Şimdi Ara

Huawei FreeBuds 3 hakkında her şey (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
5.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar, yaklaşık olarak 3 aylık kullanıcıyım kulaklıkta bugüne kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım ancak bugün çok kafama takılan bir problem var. Özellikle sol kulaklıkta yavaş yavaş kulağımın içinde bir sıcaklık hissetmeye başladım. %100' den %0' a kadar çıkarmadan kullanmamdan mı kaynaklanıyordur? Çok abartı değil ama hafif bir ısı hissediyorum kulaklıkta. Kulağımın içinde de rahatlıkla hissedebiliyorum sıcaklığı. Daha önce herhangi bir ısı problemi çıkarmamıştı.

• Arkadaşlar 2.el arıyorum satan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kulaklığı satın aldım. Ai life uygulamasından cihaz bilgilerine baktığımda seri numarası kutudaki seri no dan farklı. Fakat Ai life da ki Mac adresinden sorguladığımda kutudaki seri nosunu veriyor. Neden böyle? Sizde de bu şekilde mi

• merhaba Arkadaşlar.

bende Huawei AM61 kulaklık mevcut. aynı anda PC ve telefona bağlanıyor. örneğin PC de bir şeyler izlerken telefon çaldığı zaman PC deki video duruyor ve telefon konuşmasına başlıyorum. telefon konuşması sonlandıktan sonra PC deki video otomatik devam ediyor.

FREEBUDS 3 kulaklıkta bu özellik mevcut

ayrıca bu kulaklığı IPHONE telde kullanacağım.

IPHONE kullanıcıları kulaklık performansından memnun mu?

görüşlerinizi beklemekteyim arkadaşla.

saygılarımla.

• Bugün gelen güncelleme ile sağ kulaklık tamamen bozuldu. Sağ kulaklık takılı iken format dâhi atmama izin vermiyor. Bu durum başına gelen var mı acaba

• jiroskop kullanıcısına yanıt

AI lıfe app store da yok verim alamazsın kulaklıktan saçma olur

• adamogretmen kullanıcısına yanıt

Yabancı forumlarda bugüne ne kadar ne sıkıntısı olan varsa bu sürümde giderildi diyor, çok ilginç servise yollayın hocam

• Merhaba arkadaşlar, uzun süredir FreeBuds3 kullanıcısıyım. Telefonum Mate 20 Lite. Müzik dinleme, video izleme hatta oyunlarda bile hiçbir sorunum yokken telefonla görüşmelerde (WhatsApp, Telegram, normal telefon görüşmesi) kulaklıklar arası bir senkron sorunu oluyor veya başka birşey. Duyduğum seste sürekli patlama çatlama oluyor. Tek kulaklık ile görüşme yaparsam bu durum çok nadir oluyor. İkisini aynı anda kullanırsam acayip rahatsız eden bir durum sözkonusu.

Cihazı fabrika ayarlarına çevirmek dahil yapılabiecek herşeyi yaptım sanırım. Bu durumu yaşayan var mı acaba? Yabancı forumlara baktım ama bunu yaşayana denk gelmedim. Veya ben bakamadım.

• 22 ay garantili Apple dolayısı ile kullanmadığım cihazımı (siyah renk) satıyorum ilgilenen olursa pm atabilir .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.