Şimdi Ara

Huawei HG658 V2 kopma kesin çözümler ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar superonline da kopma sorunu yaşayan arkadaşlar için kesin çözdüğüm konuları sıralama olmaksızın sıra sıra deneyin cat kablo gibi upload güncellemesi gibi şeylerle uğraşmayacağız
    sorun genellikle pc mizden kaynaklanır tabi ki ilk modemi taktığınız andakiler hariç!

Pc ile ilgili Çözümler :

1.Chrome Kaldırıp yeniden yükleyin veya sildikten sonra başka bir browser kullanın.
    2.windows güncelleme Kapattıysanız açık hale getirin ve güncelleyip yeniden başlatın.
    3.pc nize en son ne yüklediniz ? evet eğer bir virüs veya trojen taşıyorsa bu büyük bir sorun ya bulup silmeniz lazım veya en kısa çözüm hemen fabrika ayaları yapın.

modemsel çözümler :
    1. bazen dikkatimizden kaçan kablolar çıkıyor veya temassızlık yapıyor modemin arkasındaki kabloları yerine oturduğundan ve fişe takılan
    üçgen kablonun içine takılan jak kablosunun yerine tam oturmuş olması .

2.modemin arkasındaki hub yani switchleri (sarı kablo) yer değiştirip teker teker denemek.

Aygıt çözümler :

1. pc nizi kullanırken yeni bir hopörler , bluetoothlu cihazlar veya mıknatıslı veya bir kablo vb. cisimler modeme yakın duruyorsa onları uzaklaştırın veya odanızdan başka odaya aktarın ve sonra modemi yeniden başlatın.(hafif uzakta bile olması sinyalleri bozar ve kopmalara neden olabilir.)

2.aşama resimdedir

Huawei HG658 V2 kopma  kesin çözümler  ...

geri bildirimlerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xffx -- 10 Mayıs 2020; 13:18:48 >

• Huawei HG658 V2 kopma  kesin çözümler  ...

cihazı kaldır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xffx -- 3 Mayıs 2020; 15:14:28 >
  • sorunun son windows 10 güncellemesinden kaynaklandığını okumuştum
  • tecrübelerimden dolayı sizlerle paylaşıyorum aynı sorunları çok yaşadım helede kötü bir hat yerinde oturunca en fazla 25 mb alabiliyorum düşünün başıma neler geliyor.:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.