Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün önce vodafone bayisinden sıfır aldım. Ama çok zor bulmak, ben oturduğum ilçede bulamadım, başka ilçede buldum, 1 tane kalmıştı. Aynı sorunlar devam ederse 850 tl'ye ben de satabilirim, ama sorun çözülürse satmam. Çünkü telefonun tasarımı çok güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • isinma normaldır butun telefonlar ısınıyor ben ihtiyactan satıyorum
  • dolphin ile denedim, chrome'daki aşırı ısınma olmuyor. Ama ben de satmaya karar verdim, alan çıkarsa vereceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: uykuludonanim

dolphin ile denedim, chrome'daki aşırı ısınma olmuyor. Ama ben de satmaya karar verdim, alan çıkarsa vereceğim

arkadaşlar p6 taki ısınmanın ana sebebi arka kapağının metal olması, yani ısı alış verişinin yapılması için metal mantıklı.Telefonun içerisindeki ısıyı alıp dışarı veriyor.Yani bir nevi soğutma işi gibi. Çünkü metal kapağın hemen altında boydan boya batarya var.
    Diğer telefonlarda ısınma olmamasının sebebi ise aslında ısınma var ama arka kapağının plastik olması nedeniyle ısıyı hissettirmemesi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

dolphin ile denedim, chrome'daki aşırı ısınma olmuyor. Ama ben de satmaya karar verdim, alan çıkarsa vereceğim

arkadaşlar p6 taki ısınmanın ana sebebi arka kapağının metal olması, yani ısı alış verişinin yapılması için metal mantıklı.Telefonun içerisindeki ısıyı alıp dışarı veriyor.Yani bir nevi soğutma işi gibi. Çünkü metal kapağın hemen altında boydan boya batarya var.
    Diğer telefonlarda ısınma olmamasının sebebi ise aslında ısınma var ama arka kapağının plastik olması nedeniyle ısıyı hissettirmemesi...

bende huawei mediapad 7 youth var. Arkası plastik değil. Alüminyum sanırım ama plastik değil. Isınma yok sayılır.
    Telefonu alttan değil de yanlardan tutuyorum, ısınma rahatsız etmiyor. Chrome'u da kaldırdım. Özellikle chrome aşırı ısındırıyor. Şu anda yanlardan tutuyorum, öyle rahatsız olmuyorum.

• ısınmanın sebebi işlemcidir diye tahmin ediyorum. Sanırım mtk işlemciler bile daha az ısınıyor

• uykuludonanim U kullanıcısına yanıt
    Telefonu 7 aydır kullanıyorum ben. Memnunum hala oyun performansı dışında.. Isınma konusunda daha önce nöyle değildi. Bu yaz sıcaklarından dolayı bizim vücut ısımızda yüksek oluyo. Ve telefon aşırı ısınıyor. En basit örnek evde klimanın önünde açtıgım GPS programını dışarda güneşin altında açınca telefon ısınıyor uyarısı veriyor. Ve son 1 aydır oyun oynarken sık alıyorum bu uyarıyı. Eskiden hiç olmazdı yani. Kısace yaz sıcakları ısınmasını çok etkiliyor.. 2 ay sonra böyle ısınmaz. O yüzden ufak bi sorun için vazgeçmeyin telefonunuzdan...
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionhearts

ya 3g ya wifi bağlantında yada yazılımsal bir sıkıntın var sanırım çünkü bu telefonun en iyi yaptığı şeylerin başında internet hızı geliyor.

Huawei G610 aldık geçende arkadaşa. Aynı yerden wifiye aynı sitelere girdik. G610 açık ara fark öndeydi ya. Zoruma gitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

arkadaşlar telefonu elimden düşürdüm ekran çatladı , dokunmatik çalışıyor sorunsuz ama içime sinmedi , değiştirmek istiyorum ancak değiştirecek yer bulamadım ekran değişimi yaptıran varmı daha önce ve yaptıran fiyatı da söylerse çok sevinirim.

Kaç defa düştü üstelik kılıfısz böyle olmadı. Ekran jelatini çekmemiş miydiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

ya 3g ya wifi bağlantında yada yazılımsal bir sıkıntın var sanırım çünkü bu telefonun en iyi yaptığı şeylerin başında internet hızı geliyor.

Huawei G610 aldık geçende arkadaşa. Aynı yerden wifiye aynı sitelere girdik. G610 açık ara fark öndeydi ya. Zoruma gitti

aynı testi ben de mediapad 7 ile yaptım. Mediapad 7 şak diye giriyor siteye, p6 daha yavaş kalıyor. Alışmışım mediapad'a, attan inip eşşeğe binmiş gibi hissediyorum kendimi

• quote:

quote:

quote:

aynı testi ben de mediapad 7 ile yaptım. Mediapad 7 şak diye giriyor siteye, p6 daha yavaş kalıyor. Alışmışım mediapad'a, attan inip eşşeğe binmiş gibi hissediyorum kendimi

Kitak kullanıyorsanız JB ye geçin. JB de daha iyi performans aldıgımı hatırlıyorum..

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Sıcakların etkisi vardır katılıyorum. Benim anlatmak istediğim başka birşey, telefonun bazı özellikleri kağıt üzerinde kalmış. Orta seviye diye aldım, bazı özellikleri alt seviyede kalmış. 350 Tl lik tablet, daha iyi geliyor. Ama telefonun tasarımı şahane o ayrı konu.
    Bir de mx player var. Youtube'dan video indirmiştim, onlarınizliyorum, ısınma yok nerdeyse, dolphin tarayıcıısında olan bşraz ısınma da yok.
    Bir de mx player'da video izlerken, sanal tuşlar gizleniyor. Ekrana dokunursak sanal tuşlar tekrar geri geliyor. Bu özellik sadece mx playerde kalmasın istiyorum.
    Sanal tuşlar gereksiz yere ekranı küçültüyor. Sanal tuşları root atmadan gizleyen bir apk vs var mı

4.2.2 yazıyor android sürümü.

• lionhearts kullanıcısına yanıt
    3G kullanıyorum, sanırım sadece benim telefonda bu sorun var. Çünkü çoğunluk internet hızından gayet memnun

• quote:

Sıcakların etkisi vardır katılıyorum. Benim anlatmak istediğim başka birşey, telefonun bazı özellikleri kağıt üzerinde kalmış. Orta seviye diye aldım, bazı özellikleri alt seviyede kalmış. 350 Tl lik tablet, daha iyi geliyor. Ama telefonun tasarımı şahane o ayrı konu.
    Bir de mx player var. Youtube'dan video indirmiştim, onlarınizliyorum, ısınma yok nerdeyse, dolphin tarayıcıısında olan bşraz ısınma da yok.
    Bir de mx player'da video izlerken, sanal tuşlar gizleniyor. Ekrana dokunursak sanal tuşlar tekrar geri geliyor. Bu özellik sadece mx playerde kalmasın istiyorum.
    Sanal tuşlar gereksiz yere ekranı küçültüyor. Sanal tuşları root atmadan gizleyen bir apk vs var mı

Neden root tan bu kadar çekiniyounuz ki ? Garanti falan hiç problem olmuyor yani onu takmayın kafanıza. Bi root yapacaksınız sonra root explorer uygulamasını kurup bir txt dosyasındaki değeri true yapıyorsunuz. Sonra isterseniz root u kaldırın yani.

• quote:

quote:

Neden root tan bu kadar çekiniyounuz ki ? Garanti falan hiç problem olmuyor yani onu takmayın kafanıza. Bi root yapacaksınız sonra root explorer uygulamasını kurup bir txt dosyasındaki değeri true yapıyorsunuz. Sonra isterseniz root u kaldırın yani.

root atmasını bilmiyorum. Sonra hepten bozarım

• quote:

Şu anda dolphin kullanıyorum. Mobil.donanimhaber.com'da bir yere tıkladığımda tam olarak açılması 3-4 saniye sürüyor. Mesela önceki sayfadaki yorumları okuyacağım, tıkladım en az 3 saniye geçiyor.
    Siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz, ben de onu kullanayım

Hayır jelatin kullanmıyodum da şimdi taktım ekran dağılmasın iyice ne olur ne olmaz diye
  • Arkadaşlar bilgisi olan varmı bu p7 nin ne zaman satışa çıkacağıyla ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: papichulo

Arkadaşlar bilgisi olan varmı bu p7 nin ne zaman satışa çıkacağıyla ilgili

Bu ay icinde lansmani yapilacak ve satisa sunulacak diye biliyorum.facebook sayfasinda gormustum galiba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 232233234235236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.