alırım diyordum siz ustaların bu tel le ilgili yorumları kafamı karıştırdı... Biraz daha bekleyip yabancı dili iyi olanların yurt dışı forumlardan bilgi aktarımın da bulunmalarını diliyorum. Ace sonuçta kullanılıp denendi, kulananların yorumları herhalde en mantıklısı olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü kağıt üzerin de gerçekten ace den daha fazla bir telefon.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Diricans_RM

E-bay da satışa çıkmış 400$ yani 600 tl. Burda 700 den aşağı satılmaz..

Buradaki Huawei sorumlusu 599 olacak diyordu.Hem ordaki adam kar koymuyor mu? Youtube'da video yorumlarında 250 dolardan bahsediliyordu.

peki o sorumlu ne zaman geleceğini söylüyor mu ?

http://yenisafak.com.tr/Bilisim/?i=314848 4. paragrafın başını okuyunca görecebilirsin ne zaman çıkacağını.1. paragrafta ise fiyatları yer alıyor.

hocam mayısda diyor ancak mayıs girdi ve henüz kesin bi çıkış tarihi verilmedi birde bunları bi operatörler aracılığı ile mi verirler acaba ?? yoksa mağazadan gidip alabilecek miyiz bu konuda kesin bişey göremedim

İşte o kadarını hiçbirimiz bilmiyoruz bilsek herşey çözülecek zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: sonerguven

Bugün galaxy Ace almama ramak kalmıştı olmadı. Yarın alırım diyordum siz ustaların bu tel le ilgili yorumları kafamı karıştırdı... Biraz daha bekleyip yabancı dili iyi olanların yurt dışı forumlardan bilgi aktarımın da bulunmalarını diliyorum. Ace sonuçta kullanılıp denendi, kulananların yorumları herhalde en mantıklısı olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü kağıt üzerin de gerçekten ace den daha fazla bir telefon.

kardeşim aceyi tavsiye etmem işlemcisi armv11 yeni eski nesil adobe flash player denen birşey yok. kesinlikle bunu bekle derim pişman olmıcaksın
  • Cherkez26 teşekkür ederim. Bekleyip yorumlarınıza göre hareket etmek istiyorum bende.
  • adamlar x5 i quadrant benchmark programıyla denemişler 1550 puan almış. galaxy s lerden filan hızlımı yani bu alet?

http://www.youtube.com/watch?v=1YX8H4rEjHc
  • bende kesin bekleyeceğim forumdaki android telefon alacaklar dikkat konusunu okuyun arkadaşlar gayet yardımcı oluyor anladığım kadarıyla da beklemek lazım
  • arkadaş Iphone 4 kullanıyor youtube videolarını flash olmadığı için mp4 den izleyip indiriyor görüntüler de epey güzel. Ace de de mp4 var diye biliyorum aynı randımanı ace ile alırmıyız acaba, usta abi ler den yorum bekliyorum. Her ne kadar konu ace değilse de, yorumlarınızdan karşılaştırılabilecek tel diye bahsetmişsiniz
  • Dün akşam izmir forum bornovadaki kipadan çıkarken ttnet standı uzerinde huwei bir telefon farkettim , oradaki görevli buyrun deyince
    ideos x5 zannettim onun içinb baktım dedim, onlar geldi fakat henüz bize dağıtılmadı dedi , doğru bilgi olup olmadığını bilmiyorum
  • Wi-Fi da sorun varsa esprisi kalmaz bu telefonun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clive

Wi-Fi da sorun varsa esprisi kalmaz bu telefonun

+1
  • Wifi için ince ayar yapılması gerekiyormuş yazıyor yorumlarda

Menu>settings>Wireless & networks>wifi settings THEN press menu again> press advanced>wifi sleep policy>choose “Never”.
  • Geçen gün attığım e-postaya yanıt geldi,

quote:

Dear Sir/Madam

X5 and X6 has not been launched into Turkey at present ,the actual launching plan of these devices might sunjected to your service providers and vendors in Turkey

Thanks

Bu cihazlar şu anda Türkiye'de piyasaya sürülmedi/lanse edilmedi
    Ürünlerin piyasaya sürülmesi/lanse edilmesi Türkiye'deki servis sağlayıcı ve satıcılara bağlı gibi bir şey diyor...

@vasfiuysal nin dediğine geliyor yani top Türkiye'deki satıcılarda istediklerinde piyasaya sürecekler gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 4 Mayıs 2011; 11:46:58 >
  • @MaRQuE hocam yani ne zaman geleceği belli değilmiş öyle mi
  • quote:

@MaRQuE hocam yani ne zaman geleceği belli değilmiş öyle mi

@vasfiuysal nin dediğine geliyor yani top Türkiye'deki satıcılarda istediklerinde piyasaya sürecekler gibi.

Büyük ihtimal diğer marka/modellerin stoğu azalınca piyasaya sürülecek, ellerinde bekletiyorlar,
    burdan şunu düşünüyorum, rekabet olmaması için stokları eritip sonra bu modeli piyasaya sürecekler Türkiye'deki ithalatçılar.
    Umarım fiyat artışı yapmazlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 4 Mayıs 2011; 11:36:01 >
  • o zaman ben yarın öbürgün gidip gio alayım , bunu bekle bekle nereye kadar.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.