- x
Huawei IDEOS X5
4269 Cevap259404 Görüntüleme15 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

302 Mesaj
20 Nisan 2011; 22:17:40 

Huawei Ideos X5

Cihazın Teknik Özellikleri :

- 16 milyon renkli, 480×800 çözünürlüklü, 3.8genişliğinde TFT kapasitif ekran
- 800 MHz Scorpion işlemci
- Adreno 205 Grafik işlemci
- Android 2.2 işletim sistemi
- Adobe Flash desteği
- 5MP otofokuslu LED Flaşlı kamera
- 720p kalitesinde 30fpslik video çekimi
- 2 veya 4 gb dahili hafıza (microSD ile 32GBa kadar yükseltilebilir)
- Wi-Fi 802.11 b/g/n ve Wi-Fi hotspot
- HSDPA 7.2 Mbps
- Bluetooth v2.1
- 1500 mAh Li-Po batarya, maximum 350 saat bekleme 6 saat konuşma süresi

>>>>> Beklenen Efsane Geldi ! <<<<<<

Satın almak için(Hepsiburada) : http://www.hepsiburada....u8800&categoryId=371946

0

Telefon İnceleme Video-Fotoğrafları :

Fotoğraflar :
0

0

0

0

0

0

0

İnceleme Video :

(Türkçe DonanımHaber İncelemesi)

Unboxing Video :

Örnek Video Test :

Forumdan kullanan kullanıcılardan görüşler :

Zelcuk ;
quote:

Telefonu forumda,en azından bu başlıkta ilk edinenim.
14.06.2011 saat 18 civarı önce telefonla arayıp teyit edip ayırttırıp dakikalar içersinde gittim aldım.
KVK Mağaza (Kızılay)
ZİYA GÖKALP CAD. NO:14/D
Telefon: 0312 433 1272

Fiyat:10 taksit vade farksız.
57 tl * 10 =570tl ye aldım.kvk.
kontrat yok, turkcell rom yok...
u8800 ,h si yok

çalışan ekip de ilk defa gördüğü için merak ettiler, isterseniz sim karti takip deneyelim dediler beraber açılışı yaptık
ilk açılışı uzun sürdü,sonraki açılışlar daha kısa sürdü. TURKCELL e dair hiçbirşey yok cihazda... açılış logo falan yoktur.
kamerası çekimleri bence 5 e göre geride - ama kamerayı önemsemem.Müsait olmadığım için çekemedim.Gündüz-gece şartlarında çekeceğim.
ekran hassasligi çok ideal. ilk akıllı telefonum zorlanır mıyım diyordum ama elimin altında kayıyor valla.
video ekran takılması hiç olmadı (youtube ve diğer video sitelerinde)
wifi bağlantımda hiç sıkıntı olmadı (şarj bitene kadar yaklaşık 6 saat bağlı kaldım marketi altına üstüne getirdim.) şakır şakır geziniyorum hiç de kopmadı.Alet açıldıktan sonra 2-3 sn içinde otomatik modeme bağlanmakta.

Eksiler:Kamera çekim kalitesi
gps bağlanmada zorlanma

X5 Ike yazilan ilk mesaj
Klavyesi com rahat. Ekran hassasligina bayildim.
Telefonu aldigima Cok memnunum
Farkettigim tell eksisi kamerasi.
Fazlada kullanmayacagim icin sorun yapmadim ama kamerayi onemseyenler almadan once kullanip deneyin.

S-İnternet performansı nasıl? Söylendiği gibi videolarda sorun çıkarıyor mu?

C-internet akiyor. youtube denedim sıfır takılma. ses kalitesi de ayrı bitirdi beni.
not:internet kalitem iyidir

çerçeve metalimsi,arkası kaymaz plastik evet doğru.
plastik icin diyeceğim çok çok kolay çizilir, parmak izi kalmakta,aşınma da kesinlikle olur,boya gibi durmuyor o yüzden soyulmaz herhalde . hassas yani. korumak şart.
metal kısma gelince asıl soyulma potansiyeli orada seziyorum. deneyimlerime göre uzun hor kullanımda metal çerçeve soyulabilir. ama tabiki bunu zaman gösterir.

Oyun � Program Paylaşımı (Sürekli Günceldir.Sizin paylaşımlarınızı ekliycem)

Forumda Telefonu Kullanan Kullanıcılar (Günceldir.--Alan arkadaşlar konuda yazarlarsa buraya yazarım.)

1.Zelcuk
2.kulak_kiri
3.
4.
5.

İmzalarımız :

1�

Huawei IDEOS X5
3.8' 800x480 Capacitive | Multi Touch | Android 2.2 (Froyo) | 5 MP | 720p | LED Flash | Au
tofocus

[center][image]http://i.imgur.com/G9Rjf.png[/image]
[b][color=#FF0000]Huawei IDEOS X5[/color][link=http://forum.donanimhaber.com/m_49914956/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49915750]
3.8' 800x480 Capacitive | Multi Touch | Android 2.2 (Froyo) | 5 MP | 720p |  LED Flash | Autofocus
[/b][/link][/center]

2-- Önizleme :

Huawei IDEOS X5
3.8' 800x480 Capacitive | Multi Touch | Android 2.2 (Froyo) | 5 MP | 720p | LED Flash | Autofocus

Kod:

[center][image]http://i.imgur.com/S1a4Q.png[/image]
[b][color=#FF0000]Huawei IDEOS X5[/color][link=http://forum.donanimhaber.com/m_49914956/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49915750]
3.8' 800x480 Capacitive | Multi Touch | Android 2.2 (Froyo) | 5 MP | 720p |  LED Flash | Autofocus
[/b][/link][/center]

3-

Huawei IDEOS X5
3.8' 800x480 Capacitive | Multi Touch | Android 2.2 (Froyo) | 5 MP | 720p | LED Flash | Autofoc
us

Kod:

[center][image]http://i.imgur.com/5BzqJ.png[/image]
[/b][/link][/center]

Telefonu Alan Arkadaşlara Sorular :

-En çok merak edilen konu flashlı bir sitede gezinirken video izlerken kasma mevcutmu?
-Arka planda 3-4 uygulama acık kaldığı zaman kasma oldumu ?
-Fotoğraf çekimi vi video çekimi nasıl ? (Paylaşımlarınızı bekliyoruz.)
-Ürün kalitesi nasıl ?

Grup msn adresimiz : group1230176@groupsim.com

Ana Konu(Oyun-Program Paylaşımı)&Kullananlar Kulübü} İçin Tıkla !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S.McManaman -- 15 Haziran 2011; 19:08:52 >

625 Mesaj
20 Nisan 2011; 23:28:36 

Bu cihazın Mayıs ayı sonunda 599 TL etiketle Türkiye'de satışa sunulacağı haberine bugün çeşitli sitelerde rastladım. Android 2.2 ve 800 Mhz Flash 10.1 destekli işlemci ile geliyor oluşu uzun zamandır Flash destekli makul fiyatlı android cihaz beklediğim için benim de çok dikkatimi çekti. Piyasaya çıkana kadar burada tartışılıp daha iyi bilgiye sahip oluruz diye düşünüyorum.

Cihazla ilgili haberlerden biri: http://yenisafak.com.tr/Bilisim/?i=314848

Program kurarken, "gelişmiş/kurulum seçenekleri/tercihler" gibi menüleri kontrol ederek, istemediğiniz programların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilirsiniz.

4205 Mesaj
20 Nisan 2011; 23:52:00 

marka takintisi olmayan kacirmasin.

625 Mesaj
21 Nisan 2011; 0:07:42 

quote:

Orijinalden alıntı: positroN

marka takintisi olmayan kacirmasin.

Marka takıntım yok ama soğuk durduğum markalar var tabi.. Huawei kullanmadığım ve kullanana rastlamadığım için sicili temiz şimdilik. Ekşi'de okuduğum bir yazıya göre Huawei Motorola ve Cisco gibi markalara fason üretim de yapıyormuş. Bu da marka açısından güven unsuru. Yukarıda verdiğim linkteki haberde IDEOS'un ABD'de T-Mobile işbilirğiyle 3 ayda 1 milyondan fazla sattığından bahsediliyor.

Kafama takılan en önemli sorulardan biri Huawei'nin Türkiye'de servislerinin sayı, hız ve müşteri memnuniyeti açısından ne durumda olduğu.

Program kurarken, "gelişmiş/kurulum seçenekleri/tercihler" gibi menüleri kontrol ederek, istemediğiniz programların bilgisayarınıza kurulmasına engel olabilirsiniz.

4205 Mesaj
21 Nisan 2011; 0:43:27 

bosuna ucuz degil iste. servisin yaninda malzeme, ekran ve kamera vasat. ekran'nin gorus acisi ve parlakligi pek iyi degi. malzeme kalitesi sorun cikaracak gibi degil ama kalite hissi vermiyor. kamera da muhtemelen gercekte 3.2 olup yazilim yoluyla 5 megapiksele sisirilmis ve kotu bir lens kullanilmis. tabi xda ve youtube'dan gorup okuyabildigim kadariyla

349 Mesaj
21 Nisan 2011; 0:45:50 

quote:

Orijinalden alıntı: yuksek

Marka takıntım yok ama soğuk durduğum markalar var tabi.. Huawei kullanmadığım ve kullanana rastlamadığım için sicili temiz şimdilik. Ekşi'de okuduğum bir yazıya göre Huawei Motorola ve Cisco gibi markalara fason üretim de yapıyormuş. Bu da marka açısından güven unsuru. Yukarıda verdiğim linkteki haberde IDEOS'un ABD'de T-Mobile işbilirğiyle 3 ayda 1 milyondan fazla sattığından bahsediliyor.

Kafama takılan en önemli sorulardan biri Huawei'nin Türkiye'de servislerinin sayı, hız ve müşteri memnuniyeti açısından ne durumda olduğu.

Turkcell T10 ve 3G Vınn üreticisi Huawei dir.

Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

980 Mesaj
21 Nisan 2011; 9:57:35 

youtube da yapılan incelemede testi yapan adam telde android marketi açar açmaz telefon flash 10.2 güncellemesini gösterdi...

Not: quadrant test skoru hatırladığım kadarıyla 1500-1600 dolayları kulladığı işlemci ise htc desire z ile aynı imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxi909 -- 21 Nisan 2011; 10:01:27 >

1211 Mesaj
21 Nisan 2011; 11:26:36 

iyi bir servis ağı olursa alınır bu cihaz.

Akıllı İnsan Her Düşündüğünü Söylemez, Ama Her Söylediğini Düşünür.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 5 sa. 33 dk. kadarı kaldı.
21 Nisan 2011; 17:05:34 

quote:

bosuna ucuz degil iste. servisin yaninda malzeme, ekran ve kamera vasat. ekran'nin gorus acisi ve parlakligi pek iyi degi. malzeme kalitesi sorun cikaracak gibi degil ama kalite hissi vermiyor. kamera da muhtemelen gercekte 3.2 olup yazilim yoluyla 5 megapiksele sisirilmis ve kotu bir lens kullanilmis. tabi xda ve youtube'dan gorup okuyabildigim kadariyla

Bu ürün galaxy Ace ile karşılaştırılır.Galaxy ace ekranı çizilmez felan daha iyi olsada flash desteksiz işlemcisi var diyorlar.2 telefonda da 5mp kamera mevcut.3,8 inç biraz daha büyük bir model.Dahili hafıza huawei de daha fazla sanırım.Telefon güzel.Samsung almaktansa huawei'ye bir şans vermeyi tercih ederim.Fiyatı 500 TL civarına indikçe ki paralet ithalatçılar ucuza getirirse iyi satar.

10309 Mesaj
21 Nisan 2011; 18:40:27 

Çok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

5951 Mesaj
22 Nisan 2011; 16:39:50 

işte bu fiyata bu telefon kafa karıştırır.

10076 Mesaj
22 Nisan 2011; 19:05:52 

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
23 Nisan 2011; 11:00:01 

huawei x5 güzel orta seviyede en iyi fiyat performans ürünü.Fakat bir üst modeli x6 ne zaman gelir acaba :) x6 hem çok şekil duruyor hem donanım olarak biraz daha iyi.İyi bir geçmişinin olduğunuda görünce almayı ciddi ciddi düşünmeye başladım.

5951 Mesaj
23 Nisan 2011; 11:50:57 

sar değeride oldukça düşük.
0,34 w/kg

opel corsa 1.3 cdti enjoy 2012 ....pepperdust....

623 Mesaj
23 Nisan 2011; 12:15:36 

Sar değeri düşük,otofokuslu ve LED'li kamerası var,ekranı küçük değil ve 16M destekli,işlemcisi hızlı,oldukça da şık görünüyor ve 599 TL'ye piyasaya çıkıyor...Kağıt üzerinde tam bir f/p ürünü gibi duruyor.Ben beğendim...

Ben bilmem,beyim bilir...

2766 Mesaj
23 Nisan 2011; 12:35:42 

güzel telefon...

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
23 Nisan 2011; 15:24:36 

Telefonun tek eksiği ön kamerasının olmaması.
Donanımı çok iyi ve fiyat olarak çok ucuz.
Mayıs gibi satışa sunulacak diyorlar.
Ama ben daha çok abisi x6 yı beğendim.

Abisi Huawei U9000 IDEOS X6 :
http://www.gsmarena.com...u9000_ideos_x6-3595.php
480 x 800 pixels, 4.1 inches
Dolby mobile
2 GB storage, 512 MB RAM, 2 GB ROM
5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash 720p@30fps
Android OS, v2.2 (Froyo)
1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon

Daha ne olsun 699 veya 799 TL den gelirse çok satar :)

10309 Mesaj
23 Nisan 2011; 16:05:11 

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Telefonun tek eksiği ön kamerasının olmaması.
Donanımı çok iyi ve fiyat olarak çok ucuz.
Mayıs gibi satışa sunulacak diyorlar.
Ama ben daha çok abisi x6 yı beğendim.

Abisi Huawei U9000 IDEOS X6 :
http://www.gsmarena.com...u9000_ideos_x6-3595.php
480 x 800 pixels, 4.1 inches
Dolby mobile
2 GB storage, 512 MB RAM, 2 GB ROM
5 MP, 2592х1944 pixels, autofocus, LED flash 720p@30fps
Android OS, v2.2 (Froyo)
1GHz Scorpion processor, Adreno 205 GPU, Qualcomm MSM8255 Snapdragon

Daha ne olsun 699 veya 799 TL den gelirse çok satar :)

Özellikleri çok iyi Ülkemize geleceğini hiç sanmıyom ancak Trcell yada Vodafone getirirse gelebilir ,

Ancak şu aşamada 500 lira olsa bile almayı pek düşünmem kendimi kobay olarak kullandırtmam , önce bi uzunca süre satılıp reklam yapması, servis ağının olması gerekli , kullanıcılarının incelemeleri ve deneyimleri de çok önemli.

Zira malzeme kalitesi ve işçilik de çok önemi toplama pc gibi bişey olmuş ama parçalar önemli şekilde toplanıp doğru mu birleştirildi bilinemez , özelliklere aldanıp almak iş değil

iPhone 5 32 GB White iOS 6.1.2 JB | Aeria7 TANK Eclipse
Pentax K-5 / Pentax K10D | Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II / SMC Pentax-FA 1:4-5.6 35-80 mm Macro | TEAM 16 GB Class 10 | Lowepro Adventura 16
Apple MacBook Pro MD102TU/A
CPU: Intel® Core™ i7 | GPU: intel HD 4000 | RAM: 8 GB DDR3 1600MHz HDD: 750 GB | Display: 13.3'' Mat LED Ekran |

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
23 Nisan 2011; 16:22:54 

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Özellikleri çok iyi Ülkemize geleceğini hiç sanmıyom ancak Trcell yada Vodafone getirirse gelebilir ,

Ancak şu aşamada 500 lira olsa bile almayı pek düşünmem kendimi kobay olarak kullandırtmam , önce bi uzunca süre satılıp reklam yapması, servis ağının olması gerekli , kullanıcılarının incelemeleri ve deneyimleri de çok önemli.

Zira malzeme kalitesi ve işçilik de çok önemi toplama pc gibi bişey olmuş ama parçalar önemli şekilde toplanıp doğru mu birleştirildi bilinemez , özelliklere aldanıp almak iş değil

Sanırım operatör aracılığıyla satılacakmış.Vodafone 845 ti herhalde bir de turkcel t10 u huawei yapmış.Ayrıca modem vın felanda yapıyormuş.Adını duymadığımız ama etkin rol oynayan firmalardan biri gibi duruyor.
Bence özelliklere bakmalıyız.800 mhz kafa karıştırmasın sonuçta bilgisayar gibi o.c ile 1 ghz yapılır :) Bu telefon htc desire gibi birşey olmuş.Htc desire den tek farkı sanırım dahili hafızası ve ekranı.Eğer iyi reklam yapılırsa diğer markaların telefon satışlarını düşürebilir.
x5 mayıs ayında satışa sunulacak deniyor.Fakat x6 hakkında bir haber yok.Gecikmese bari ben x6 almayı planlıyorum .
NOT:Toplama bilgisayar , hazır bilgisayarlardan daha iyidir :)

10309 Mesaj
23 Nisan 2011; 16:27:27 

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Sanırım operatör aracılığıyla satılacakmış.Vodafone 845 ti herhalde bir de turkcel t10 u huawei yapmış.Ayrıca modem vın felanda yapıyormuş.Adını duymadığımız ama etkin rol oynayan firmalardan biri gibi duruyor.
Bence özelliklere bakmalıyız.800 mhz kafa karıştırmasın sonuçta bilgisayar gibi o.c ile 1 ghz yapılır :) Bu telefon htc desire gibi birşey olmuş.Htc desire den tek farkı sanırım dahili hafızası ve ekranı.Eğer iyi reklam yapılırsa diğer markaların telefon satışlarını düşürebilir.
x5 mayıs ayında satışa sunulacak deniyor.Fakat x6 hakkında bir haber yok.Gecikmese bari ben x6 almayı planlıyorum .
NOT:Toplama bilgisayar , hazır bilgisayarlardan daha iyidir :)

Ben 3 ay Vınn kullandım biliyom huawei'n yaptığını daha ilk aldığımda araştırdım kimmiş bu firma diye , Vınn'a sd kart takılabiliyo ben sürekli kullanıyodum ve 2 ay içinde modemin sd kart girişi bozuldu servise verdim trcell hemen yenisini verdi , sonra Vınn'ı da kapattırdım ,

Dediğim gibi ancak 3-5 yıl sonra da bu şeklde devam ederse alabilirim şuanlık bu markayı düşünmem

iPhone 5 32 GB White iOS 6.1.2 JB | Aeria7 TANK Eclipse
Pentax K-5 / Pentax K10D | Pentax SMC-DA 18-55 mm f/3.5-5.6 AL II / SMC Pentax-FA 1:4-5.6 35-80 mm Macro | TEAM 16 GB Class 10 | Lowepro Adventura 16
Apple MacBook Pro MD102TU/A
CPU: Intel® Core™ i7 | GPU: intel HD 4000 | RAM: 8 GB DDR3 1600MHz HDD: 750 GB | Display: 13.3'' Mat LED Ekran |

4205 Mesaj
23 Nisan 2011; 16:48:36 

isin icine operator girerse kalsin. hani rahatca gidip vodafone 954 alabilen var mi? ya ikinci el alacaksiniz, ya satmaya gonullu bayi bulacaksiniz ya da bayiye yalvaracaksiniz.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
23 Nisan 2011; 17:13:22 

quote:

isin icine operator girerse kalsin. hani rahatca gidip vodafone 954 alabilen var mi? ya ikinci el alacaksiniz, ya satmaya gonullu bayi bulacaksiniz ya da bayiye yalvaracaksiniz.

Operatörlerden hiç telefon almadım.Mesela vodafone nasıl htc desire hd yi getirdiyse huawei x5 i de öyle getirecektir diye düşünüyorum.Nakit alımda 1399 TL ödeyerek htc desire hd alınabiliyordu.Böyle bir telefon alıp bir tarifeye girmek olmaz zaten. En az 1 gb internetli bir tarifeye geçmek lazım:) Turkcell iyi bir tarife ve ucuz fiyatla satarsa alıcısı çok olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LawLess437 -- 23 Nisan 2011; 17:14:12 >

625 Mesaj
23 Nisan 2011; 22:43:57 

İlgili haberde ( http://yenisafak.com.tr/Bilisim/?i=314848 ) cihazların operatörler vasıtasıyla getirileceğine dair bir ibare yok. Şöyle bir ibare var:

"Huawei Türkiye Cihaz Yönetimi Pazarlama Direktörü Bilgin Demir de, Türkiye'deki satış adetlerini yükselterek pazar payında aktif rol alan marka olmayı hedeflediklerini ifade etti ve 'Huawei Türkiye olarak 2011 yılı hedefimizi, Türkiye'de kendi markamıza yatırım yapmak ve IDEOS ürün ailesi ile geniş kitlelere kaliteli ve ulaşılabilir cihazlarımızı sunmak olarak belirledik' dedi."

Benim buradan anladığım, özellikle kalın olarak alıntıladığım kısımdan anladığım şey bu cihazların operatör kampanyaları haricinde -de- piyasaya sürüleceği. Umarım doğru anlamışımdır. Bu şekilde piaysaya verilirse ve o zamana kadar fikrim değişmez ise mayıs ayı sonunda bu cihazı ilk alacaklar biri olarak beklemedeyim.

625 Mesaj
23 Nisan 2011; 22:50:58 

+

Kaldı ki haberde, cihazların fiyatları 399 Lira ve 599 Lira olarak belirtilmiş.

446 Mesaj
24 Nisan 2011; 9:59:48 

Merhaba arkadaşlar,

Nokia 5800 telefonumdan sıkıldım,Symbian olduğu için,takılmalar kendi kendine resetlemeler şarjın 1 gün dayanması,hiç iyi bir internet performası vermediği için Android bir telefon almaya karar verdim.

Telefonu multimedya yani müzik dinleme,günde 1-2 saat internete giricem,telefon internette ve normal kullanımda kasmayacak,dokunmatiği ise kullanışlı ve tatmin edici olması gerekitiğinin kararını verdim.

Daha sonra Huawei İdeos X5 çıktığını duydum haberlerden.Ve Size bazı sorularım olacak ;

- Sizce malzeme kalitesi iyimidir ?

- Sizce özellikleri benim kullanım açısından iyimidir ?

- Sizce servis ağı nasıl olur ?

- Ve son sorum Türkiye 'ye ne zaman gelir ?

Şimdiden Teşekkürler

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
24 Nisan 2011; 13:58:00 

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa064

Merhaba arkadaşlar,

Nokia 5800 telefonumdan sıkıldım,Symbian olduğu için,takılmalar kendi kendine resetlemeler şarjın 1 gün dayanması,hiç iyi bir internet performası vermediği için Android bir telefon almaya karar verdim.

Telefonu multimedya yani müzik dinleme,günde 1-2 saat internete giricem,telefon internette ve normal kullanımda kasmayacak,dokunmatiği ise kullanışlı ve tatmin edici olması gerekitiğinin kararını verdim.

Daha sonra Huawei İdeos X5 çıktığını duydum haberlerden.Ve Size bazı sorularım olacak ;

- Sizce malzeme kalitesi iyimidir ?

- Sizce özellikleri benim kullanım açısından iyimidir ?

- Sizce servis ağı nasıl olur ?

- Ve son sorum Türkiye 'ye ne zaman gelir ?

Şimdiden Teşekkürler

599 TL ye alabilecen en iyi üründür.700 TL olan galaxy ace'den daha iyidir.Diğer sorularına bir cevap veremeyiz.Türkiye'ye mayısta gelecek diyorlar ama kesin bir bilgi yok.

Ben özellikle x6 modelini beğendim.Keşke onuda getirseler :)

625 Mesaj
24 Nisan 2011; 16:01:47 

http://www.zdnet.com/re...os-x5-unlocked/34468461 Burada telefonun incelemelerine ait -ingilizce- linkler var. Cnet 10 üzerinden 7, Alatest 8.7, Phonearena 9.0 puan vermiş.

Bir de bu var:

84 Mesaj
25 Nisan 2011; 12:47:07 

Kesinlikle alınması gereken bir telefon.Tam bir f/p telefon.Hangi telefonda var 720 p kayıt led flash 2.2 froyo sürüm bu fiyata bekliyoruz teknolji marketlerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shevchenko79 -- 25 Nisan 2011; 12:47:38 >

oppo find

1397 Mesaj
25 Nisan 2011; 13:04:37 

Bu telefon müthiş birşey işlemcisi yeni nesil adobe flash player destekliyor. ve çok kaliteli birşeye benziyor. TR ye gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

5951 Mesaj
25 Nisan 2011; 18:35:58 

ben haala şaşkınım aga bu fiyata bu telefon.malzeme kalitesi nasıl acaba.
Yalnız positron nickli arkadaşın kamera hakkında söyledikleri beni biraz düşündürdü.o bilgiyi nerden bulabildi hayret.
Başka marka telefonların kameraları hakkındafa bu tip bilgileri varsa paylaşırsa seviniriz.mesela son zamanlarda çok revaçta olan se arc neo gibi cihazların kameraları hakkında ne gibi bilgileri var merak ediyorum.paylaşırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 26 Nisan 2011; 6:49:12 >

3103 Mesaj
25 Nisan 2011; 19:22:03 

Bence bu cihaz tam ayarında bir telefon. Yani ne eksiği var ne fazlası tam düz bir telefon. Özelleştirilmiş arayüzü yok, Harika çekimler yapan bir kamerası yok, kutusu benim N79dan kötü. Ama bunların hepsi iyi bir amaç için, maliyeti düşürüp tüketiciye uygun fiyattan ürün sunabilmek. 600 Liraya çıksın bu cihaz alırım yani acımam. Bir Androidde bulunması gereken her şeye sahip telefon. Yalnız en geç Haziranda gelmesi gerek bu fiyattan gitmesi için.

1421 Mesaj
25 Nisan 2011; 19:35:13 

arkadaşlar mayısın 4ünden sonra (k.kartı hesap kesimtarihimden sonra) gio almayı düşünüyordum sizce bunu beklemeli mi

Satılık Jiayu G3 275 tl

3103 Mesaj
25 Nisan 2011; 19:45:08 

quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

arkadaşlar mayısın 4ünden sonra (k.kartı hesap kesimtarihimden sonra) gio almayı düşünüyordum sizce bunu beklemeli mi

Bence Gio yerine beklenmeli bu cihaz. Arasında dağlar kadar özellik ve sadece 50 tl fiyat farkı var. Ama geliş tarihi hakkında net bir bilgi yok malesef.

1421 Mesaj
25 Nisan 2011; 19:56:36 

teoride bariz belli aradaki fark ama pratikte ??

Satılık Jiayu G3 275 tl

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
25 Nisan 2011; 20:05:10 

http://cgi.ebay.com/Wel...d%3D8708225054160031299

x6 satışa çıktı.şaka gibi ama sadece 445 dolar.

3103 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:11:13 

quote:

Orijinalden alıntı: Ohaybetion

http://cgi.ebay.com/Wel...d%3D8708225054160031299

x6 satışa çıktı.şaka gibi ama sadece 445 dolar.

Şaka gibi bir fiyatlandırma gerçekten. X6 da 800den çıkar mı sizce Fazla mı iyimserim yoksa?

Uzaklaştırılmış
25 Nisan 2011; 20:19:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Neytiri

Şaka gibi bir fiyatlandırma gerçekten. X6 da 800den çıkar mı sizce Fazla mı iyimserim yoksa?

biraz fazla dediniz.

341 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:34:01 

telefon güzel ama gps yok.A gps var.

Megane 3 Expression kp 85 bg bulut gri
Lenovo sl500 p8600 320 gb

128 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:35:41 

Cihaz güzele benziyor fakat ülkemizde ne zaman satışa cıkacağı konusunda kesin bir bilgi yokmu acaba ?

4205 Mesaj
25 Nisan 2011; 20:42:08 

quote:

Orijinalden alıntı: fxmaster

telefon güzel ama gps yok.A gps var.

yanlis. gps var. ayrica a-gps destegi var. yani uydularin konumunu internetten dogrulayarak daha cabuk uydu bulabiliyor.

625 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:12:29 

quote:

Orijinalden alıntı: Cail.lou

Cihaz güzele benziyor fakat ülkemizde ne zaman satışa cıkacağı konusunda kesin bir bilgi yokmu acaba ?

Yukarıda linkini verdiğim habere göre, Huawei Türkiye Genel Müdürü Philip Zhihui Liang Ideos ve Ideos X5 model cihazları Türkiye'de Mayıs ayı içerisinde satışa sunacaklarını belirtmiş.

128 Mesaj
25 Nisan 2011; 23:57:14 

quote:

Yukarıda linkini verdiğim habere göre, Huawei Türkiye Genel Müdürü Philip Zhihui Liang Ideos ve Ideos X5 model cihazları Türkiye'de Mayıs ayı içerisinde satışa sunacaklarını belirtmiş.

Teşekkürler.

3103 Mesaj
26 Nisan 2011; 16:39:02 

quote:

Çok iyi Mayısta 600 Liraya gelsin bu cihaz hemen alıyorum o zaman.

1349 Mesaj
27 Nisan 2011; 15:17:10 

http://www.huaweidevice.../ideos/products_x5.html

tam özellikleri burda , pil dayanımı 2 günden fazla ise düşünmeye gerek yok bence

7167 Mesaj
27 Nisan 2011; 20:12:56 

Sadece X5 mi gelcek acaba yoksa X6'da da gelcek mi? Eğer X6'da gelcekse, Samsung 5830'u es geçip direk X6'yı alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 27 Nisan 2011; 20:13:18 >

Uzaklaştırılmış
27 Nisan 2011; 20:43:21 

quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Sadece X5 mi gelcek acaba yoksa X6'da da gelcek mi? Eğer X6'da gelcekse, Samsung 5830'u es geçip direk X6'yı alırım.

galaxy ace'i bırak en güçlü androidlerden biri x6

7167 Mesaj
27 Nisan 2011; 21:34:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Ohaybetion

galaxy ace'i bırak en güçlü androidlerden biri x6

Evet aynen dediğiniz gibi, inşallah X6 modelide ülkemize gelir.

http://www.youtube.com/watch?v=XClQXLhVBgE

http://www.youtube.com/watch?v=1molgjQyQcU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F@ruk -- 27 Nisan 2011; 21:35:47 >

2179 Mesaj
27 Nisan 2011; 23:18:17 

Gelsin bakalım. Rekabet lazım ki fiyatlar düşsün.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
28 Nisan 2011; 3:08:39 

quote:

Orijinalden alıntı: F@ruk

Bende aynı şekilde düşünüyorum.Fakat x6 gelmeyecek gibi.Sitesinde x6 yı bulamadım x5 var sadece.

1408 Mesaj
28 Nisan 2011; 16:44:28 

Benimde hoşuma gitti bu telefon, bugünlerde Samsung ace/wave 2 arasında gidiyordum zaten, galiba tercihim butelefondan yana olacak.
Bazen yenilere şans vermek gerek

1129 Mesaj
28 Nisan 2011; 18:56:45 

Bununda bataryası çin. Kendi bataryasını üreten bir telefon markası yok mu ??

1744 Mesaj
28 Nisan 2011; 20:26:24 

quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

İşlemcileri telefon firmaları mı üretiyor sanıyorsunuz ki

Baya canavar bir telefona benziyor özellikle fiyat/performans olarak. Bekleyelim bakalım bu fiyattan gelirse yok satar herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1Ceko -- 28 Nisan 2011; 20:28:54 >

Yazdıklarıma cevap verirken beni alıntılayın böylece mesajınızı görmüş olurum

1397 Mesaj
28 Nisan 2011; 21:27:11 

f/p olarak şuanda 1. sırada .

DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm

Uzaklaştırılmış
28 Nisan 2011; 23:51:53 

quote:

Orijinalden alıntı: faruk_17

Huawei, Hangi ülkenin sanıyorsunuz :)
Ama Çin malı olması kimseyi yanıltmasın dünyanın en büyük cep telefonu üreticilerinden.

Bunda radyo yokmuş, sonradan programlarla eklenebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bonan61 -- 28 Nisan 2011; 23:53:35 >

2575 Mesaj
28 Nisan 2011; 23:57:01 

quote:

Orijinalden alıntı: enesarda

Turkcell T10 ve 3G Vınn üreticisi Huawei dir.

Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Vodafone 3g btsleri (baz istasyonları) de huawei.

2575 Mesaj