Şimdi Ara

Huawei Honor 8

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
2.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Huawei Honor 8 Özellikleri
    5.2 inç boyutunda 2.D kavisli yapıda Full HD ekranın yer aldığı Honor 8, gücünü 16nm fabrikasyon sürecine sahip olan 8 çekirdekli Kirin 950 işlemciden ve Mali T880-MP4 GPU'dan alıyor. Honor 8'de tercih edilen depolama kapasitesine göre kullanıcılara 3 GB veya 4 GB RAM seçenekleri sunuluyor.

Arka tarafında 12 megapiksel çözünürlüğünde LED flaşlı f/2.2 diyafram aralığına sahip çift kameranın yer aldığı telefon, 8 megapiksel çözünürlüğünde f/2.4 diyafram aralığına sahip ön kamera ile geliyor. Honor 8'in arka kamerası 1.76 mikron piksel büyüklüğü ile oldukça kaliteli fotoğraflar sunmayı hedefliyor.

USB Type-C portu üzerinden şarj olan 3000 mAh kapasiteli bataryanın yer aldığı Honor 8, hızlı şarj teknolojisini destekliyor. Ayrıca, cihaz üzerinde bulunan parmak izi okuyucusu Huawei’nin son zamanlarda satışa sunduğu diğer akıllı telefonlarında olduğu gibi arka tarafta yer alıyor.

Çift SIM kart desteğinin yanı sıra depolama kapasitesi microSD kart ile 128 GB’a kadar artırılabilen telefon, kutudan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ve EMUI 4.1 kullanıcı arayüzü ile çıkıyor.

Huawei Honor 8’in 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olan versiyonu 298 dolar, 4 GB RAM ve 32 GB depolama alanına sahip olan versiyonu 343 dolar, 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olan versiyonu ise 373 dolar fiyat etiketi ile raflarda yerini alacak.

• Ulkeye girisi ne zaman olur acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Huawei Honor 8 Hands-on VS Huawei P9 VS Honor V8 VS Xiaomi Mi5 VS Oneplus 3
  • Bu telefon Türkiyeye gelirmi acaba gelirse ne zaman yeni telefon arıyorumda ady olabilir belki fiyatıda önamli tabiki
  • Lansmani heyecanla bekliyordum ama 64 GB ligin 500 dolar olmasından sonra hevesim kalmadı
  • StevenZA S kullanıcısına yanıt
    373 yazıyor 500 nerde

• Mavisi acaip güzel gözüküyor, tam istediğim tonlamada olmuş mavisi.
  • Ben de bekleyenlerdenim.Hyawei tr arasak mı

• Huawei Samsung gibi değil bu konuda çıktıktan en az 6 ay sonra gelir belki buda tt honor 8 olarak giriş yapabilir. Veya Vodafone getirebilir. Aksi taktirde geleceğini sanmıyorum fiyat politikası çok tuhaf ürünlerin çoğu birbirine yakın fiyatlar.

• Turkiyeye ne zaman geleceğini hakkında bilgi sahibi olan var mı?

• Mavi değil, bildiğiniz lacivert. Arkadaşım aldı, hafta elimde inşAllah.

• quote:

Orijinalden alıntı: fz18

Mavi değil, bildiğiniz lacivert. Arkadaşım aldı, hafta elimde inşAllah.

Nereden aldı arkadaşınız?
    Kaça aldınız?
    Ayrıca incelemeyide bekliyoruz.

• Almanyadan 400 Euro
    Telefon elime ulaşınca paylaşım yaparım

• Bu arada antutuda, P9 dan çok az da olsa önde çıkıyor, 50 kadar app yüklemiş arkadaş sonrasında teste 92000 puan almış. ayrıca kamerasınıda (fotoğraf, bilhassa gece) beğendim.

• Fiyat olarak P9'un altında kalır mı? P9 şuanda 2000TL civarında tr garantili bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Insider

Fiyat olarak P9'un altında kalır mı? P9 şuanda 2000TL civarında tr garantili bulunuyor

kesinlikle altında olacaktır.
  • Sizce Trde Zenfone 3 ile fiyat/performans kapışmasına girer mi?

Batarya konusunda Honor iyi ama kameranın diyafram değeri şüpheye düşürdü.

Sar değeri de öyle.

Güncelleme olarak tek büyük güncelleme alacak herhalde?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Honor 8'i sabırsızlıkla bekliyorum lacivert olan renk çok harika gözüküyor :) Keşke 5.2 değilde 5.5 olsaydı :( Lacivert renkli olan gelirse hemen Huawei GR5'ten buna geçicem :) Umarım fiyatı da 1200-1399 arası olur fazlası kurtarmaz :(

• Ben beyazı aldım 4gb ramli .Çok şık ve çekici telefon,fakat çift sim girişi olduğu halde tek sim desteği var. *#06# yapınca tek imei çıkıyor. Hafıza kartı takınca çalışıyor aynı slotta 2.sim çalışmıyor. Yani tek sim kartlı yani

Bu mesaja eklenen görseller:

Huawei Honor 8 Huawei Honor 8

• gunbah kullanıcısına yanıt
    Nerden aldınız, kaça aldınız hocam?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.