Şimdi Ara

Huawei FreeBuds 3 hakkında her şey (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
2
Favori
5.159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle cihazımda sıkıntı var, her gün şarj ediyorum ve günde maks 2 3 saat kullanabiliyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İos için app yok sanırım doğru mu? İosa bağladım ama app bulamadım şarj durumunu vs görmek için
    Bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • saitates kullanıcısına yanıt
    iOS uygulaması hala yok doğrudur. Dokunmatik kontrol ayarlarını herhangi bir android cihazda yaparsanız kalıyorlar ama sarj duruumu ve güncellemeler için uygulamasız olmuyor.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevap için, cihazın sesi ios’da android cihazından olduğundan daha iyi:)) keşke app olsaydı..şarjı görmek iyi olurdu

• saitates kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, Pubg gibi oyunlar da da ses gecikmesi iOS ta olmuyor. Android tarafında ise sadece Huawei de geçikme yok diğer android cihazlar ile var. Kulaklık çıkalı baya oldu ama hala uygulama gelmedi, sanırım gelmeyecek.

Ayrıca şu ana kadar denediğim farklı marka bir sürü Bluetooth kulaklık ios ile daha iyi çalıştı, hatta şöyle ki android cihaza apt HD bağlanan sennheiser in bir modeli ios a aac bağlanıyor ama ses daha yüksek. Halbuki apt HD daha iyi olması lazım. iOS un iyi optimizasyonu böyle şeyler de de kendini belli ediyor.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Aynen, dün pubg de oynadım ve herhangi bir geçiikme hissetmedim. Bu saaten sonra app gelmez ozaman

• arkadaşlar kulaklığımla hem bilgisayara hem de telefona aynı anda bağlanabilir miyim? amacım şu, bilgisayarda oyun falan oynarken telefon gelince aynı anda telefonla da konuşabilmek. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?
  • bysozdemir B kullanıcısına yanıt
    Aynı anda hem bilgisayara hem telefona bağlayamıyorsun. Birinden birinin bağlantısını kesmen gerekiyor. Bİldiğim kadarıyla bütün bluetooth kulaklıklar için geçerli bu durum.
  • kulaklığın birini çıkardığımız da sesin durması özelliği diğer telefonlara gelmedi değil mi
  • Buds+ kullanıcısıyımdım 1 aylık, dün sattım kulaklığı. Konuşma performansı çok iyi gelmedi bana. En kısa zamanda freebuds 3 alacağım.

• iyi akşamlar öncelikle ben cihazı kullanıyorum ses anlamında mükemmel spor salonunda çalışırken kullanıyorum anc aktif ettiğimde gram ses yok kablolu kablosuz şarj edebiliyorum diğer firmalareda bu bir seçenek o na göre de mebla artıyor.

genel itibariyle gerçekten çok iyi cihaz tavsiye edilir.
  • Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Ses kalitesi son derece iyi. Mikrofon kalitesine çok iyi diyemem. Şarj olayı full kullanımda 3.5-4 saat kadar gidiyor. Kutuyu fulledikten sonra en az 3 kez şarj edebiliyorum ve şarj olma süresi çok kısa. Yarım saatte fulleniyor sanırım. Gürültü azaltma olayını ben pek beğenmedim. Gecikme olayını yaşamadım hiç, oyunlarda falan gayet sorunsuzdu. Adaptör sipariş ettim onuda alınca pc'de deneyeceğim.

Genel olarak memnunum, tavsiye edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jazzalyn -- 22 Mayıs 2020; 3:23:42 >
  • Arkadaşlar gürültü önleme özelliği nasıl? Ses kalitesi 400 TL lik kulaklıkta da iyi. 900 TL vericeksem en büyük neden aktif gürültü engelleme olacak ama bazı kişiler beğenmemiş. Gerçekten verimli mi yoksa koymak için mi konulmuş?

• Kulaklığı alalı 1-2 hafta oluyor. Aktif Gürültü Engelleme özelliğini her seferinde kendim açmam gerekiyor. Bunun sabit kalması gibi bir durum var mı?

• Ürünü yeni aldım bugün dışarıda yürüyüş yaparken telefon şortun cebindeydi ve kulaklıkta sürekli ses gidip geldi müzikten hiç keyif alamadım normal mı bu durum ? Normal telefon açıkta evde dinlerken çok bir sorun olmadı şimdilik

• çinliler yine çakma bir ürünle karşımızda.tabiki airpods'u taklit etmişler.bir de utanmadan 1000tl fiyat. akg,jbl,amazfit gibi markalar daha ucuza varken neden huawei'e onca para verilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 3 Temmuz 2020; 18:20:26 >
  • Çinli bir firmanın ürün yapma yöntemi

1) apple yeni bir ürün duyurana kadar bekle

2) ürünü aynen kopyala

3)orijinalden daha iyi diye yayinla

Tutar mı? Hayır. Orijinal varken kimse gidip yan sanayi almaz.  

• Kulaklığı nisan ayından beri kullanıyorum, Huawei matebook D15 aldığımda yanında hediye olarak verdiler, kötülenecek hiçbir tarafı yok kulaklığın, gürültülü ortamda çalışıyorum, telefon görüşmelerim sorunsuz diyebilirim, gürültü engelleme gayet iyi,dış sesi %90 oranında azaltıyor, almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

• Kulaklığı dün aldım. Gürültü önleyici güncelleme sonrası çalışmaz oldu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.