Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.698
Cevap
19
Favori
87.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: carman1tr

Arkadaşlar radyo kullanmak için apk kurdum ama açmıyor. Root mu yapmak Lazım kullanabilmek için?

tr de satilanlar gine mi degisik. Zira benimkinde radyo calisiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Arkadaşlar radyo kullanmak için apk kurdum ama açmıyor. Root mu yapmak Lazım kullanabilmek için?

tr de satilanlar gine mi degisik. Zira benimkinde radyo calisiyor.

TR cihazlarında radyo uygulaması olmuyor. Vergi ödememek için yapıyorlar bunu. Ama mesela P8 de ve P8 Lite de uygulamayı indirip radyo kullanabilmiştim. G8 de ise uygulamayı yüklüyor ama açılmıyor.

Sizde apk dosyası var mı uygulamanın? veya ekran görüntüsü atabilir misiniz?
  • bilmiyorum gozukecekmi
     Huawei G8 Ana Konu Huawei G8 Ana Konu

• carman1tr kullanıcısına yanıt
    resim koydum fakat yeterlimi bilmiyorum
  • murat425 kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyosun. Note 4 lg g4 g3 iphone 5s vs vs. Hepsini kullandim ben merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Oyun cok oynarim ancak su ana kadar.gram isinmadi. Aldiginiz cihazda sorun olabilir. Ayrica oyun ve internete o kadar girmeme ragmen sabah 7 sarjdan cikarimama ragmen gece 1 de sarja takiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSCO_CS

Bende hafta sonu çok tereddüt ederek space gray rengini Mediamarktan 1499 tl ye aldım. Kişiselleştirilmiş ayarlarımı vs yaptıktan sonra 1 aydır beklediğim için kızdım kendime. G7 den geçiş yaptım. G7 yi hala kullanıyoruz. G7 iyiydi ama şimdi G7 eski nesilmiş gibi bir his uyandırıyor insanda. Yorumlara bakınca işlemci felan 615, muaddilleri 815 li seriler kullanıyor, bu paraya değmez vs deniyor. Beni de bu kadar zaman tutan bu yorumlardı. Ancak cihaz göründüğünden ve yazıldığından çok çok daha iyi. Yogun telefon kullanıcısıyım, oyun olarak Clash Of Clans devamlı açıktır. Kasma takılma ses sıkıntısı vs yaşamadım. İyi ki almışım dediğim nadir cihazlardan. Netice olarak G7 den geçiş yapmaya değer.

Halen 1 yildir g7 kullanıyorum.cokda memnunum hanımin telefonu cok eskidi.g7 yi esime verip. G8 alsammı diyorum.ozellikle merak ettigim kamera kalitesi g7 den ustunmu?aslinda g7 nin kamerasindan oldukca memnunum ama fotograf cekme tuşuna bastigim an ile fotograf cekim anı arasında gecikme oluyor.kızımda kıpır kıpır olduğu icin kolu bacağı uzamış durumda cikiyor genelde.kamera kalitesi ve deklanşör gecikmesi anlaminda bariz bir fark varmi aralarinda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• murat425 kullanıcısına yanıt
    Evet birader,her türlü enüst düzey cihazı sen kullandın,herşeyi sen biliyosun itiraf ediyoruz ben ve bu cihazdan memmuniyetini bildiren herkes huawei nin elemanlarıyız yorum başına 10.000tl maaş alıyoz..Kurban olayım yeterki sen böyle abuk sabuk şeyler yazma

• quote:

Orijinalden alıntı: haberiverdonanım

Oyun cok oynarim ancak su ana kadar.gram isinmadi. Aldiginiz cihazda sorun olabilir. Ayrica oyun ve internete o kadar girmeme ragmen sabah 7 sarjdan cikarimama ragmen gece 1 de sarja takiyorum.

Bahsettiğiniz gibi benim cihazda sorun var o zaman. Çünkü ben biraz yogun kullanmaya başladığımda bariz ısınmayı hissediyorum. Bu yüzden cihazdan sogudum. G7 ile yola devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: moon74

quote:

Bende hafta sonu çok tereddüt ederek space gray rengini Mediamarktan 1499 tl ye aldım. Kişiselleştirilmiş ayarlarımı vs yaptıktan sonra 1 aydır beklediğim için kızdım kendime. G7 den geçiş yaptım. G7 yi hala kullanıyoruz. G7 iyiydi ama şimdi G7 eski nesilmiş gibi bir his uyandırıyor insanda. Yorumlara bakınca işlemci felan 615, muaddilleri 815 li seriler kullanıyor, bu paraya değmez vs deniyor. Beni de bu kadar zaman tutan bu yorumlardı. Ancak cihaz göründüğünden ve yazıldığından çok çok daha iyi. Yogun telefon kullanıcısıyım, oyun olarak Clash Of Clans devamlı açıktır. Kasma takılma ses sıkıntısı vs yaşamadım. İyi ki almışım dediğim nadir cihazlardan. Netice olarak G7 den geçiş yapmaya değer.

Halen 1 yildir g7 kullanıyorum.cokda memnunum hanımin telefonu cok eskidi.g7 yi esime verip. G8 alsammı diyorum.ozellikle merak ettigim kamera kalitesi g7 den ustunmu?aslinda g7 nin kamerasindan oldukca memnunum ama fotograf cekme tuşuna bastigim an ile fotograf cekim anı arasında gecikme oluyor.kızımda kıpır kıpır olduğu icin kolu bacağı uzamış durumda cikiyor genelde.kamera kalitesi ve deklanşör gecikmesi anlaminda bariz bir fark varmi aralarinda?

Fotograf kalitesi ve bahsettiğiniz tuşa basma ve tepki süresi konusunda yorum yapmak istemiyorum. Cihazın kamerasıyla pek işim olmuyor o yüzden ne söylesem yanıltıcı olur. Bu konuda cihazı test eden arkadaşlar yorumlarsa daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

resim koydum fakat yeterlimi bilmiyorum

Teşekkür Ederim gördüm fotoğrafları. Ben şu an Türkiye romunun haricinde Fransa romunu indiriyorum. Yüklemeyi deneyeceğim. Bakalım o zaman radyo çıkacak mı. İnşallah Donanımsal olarak kaldırmamışlardır.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: moon74

quote:

Fotograf kalitesi ve bahsettiğiniz tuşa basma ve tepki süresi konusunda yorum yapmak istemiyorum. Cihazın kamerasıyla pek işim olmuyor o yüzden ne söylesem yanıltıcı olur. Bu konuda cihazı test eden arkadaşlar yorumlarsa daha iyi olur.

Tesekkur ederim bizli cevap icin

• Arkadaslar halrn g7 kullanıyorum.oldukçada memnunum aslinda ama hanimin avea pperator telefonu artık perte çıkıktı evde isyan var :-) sorum su,benim icin aslolan kamera kalitesi,elimdki g7 yi hanima verip g8 e mi gecmeliyim yada paraya kiyip lg g4 mu almalıyım sizce.kamera anlaminda g7 ile g8 arasında özellikle ic mekan çekimlerinde fark varmi?deklanşör tepkimesi hızlımı....cevaplar icin teşekkür ederim

• moon74 M kullanıcısına yanıt
    Ciddi derecede fark var kamera olarak. G8 de mikrofon çok kaliteli ve sesleri çok net alıyor video da. Gece çekimleri g7 nin baya baya ustunde özellikle flaşlı çekimleri 2 bin bandındaki telefonların seviyesinde. Ancak gündüz çekimlerinde hiçbir fark yok malesef. Hoş gündüzleri zaten iyi daha iyisi de zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat425 -- 10 Şubat 2016; 17:40:52 >
  • Kaç saatte şarj oluyor (fullenıyor) arkadaşlar ? yarın oburgun alıcamk erken cevap gelirse sevinirim ?
  • gokhan@ G kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar Adana'dayım. 07.02.2016 da Mediamarktan aldığım ve 2 gün kullandığım space gray renkli G8 i satıyorum. İlgilenen arkadaşım olursa bilginize.
  • Arkadaşlar, şu France B160 nasıl yüklenir bir bilen yok mu Allah rızası için anlatsa :)
  • 4.5g uyumlu mu telefon?
  • Arkadaşlar telofonu düşünenlere scroll videolu inceleme yayınlamış,çok detaylı değil ama fikir amaçlı bakılabilir

• sfzb67 kullanıcısına yanıt
    cat4 hızı destekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.