Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (221. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.663
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agritux

http://huaweinews.com/2013/09/ascend-p1-jelly-bean-b336-update/

buraya göre, B336 stable imiş
    ama peki neden emotionui nin sitesinde yok

Sanirim radyo kullanim haklari sikintisindan dolayi peki o adreste indirilebilecek link var mi goremedim ben uzun suredir b336 dayim sikildim rom degistirmekten hepsi bir problem veriyor yine en stabili bu ama son zamanlarda kafayi yemeye basladi sarj ve hat gitme problemleri yasamaya basladim belki ordan indirim yeniden kurarim romu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben miui rom kurdum dün gece ama kişiler ve uygulama yedeklerini geri yükleyemiyorum huaweinin kendi yedekleme programı ise bu roma yüklenmiyor ne yapmam lazım arkadaşlar
     Huawei Ascend P1 - U9200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AskHikayesi -- 4 Ocak 2014; 17:09:09 >
  • arkadaşlar facebook senkronizasyonu sürekli kapalı gözüküyor açamıyorum bi türlü ne yapmam lazım.
  • anstzst A kullanıcısına yanıt
    ordan indirip kurduğumda aynı problem var. en sağlamı b229 noemui
  • quote:

bugünkü sürümü temiz kurulum yaptım. yine çalışmıyor bluetooth. sizde çalıştığına emin misiniz? dosya alamıyorum.

Hocam denemedim ben son sürümü, b708 e geçtim. Miui hantallığına dayanamadım yeter dedim daha :) Çok ram harcıyor, güncellendikçe daha çok harcıyor sanki
  • yEmreozc kullanıcısına yanıt
    anladım hocam. teşekkür ederim.
    uzun vadede kullanacaksanız, yorumunuzu bekliyorum hocam b708 i.
  • Telefonu normalde 8gb hafiza karti ile kullaniyordum. Dun itibari ile 32 gb hafiza karti aldim taktim. Tel bu kadar mi aptallar, oyunlarda kasmalar, tus kilidini gec acmalar falan oldu, siz ne kullaniyorsunuz durumunuz nedir?
  • Telefon 32gb hafıza kartını kaldırmıyor bende almıştım bir zamanlar ama boşa para vermiş oldum
  • Ben 32 GB hafıza kartıyla kullanıyorum. Bi sıkıntı yaşamadım. Yani kasma falan yok.
    Kullandığınız hafıza kartının classı önemlidir. Class 4 ler kasar ama class 10 lar kasmaz. Ben bunu kullanıyorum
    http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-32-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqu-032g-u46a-/productDetails.aspx?productId=fthfzmsd32gbc10adp&categoryId=60003724
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

Ben 32 GB hafıza kartıyla kullanıyorum. Bi sıkıntı yaşamadım. Yani kasma falan yok.
    Kullandığınız hafıza kartının classı önemlidir. Class 4 ler kasar ama class 10 lar kasmaz. Ben bunu kullanıyorum
    http://www.hepsiburada.com/liste/sandisk-32-gb-class-10-ultra-microsd-hafiza-karti-adaptor-sdsdqu-032g-u46a-/productDetails.aspx?productId=fthfzmsd32gbc10adp&categoryId=60003724

Benimkide class 10, ben birinden birine kopyaladim direk taktim, ondan olma ihtimali varmi acaba, uzerinde iken format atsam duzelirmi acaba bilmiyorum, ben gitti den aldin 45. Liraya samsung marka cakma mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: fsagcan

quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

Ben 32 GB hafıza kartıyla kullanıyorum. Bi sıkıntı yaşamadım. Yani kasma falan yok.

Benimkide class 10, ben birinden birine kopyaladim direk taktim, ondan olma ihtimali varmi acaba, uzerinde iken format atsam duzelirmi acaba bilmiyorum, ben gitti den aldin 45. Liraya samsung marka cakma mi acaba

Kartın üzerinde yuvarlağın içinde 10 yazıyorsa class 10dur da çakma olacağını zannetmiyorum. Bilgisayardan yazma hızına bakabilirsiniz. 10 mb/s civarı hızla atıyorsa sıkıntı yok.
    Format atsan düzelir mi bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AskHikayesi

Telefon 32gb hafıza kartını kaldırmıyor bende almıştım bir zamanlar ama boşa para vermiş oldum

Hocam öncelikle aldığınız hafıza kartı orjinal mi ?Bunu tam anlamıyla bilmelisiniz.Yurtdışından 11 $ a 32 gb samsung class10 sd kart aldım.9 günde elime ulaştı.Crystaldisk ile yaptığım testlerde kesinlikle class 10 değil.Ayrıca 4 gb dan sonra veri yüklemeye kalktığımda sıkıntı çıkarıyor.Dosyalar yok oluyor vb.Telefon sapıtıyor.Yavaş çalışıyor.Rootlu olarakta stok olarakta denedim hepsinde aynı.

Sizin aldığınız piyasada satılan çakma kartlardandır büyük ihtimal.Orjinalde böyle olmamalı.Bu hafta içinde bu karta data yükleme testi yapacam.25 gb mkv videoyu atacam bakalım nolcak.Yine 0x00007 gibi dosya kopyalanamıyor hatası mı verecek yoksa datayı stabil şekilde mi alacak.

Emin olun bu işlerde çok para deyip kaçmayın.Orjinal alın kafanız rahat olsun.Alırken de dikkat edin.gitti .... , hepsi..... gibi malum sitelerde sahte kartlardan satılmaktadır.Saygılarımla.

• Bimeksten class10 32gb almıştım 65 70 liraya telefonda sürekli kasmalar video çekerken donmalar oluyordu bende şuan 4gb kullanıyorum ihtiyacım olmadı fazlasına :)
  • Cyanogen son sürümü yükledim bunada huawei backup yüklenmiyor aldığım yedekleri nasıl geri yükleyebilirim .db uzantılı dosyalar
  • arkadaslar b704 kullanıyorm, b708 e direk flashlayarak gecebilir miyim? saygılar
  • Rootlu telefonlara governor ayarlarini bilen varmi pil omrunu yukseltecek sekilde nasil ayarlayabiriz

• kernelin desteklemesi lazım.
    marketten tricksters mod kurun.
  • quote:

kernelin desteklemesi lazım.
    marketten tricksters mod kurun.

Cm 4.3 kullaniyorum bende ayarlar bolumunde mevcut zaten ama nasil ayarlicagimi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: repstar33

arkadaslar b704 kullanıyorm, b708 e direk flashlayarak gecebilir miyim? saygılar

Kesin emin olmamakla birlikte, cwm den flashlarsan kesin olur bence.
  • repstar33 kullanıcısına yanıt
    cwm den kurulanı kuracaksan eğer, wipe data wipe cache wipe dalvik cache format system yaptıktan sonra zipi seç kur.

eğer orjinal olanı dload yolu ile kuracaksan, indirdiğin zip içerisinde bir pdf olacak. orada hangi sürümler üzerine kurulabilir yazar. senin şu an kullandığın o listede varsa dload yoluyla kurarsın. yoksa eğer, oradaki bir sürümün build.prop dosyasını atman lazım ilk.

eğer dload yolu ile küçük güncelleme paketini kuracaksan, 707 üzerinde olman gerek.
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.