Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
19
Favori
87.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla hocam güncelleme konusunda android cihazlardan pek birşey beklememek gerkli bnce dediğim gibi bundan önceki cihazım lg g4tü 1hafta dayana bildim günde 2kere şarja takmak bni bezdirdi bu cihazda oh be dedim 1bucuk gün g4teki kullanımla aynı olmasına rağmen götürüyor kamera dersenki çok işim olmuyor çekiyor geciyorum fakat g4 bariz daha iyidi ama bunun kamerası ne yaaa dedirtmiyor emin olun yani kötü değil g4ten sonra bu ne ya demedim ama şu barizki lg g4-samsung s6,s6edge,note5 bu cihazlar kamerada fazlalar
  • Huawei g8 kullanan arkadaşlar,telofonun; ARAÇLAR–VIP–servis–yorum kısmından huawei ye bu güncelleme,yazılım destek ile ilgili mail atalım.Atalımki Türkiyeyi sallammazlık etmesinler,ne kadar çok mail atılırsa o kadar etkili olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evanis E kullanıcısına yanıt
    birde hocam gorilla glass 3 olduğu bilgisi kesinmidir nerden aldınız bilgiyi
  • hocamhttp://www.epey.com/akilli-telefonlar/huawei-g8.html şu siteden ve izlediğim bikaç inceleme videosunda duydum, tabi onların yalancısıyım bende
    hocam müsait olduğunuz bir zaman acaba siteye bikaç fotoğraf yüklerseniz çok sevinirim aklımda sadece fotoğrafla ilgili bikaç şüphe kaldı onun dışında diğer özelliklere tamamım hatta akşam gidip avea bayisinden bile alabilirim o derece

• Arkadaşlar huawei kendi sitesinde gorilla glass 4 kullandığını yazmiș.

http://consumer.huawei.com/minisite/it/huawei-g8-mobile-it/

Ama bunun dışında heryerde gorilla glass 3 yazıyor.
    Kırılmaz cam a gelince arkadaşlar bende 2 adet cam film değiştim ama ne yazıkki bire bir oturan cam film bulamadım.kenarlarından.hava yapmış bir.şekilde duruyor. İnternetten sipariş olanlarda varmı.bilmiyor..

• Siyah renk siparişi verdim bakalım. Gelince yazarım yine.
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    hocam bende g8 alacaktım yorumlardan vazgeçeceğim galiba... kullandığınız g7 ekran bio muydu tianma mı idi. aralarında çok fark varmı? ne tavsiye edersenez... yardımıcı olursanız sevirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim3889

hocam bende g8 alacaktım yorumlardan vazgeçeceğim galiba... kullandığınız g7 ekran bio muydu tianma mı idi. aralarında çok fark varmı? ne tavsiye edersenez... yardımıcı olursanız sevirim.

G7 kullanıyordum ama sattım.. şu anda redmi note 3 kullanıyorum ve harika..
  • G8 DÜN İTİBARİ İLE ALDIM YOK BÖYLE BİR TELEFON AKICILIĞI GÖRÜNÜMÜ ON NUMARA OLMUŞ DAHA ÖNCE G7 KULLANIYORDUM BİRDE G8 ALDIM BENCE ALINACAK TELEFON

HIZLI AKICI DONMA ASLA YOK 3GB RAM OLMASI ÇOK GÜZEL HAFIZASI 24GB BOŞ KALIYOR İŞİMİZİ ÇOK ÇOK GÖRÜYOR

TERETTÜTSÜZ ALIN DERİM ŞAHSIM ADIMA.
  • Burada çok akıcı diyenlere pek itibar etmeyin derim. Huaweinin calisani olabilir belki de.Huaweinin en az 5 ust düzey telefonunu kullandım. Bu telefonla ilgili gorusum alınmaması yönündedir. İsteyen alir. Huaweiyi nin yeri bende ayrıdır ama g8 olmamış yanı akıcı falan değil. G7 şuan çok daha akıcı bence. Kendim de G7 kullanıyorum. P7 mate7 g7 g8 ideos x5 mate1 hepsinide kullandım.

• murat425 kullanıcısına yanıt
    ben ne çalışanıyım nede huawei bana ekmek parası veriyor benim amacım burada telefonu kötülememeleri. ben g7 kullanıcısıyım gitiim terettüt etmeden g8 aldım iyiki almışım g7 den fazlası var eksiği yok huawei o kadar hoşumuza gitti ki ailece huawei kullanıyoruz.

bence burada telefonu karayanlar huawei markasına gölge düşürmek amaçları
  • Cevremde kimi görüyorsam huawei g7 yada g8 kullanıyor. Anlamadığım arkadaş ne amaçla kullanıyo da kastırıyorsunuz şu cihazı. Bende 1 defa kasmadı sürekli netteyim .oyunda oynadım.
    Bence g8 sahibi olup öyle yorum yapın arkadaşlar.mağazada inceleyip yorum yapmak birşey ifade etmiyo.

• Arkadaşlar merhabalar. yaklaşık 1 ay önce aldım G8 i. Telefon çok güzel gayet memnunum. Ancak burada kasma yapıyor diyen arkadaşlar az olsa haklı. Lakin bu sorun tamamen yazılımdan kaynaklanıyor. B160 veya B170 güncellemesi alanlarda böyle bir problem olmadığı anlaşılıyor. Ancak Türkiye ye ne zaman gelir güncelleme bu konu muamma. O yüzden şöyle bilen bir arkadaş ayrınlıtılı bir şekilde nasıl bootloader kilidi açılır, (kodu aldım bu arada o kolay) nasıl güncelleme içeren rom yüklenir bir anlatıverse çok sevaba girer. Şimdiden teşekkür ederim.
    Arkadaşım bu neyin kafası,bende kendi adıma bu cihazı çok beğendim akıcı buldum ve Ankarada yaşayan kendi halinde bi vatandaşım.illaki ufaktefek sıkıntılar olabilir.Pek çok kişi zaten olumlu görüş bildirmiş.Huawei müşteri desteği konusunda eksikken,bu foruma girip cvp yetiştireceği akıla yatmaz.Biraz mantık ve iyi niyet lütfen..

• Aynen dediginiz gibi. Şuan b140 var galiba ve takilmalar mevcut. Ancak dediginiz gibi b160 da kasma olmayabilir. Huawei güncelleme konusunda sıkıntılı bir firma. G8 in turkiyede satılma sayısına gore güncelleme çıkartacaklardır. Şuan görünen de G8 fiyatından dolayı az sattı. Haliyle güncelleme gecikecektir veya 7 8 ay da gelecektir.

• Arkadaşlar radyo kullanmak için apk kurdum ama açmıyor. Root mu yapmak Lazım kullanabilmek için?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar team 16gb class 10 hafıza kartı var telefonda ama sd karta attığım uygulamalar bariz bir şekilde kasıyor. Android 6.0 sistemiyle bicimlendirip kullanabileceğim 32gb güzel bir kart öneriniz var mı?

Nasil mantik cevaptir anlamadim. Calisani olabilir ne demek. Burda kullandigi cihazin guzelliklerini ovmek calisanimi oluyor. O zaman samsung fancilar da iphonr fancilarda buralarda calisan ust duzey yetkililer. Sizin mantiginiz ile. Cihazi kullaniyorum 1 ay oldu daha ne isinma ne kasma ne donma. 32 yasimdayim ilk defa donmayan akilli telefon kullaniyorum. Bu yorumlara da bakarsan ceo yum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: haberiverdonanım

Nasil mantik cevaptir anlamadim. Calisani olabilir ne demek. Burda kullandigi cihazin guzelliklerini ovmek calisanimi oluyor. O zaman samsung fancilar da iphonr fancilarda buralarda calisan ust duzey yetkililer. Sizin mantiginiz ile. Cihazi kullaniyorum 1 ay oldu daha ne isinma ne kasma ne donma. 32 yasimdayim ilk defa donmayan akilli telefon kullaniyorum. Bu yorumlara da bakarsan ceo yum ben

G8 i mi bırakıp tekrar g7 ye döndüm. Beni G8 de en çok rahatsız eden konu ısınma ve şarj problemi oldu. Şöyle ki genel anlamda telefon kullanımında standart kullanıcı iseniz bunları pek hissetmiyorsunuz ama Clash Of Clans oynuyorsanız ve telefonla kimi zaman 1 saat oyunda kalıyorsanız ısınmayı bariz bir şekilde hissediyorsunuz. Şimdi iki cihazda elimde şarj konusunda oyundaki ısınma konusunda G7 açık ara önde. Güncellemelerle sorun çözülür belki onu bilemem ama G7 nin yanında gerçekten beklentileri karşılayamıyor G8.

• haberiverdonanım H kullanıcısına yanıt
    Şimdi siz daha önce ust düzey telefon kullanmamissinizdir o yüzden cihaz size akıcı gelebilir. Ancak fiyat olarak 1400 liraya alınan bir telefonun yağ gibi akması gerek. Ben g7 z2 g3 g8 note5 note4 mate7 p7 kullandım ve aralarında g8 i akıcılık konusunda hiç beğenmedim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.