Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.934
Cevap
27
Favori
223.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: uykuludonanim

quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

ya 3g ya wifi bağlantında yada yazılımsal bir sıkıntın var sanırım çünkü bu telefonun en iyi yaptığı şeylerin başında internet hızı geliyor.

Huawei G610 aldık geçende arkadaşa. Aynı yerden wifiye aynı sitelere girdik. G610 açık ara fark öndeydi ya. Zoruma gitti

aynı testi ben de mediapad 7 ile yaptım. Mediapad 7 şak diye giriyor siteye, p6 daha yavaş kalıyor. Alışmışım mediapad'a, attan inip eşşeğe binmiş gibi hissediyorum kendimi

Kitak kullanıyorsanız JB ye geçin. JB de daha iyi performans aldıgımı hatırlıyorum..

Kitkat daha hizli hocam naptiniz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• qwedxz Q kullanıcısına yanıt
    Ben de ordan baktım da ordakilerin de pek haberi yok gibi
  • tarayıcı olarak chrome ve dolphin'i tavsiye etmiyorum. şu anda opera classic kullanıyorum, ısınma sorunu kalmadı.
    bu arada telefonun acaip bir piyasası var, vodafone'dan aldığım fiyatın 50 tl düşüğünü teklif eden oldu. gerçekten satacak olsam aldığımdan pahalıya satarım gibime geliyor. kullandıkça hoşuma gitmeye başladı. bi de şu sanal tuşlar ekranın altını işgal etmese güzel olacak

• Arkadaşlar oyun performansını 4 kata kadar arttırma yöntemini ayrıntılı anlatan bir konu açtım.Oyun performansını arttırmak isteyen arkadaşlarımız varsa konuyu incelesinler , işlerine yarayacaktır.

İşte konu adresi :http://forum.donanimhaber.com/m_95513668/f_//tm.htm#95513668
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

Hayır jelatin kullanmıyodum da şimdi taktım ekran dağılmasın iyice ne olur ne olmaz diye

keske başta jelatin taksaydın böyle olmazdı...
  • arifakinti A kullanıcısına yanıt
    vallahi jelatinle kullanmak hoşuma gitmiyo dokunmatik telefonları , p7 çıksa onu alacağım p6 yerine o yüzden ekranı yaptırmadım da çıkaramadı adamlar bi türlü satışa
  • quote:

vallahi jelatinle kullanmak hoşuma gitmiyo dokunmatik telefonları , p7 çıksa onu alacağım p6 yerine o yüzden ekranı yaptırmadım da çıkaramadı adamlar bi türlü satışa

neden jelatin kullanmak istemiyorsun, telefon üzerinde hiç belli olmuyorki...Ben ön ve arka kapak kısmına ekran koruyucu taktım, arka kapak daha şık oldu, keza ön ekrandada ekran koruyucu hiç belli olmuyor...
    p6 için ön ve arka kapak için ekran koruyucu satılıyor. Arkadaşlara tavsiye ederim.Bilakis arka kapak çok ama çok şık oluyor....
  • yimust kullanıcısına yanıt
    telefon üzerinde belli olup olmama meselesi değil dokunmatik ekranını hissiyatı mesele. arka kapak ben de takmıştım da şık olsun diye değil telefon cayır cayır yanıyo diye kullanırken :))
  • papichulo kullanıcısına yanıt
    kesinlikle ekran hassasiyeti kayıp olmuyor....Hatta eldiven kullanımı seçeneğini de aktif et, hassasiyet artsın....Bence en şık tarafı arka kapak jelatini. Tamamen orijinal fabrikasyon kaplama gibi oldu. Sanki arka kapağı komple naylonumsu bir şeyle kaplamış oluyorsun....

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 4 Ağustos 2014; 23:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

kesinlikle ekran hassasiyeti kayıp olmuyor....Hatta eldiven kullanımı seçeneğini de aktif et, hassasiyet artsın....Bence en şık tarafı arka kapak jelatini. Tamamen orijinal fabrikasyon kaplama gibi oldu. Sanki arka kapağı komple naylonumsu bir şeyle kaplamış oluyorsun....

Siyahta cidden cok guzel durmus acaba beyazda da boyle durur mu? :))

En kisa bende almayi dusunuyorum.arkasi cizilmesin diye kilifla kullaniyorum.Telefonun tum karizmasi gidiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: qwedxz

quote:

Orijinalden alıntı: yimust

Siyahta cidden cok guzel durmus acaba beyazda da boyle durur mu? :))

En kisa bende almayi dusunuyorum.arkasi cizilmesin diye kilifla kullaniyorum.Telefonun tum karizmasi gidiyor.

aynen bende sizin gibi düşündüm, kılıf telefonun güzelliğini bozuyor....

ekran hassasiyeti kaybolmuyo olurmu , jelatinin yarısını çıkar ön ekrandan jelatinli tarafı ve jelatinsiz tarafı aynı anda kullan görürsün aynı olmadığını.
  • Telefon oyun oynama dışında ısınıyor mu? Ahize sesinin yüksekliği ve netliği nasıl? Bir de 20 aylık ikinci eline 750 tl istiyorlar, alınır mı?
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    yurtdışında çıkalı bile 20 ay olmadı en fazla 12 aylıktır..
    Isınma var özellikle kitkatta çok eski sürümde bu kadar ısınmıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talsuv61 -- 5 Ağustos 2014; 9:31:56 >
  • quote:

ekran hassasiyeti kaybolmuyo olurmu , jelatinin yarısını çıkar ön ekrandan jelatinli tarafı ve jelatinsiz tarafı aynı anda kullan görürsün aynı olmadığını.

sizin dediğiniz gibi olsa fabrika kendi ekran koruyucusu yapıştırmaz, nedeni ise telefonunun hassasiyetinin kayıp olmasını istermi.
    Ben aşağıdaki linkini vermiş olduğum ürünü aldım kullanıyorum.Dediğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım. Muhtemelen sizin kullandığınız üründe bir sıkıntı vardır...kolay gelsin...

http://www.hepsiburada.com/liste/case-4u-huawei-ascend-p6-ekran-koruyucu-ultra-seffaf-parmak-izi-birakmaz-/productDetails.aspx?productId=telkilkilcs4hp6ek&categoryId=16102

• quote:

Orijinalden alıntı: mert25

Telefon oyun oynama dışında ısınıyor mu? Ahize sesinin yüksekliği ve netliği nasıl? Bir de 20 aylık ikinci eline 750 tl istiyorlar, alınır mı?

20 aylık derken galiba 20 ay garantilimi demek istediniz, bende 20 ay garantili vodofon çıkışlı kutusunda, faturalı 2. el olarak, siyah 750 liraya almıştım. Sanalpazar üzerinden anlaştık, ürün geldi gördüm, çizik vs. yoktu. Parasını ödedim...sizde aynı yolu takip ederseniz bir sıkıntı olmaz, temizse, ve donanımsal bir
    sıkıntısı yoksa alınır. Isınma işi ise oyun oynarken ısınıyor, buda gayet doğal, nedeni ise cihazın bataryası telefonun ebatında (boydan boya) ve arka kapak alüminyum olduğu için , ısı alışverişinde bulunsun diye metal yapılmış, içerideki yani bataryadaki ısıyı dışarı verip bataryanın soğumasını sağlıyor.
    Arka kapak plastik olsaydı, bu ısı alışverişini sağlamazdı.

Aynı durumuda darbeli bir matkap alırken yaşadım. popin kısmının bulunduğu Gövdesi plastik olanlar vardı, birde Alüminyum olanları. ürünü almadan araştırdığımda yetkili servisten bilgi alayım dedim. Plastik ve Alüminyum konusunda yetkili servisin verdiği bilgi; plastik matkapı soğutmaz çok ısınır, sıkıntı yaşarsın ama Alüminyum olanla sıkıntı yaşamazsın, ısı alışverişinde
    bulunduğu için soğutmayı (ısınan popini) sağlıyor. bilgisini aldıktan sonra gittim alüminyum gövdeli olanını aldım.
    Bu bakımdan ısınma konusunu dert edinmeyelim.......Fabrikanın bir bildiği vardır, misali....

not,Düzeltme; harf hatası ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 5 Ağustos 2014; 9:57:36 >

Evet, iyi tahmin etmişsiniz, 20 ay garantisi var olacaktı. Ben telefonda oyun oynamam, konuşurken ya da internete girerken ısınıyor mu? Özellikle konuşurken ısınan telefonları sevmiyorum, ısıdan rahatsız oluyorum. Bir de kamera performansı nasıl, idare eder mi?
    konuşurken kesinlikle ısınmıyor, internette de çok fazla kalırsanız biraz, sadece hissedersiniz....Camera bildiğim kadarıyle sony nin camerasını kullanıyor, gayet güzel.Performans derken kullanıcıya bağlı olan bir durum. Stabil çalışıyor, takılma vs. yok.Kullanımı çok güzel, menüler arası geçişler harika. Daha önce tek çekirdek telefon kullandığım için biliyorum, bu dört çekirdek işlemciye sahip olduğu için gayet seri. Kısaca menmunum. Şuanakadar bir sıkıntım yok. Dediğiniz gibi oyun oynamayı sevmediğim için oyun konusunda ki performans beni ilgilendirmiyor.
    Şıklığı yeter artar bile. Elimde gören bakmak istiyor.....hoşçakalın...
    telefon ekran koruyucusu yapıştırılmış halde satılmıyo ki nerden çıkarıyosunuz öyle satsa gidip almazsınız bi jelatin daha.

kullandığınız jelatinin bi özelliği yok gidipte bi ayrıntısı varmış gibi link vermişsiniz de aynı ürünün 10 tanesi 20 TL , tanesi 2 TL'ye geliyo, bitaneye 20 TL vermişsiniz o yüzden normal size çok iyi gelmesi.
    telefonun tek sıkıntısı aşırı ısınması kullanırken. Görüşmelerde bi sıkıntı yok , ikinci eline 750 TL çok 600-650 ye baksanız daha iyi olur
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.