Şimdi Ara

Huawei G8 Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.699
Cevap
19
Favori
87.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün mediamarkt'a gidip canlısını göreyim dedim. Tasarımı çok hoş olmuş, çok şık duruyordu. Çok beğendim.
  • G8 renk seçenekleri nedir, tam anlamadım.
    Hepsiburada'da siyah ve beyaz diye iki renk var. Siyah olanının arkası gri. Mediamarkt'ta gördüğüm ön siyah arka galiba şampanya dedikleri renki. Bu msytic champange dedikleri renk bu mudur?
  • Ben huawei g8 aldım tianma panel amA 4 avea bayisinde karşılaştırma yaptım onların ekranı daha beyaz benimki sarımsı duruyor. Sizdede varmı acaba acil yardım :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • idemo kullanıcısına yanıt
    Siyah olan space gray ayrıca şampanya ve beyaz var

• ozenc_35f kullanıcısına yanıt
    Space gray olan rengin arkası gri. Benim sorduğum aşağıdaki renk. Ön siyah, arkası açık bir renk.

http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/g8/assets/cbg/images/index-bg5.jpg
  • En çok tutulan rengi siyah Spacey gri bu tasarım gerçekten iPhone 6plus ile yarışır.

• quote:

Orijinalden alıntı: idemo

Space gray olan rengin arkası gri. Benim sorduğum aşağıdaki renk. Ön siyah, arkası açık bir renk.

http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/g8/assets/cbg/images/index-bg5.jpg

ikisi aynı telefon değil, üstte duran gri olan, arkadaki de şampanya rengi olan
  • blackcurse B kullanıcısına yanıt
    Ben dün mediamarkt'ta gördüm, yarın tekrar gidebilirsem soracağım.
  • Ben huawei g8 aldım tianma panel amA 4 avea bayisinde karşılaştırma yaptım onların ekranı daha beyaz benimki sarımsı duruyor. Sizdede varmı acaba acil yardım :(....... yardımcı olacak biri yok galiba

Bu şampanya ama mağaza ışıklari altında space greyle şampanya çok benziyor

• arkadaşlar huawei g8 de senkronizasyon sorunu yaşayan varmı
  • Seninkinin ekrani sarimsimi kontrol ettinmi??

• Dun guncelleme oldu. sonu 170 le biten. Wi-fi hissedilir sekilde daha hizli. Daha kisa sarj suresi. Pildede iyilestirme hissediyorum.
    Şampanya renginin ön tarafı siyah mı? Linkteki gibi

• Ekranına ekran koruyucu cam almak istiyorum. Var mı öneriniz. Aliexpress ten olursa daha iyi olur.

• Huawei g8 güncelleştirme henüz gelmedi diye biliyorum. Nereden yaptiniz

• Bana 2. guncellestirme oldu. Yurt disinda kullaniyorum. Otomatik guncelleme. Yani ben bir sey yapmadim sadece evet dedim. Belki dille ilgili bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2000watts -- 7 Şubat 2016; 2:18:47 >
  • Turkiyeye henüz gelmemiş Ewet.

• arkadaşlar mrhb birşey sorucaktım bn bu cihazı aldım gerçi bu 3.cü huawei deneyimim mate7-g7 şimdi ise g8ile aranızdayım öncelik ile şunu belirteyim bu cihaz ne kasıyor ne takılıyor bu palavraları atanlara inanmayınki deli gibi cihaz değiştiren birçok cihazı kullanan biri olarak söylüyorum şöyleki lg g4ü verip g8almış bulunuyorum bu 3huawei cihazıda beni hiç ama hiç üzedi hepside tasarım vs vs olarak çok başarılı neyse konu dağıldı bayağı ekran koruyucu olarak kırılmaz diye tabir edilen camlardan kullanıyorum fakat 2,5d kavisli ekrandan dolayı kenarları cihazın hem boşluk hemde tam yapışmıyor çok kötü duruyor bu yüzden cıkarsam mı diye düşünüyorum ekranın corning gorilla glass mı değilmi olduğunu bilen varmı acaba iyi forumlar herkeze

• hocam ekranın gorilla glass 3'le korunduğunu biliyorum umarım bu bilgi işinize yarar.
    telefon almayı düşünüyorum uzun zamandır da araştırıyorum en son huawei g8 ilgimi çekti. alırsam aveadan faturama ek olarak alacağım. peki kamera konusunda nasıl? ön ve arka kameralar iyi çekiyor mu? bi de güncelleme konusunda huawei yavaş diyorlar ama o konu hakkında hiçbir bilgim yok malesef.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.