Şimdi Ara

Huawei Ascend P6 İnceleme & Ana Konu (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.935
Cevap
27
Favori
223.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yimust

quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

P7 süper bisey olmus. en yakin zamanda almaliyim :)

arka kapağın birleştiği alt plastiği bi incele ondan sonra almaya karar ver, boşluk var toz cihazın içine girebilir....

P6 da da var ayni sorun :) on tarafta huawei yazan yerin altina da kir birikiyor. Orayi temizleyi bir dene ben denedim oraya kir birikmisti. p6 da full hd video cekerken takilmalar acayip oluyordu. P7 de biraz daha azalmis. hoparlorden cikan ses gayet tatmin edici.. resimleri eve gecince aticam. ama ram fazla kullaniyor o halde bile 1gb bos ram'in.
    p6 dan kat kat daha karizmatik duruyor p7 :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben boşluktan bahsetmiyorum, kapak ile plastiğin birleştiği yer deki açıklıktan bansediyorum, biraz daha zorladınmı telefonun içi gözüküyor, aynı durum p6 da yok...bilgine...
  • arka kapak güzel olmuş, kolayna çizilmez, telefon biraz daha kalınlaşmış ve büyümüş, bende kasa p6 ya göre pek iyi değil, ama donanım tabiki çok çok üstün....kasayı bozmadan aynı donanımı p6 nın kasasına koysaydılar daha güzel olurdu..Dünyanın en ince telefon ünvanını p6 hala daha koruyor....
  • quote:

Orijinalden alıntı: uykuludonanim

evet b608 bendeki. root denedim ama olmadı, benim bilgisayarın işlemcisi 64 bit, bu sebeple mi olmadı bilmiyorum. daha sonra başka bir bilgisayarda tekrar deneyeceğim.

ya da güncelleştirmeyi bekleyeyim. eylül ayında güncelleme gelecek diyorlar. güncelleme gelince gezinti çubuğu aktif olacak mı.

Ben win 8 64 bitde yaptim sorun cikmadi. Cihazin driverini yukledigine emin misin? Aygit yonrticisinde adb interface gibi bisey yazmasi lazim en üstte. Eger yaziyosa ve yaninda ünlem isareti yoksa driber yukludür sorun yoktur. Ve cihaz ayarlarinda hata ayiklama modu acik mi ? Bunlar dedigim gibiyse eroot ile sorunsuz olmasi lazim...
    Güncellemeyi bosver belli olmaz :) Bu bekledigin güncelleme ocakta gelecekti söz de :)) hala bekliyolar gelecek diye:)) o kadar alternatif varken bence sende bosuna bekleme...

• quote:

ben boşluktan bahsetmiyorum, kapak ile plastiğin birleştiği yer deki açıklıktan bansediyorum, biraz daha zorladınmı telefonun içi gözüküyor, aynı durum p6 da yok...bilgine...

p7, p6 ya göre biraz daha hafif gibi geldi bana ?
    almak istesem 1200tl alırım sıfırını şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 13 Ağustos 2014; 11:01:07 >
  • Öncelikle Herkeze slm lar. Konunun neredeyse tamamını okudum ve bir sürü deneme yapmama rağmen ne yaptırysam telefonumu açamadım. Telefonum Huawei logosunu geçip android yazılı ekranda takılı kalıyor Ses artı + eksi ile recovry kısmına girdim burdan ve baska sayfalardan bulduğum farklı farklı romları yüklemeyi denedim ama hiç bir şekilde sonuç alamadım . her seferinde FAIL E:failed to mount /chage /invalid argument) yazılı bir hata mesajı veriyor. Nerde eksik yapıyorum yada nerde yanlış yapıyorum acaba. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arifakinti

quote:

Orijinalden alıntı: uykuludonanim

evet b608 bendeki. root denedim ama olmadı, benim bilgisayarın işlemcisi 64 bit, bu sebeple mi olmadı bilmiyorum. daha sonra başka bir bilgisayarda tekrar deneyeceğim.

ya da güncelleştirmeyi bekleyeyim. eylül ayında güncelleme gelecek diyorlar. güncelleme gelince gezinti çubuğu aktif olacak mı.

Ben win 8 64 bitde yaptim sorun cikmadi. Cihazin driverini yukledigine emin misin? Aygit yonrticisinde adb interface gibi bisey yazmasi lazim en üstte. Eger yaziyosa ve yaninda ünlem isareti yoksa driber yukludür sorun yoktur. Ve cihaz ayarlarinda hata ayiklama modu acik mi ? Bunlar dedigim gibiyse eroot ile sorunsuz olmasi lazim...
    Güncellemeyi bosver belli olmaz :) Bu bekledigin güncelleme ocakta gelecekti söz de :)) hala bekliyolar gelecek diye:)) o kadar alternatif varken bence sende bosuna bekleme...

Müsait bir zamanda tekrar deneyeyim

• Işyerinde kıza teklif ettim, reddetti. Hiçbirşey yapasım yok :( :( :(

• twrp de sıkıştım kaldım...
    wine yaptıktan sonra zipleri görmedi telefon...
    şimdi huawei yazısınında kalıyor kapanmıyprda hep açık...
    güç + ses tuşlarına basınca twrp açılıyor (goole playden indimiştim pcden yapmadım yani)
    şimdi pc de görmüyor telefonu...
    twrp yi açınca sd kartın içindekilerde görünmüyor ne yapabilirim.
    Bi şekilde zip dosyasını göstersem olay bitecek ama yapamıyorum.

• aldığımdan beri ilk kez test yapayım dedim sıkıntıdan, Ha Ha dedi bana :D normal mi sayın p6 kullanıcıları.
  • mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    anlaşılmadıki, ne demek istediniz....
  • quote:

anlaşılmadıki, ne demek istediniz....

test sonucu normal mi anormal mi onu sordum sadece üslup biraz farklı bazı kullanıcılar 15k ve üstü scorelar elde etmiş antutu testinde bende neden 9binlerde kaldı
  • Beyler ben bir kılıf aldım.Ascend Mate için alacaktım, yanlışlıkla p6 için almışım. Şimdi geri gönderme işlemleri ile uğraşmamak için bıraya yazıyorum. Almak isteyen arkadaş varsa ona satabilirim. Şu an amerikadayım eylül 12 gibi geleceğim.
  • kılıfta bir yanlışlık var, ön yüzü p6 ya uyuyor ama öbür yüzü uymuyor....
  • mrYAGIZ kullanıcısına yanıt
    valla test falan filan pek okadar önemli değil, şuanki durumu yetiyormu yetmiyormu o önemli, ben gayet menmunum, bence tek sıkıntısı oyun severler içindir.Onun haricinde görünümüyle yeter de artar.P7 yide inceledim, telefonun kasasını bozdular kötü oldu.Kasa üstüne p6 bir numara.Diyeceklerki elinizde p6 varda ondan
    konuşuyorsun, emin olun, p6 ve p7 arasında yine p6 yı seçerim. P7 nin arka kapak ile plastiğinin birleştiği yeri kötü yaptılar, plastiğe hafif baskı yaptığınızda kasanın içi gözüküyor. Kenarlarını oval yaptılar kalınlığını almak için....
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Simdi baktim kamera yeri sol ust tarafta.

• p6 da kakmera ve flaş alt üst, sizin gösterdiğiniz kılıfta yan yana yanlışlık orada...
  • quote:

valla test falan filan pek okadar önemli değil, şuanki durumu yetiyormu yetmiyormu o önemli, ben gayet menmunum, bence tek sıkıntısı oyun severler içindir.Onun haricinde görünümüyle yeter de artar.P7 yide inceledim, telefonun kasasını bozdular kötü oldu.Kasa üstüne p6 bir numara.Diyeceklerki elinizde p6 varda ondan
    konuşuyorsun, emin olun, p6 ve p7 arasında yine p6 yı seçerim. P7 nin arka kapak ile plastiğinin birleştiği yeri kötü yaptılar, plastiğe hafif baskı yaptığınızda kasanın içi gözüküyor. Kenarlarını oval yaptılar kalınlığını almak için....

P7 var bende ama göremedim o dediğiniz arka kapak ile plastiğinin birleştiği yerdeki sorunu :)

• Resmi güncelleme konusu ne durumda bir haber var mı?
  • noldu la kitkat geldimi şubattan beri gelcek 1 yıl oldu komedi
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.