Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • neyin nasıl ayarlanacağını bilmiyorsun hocam? ayarlarda varsa ve seçim aktif ise, istediğin governoru ya da io sh. yu seçebilirsin. seçim aktif değilse tricksters mod u dene bak bir.
  • AskHikayesi kullanıcısına yanıt
    eğer huawei backup çalışmıyorsa cyanogende, normal bir rom kurun, yedeklerinizi onda geri alın, titanyum bekap - :) - ile yedeklerinizi alın, cm kurun, titanyum bekap ile geri yükleyin.
  • Tüm backup apklerini denedim mecburen dediğinizi yapıcam başka çare kalmadı :)
  • Huawei Asend P1 için En iyi çalışan romlar::Tercih oranları.

MIUI 3.12.20 (or older) by Helinchun 0 0%
    CM 10.2 by Spanorg 22.73%
    CM 10.1 by Shev_T 18.18%
    AP V7.5 by McDonald 9.09%
    CM 11 by Spanorg 4.55%
    MOKEE 42.2 RC5 by Niisp 0 0%
    B704_ATX by Marismillas 0 0%
    SLIMBEAN 4.2.2 by Loller7 0 0%
    CM 10.1 by MaxRink 4.55%
    PACMAN 4.2 by MaxRink 0 0%
    JELLY BEER 4.2.2 by KipRap 4.55%
    B229 ICS - GLOBAL, NO EMUI 18.18%
    B130 ICS - GLOBAL, EMUI 1.0 0 0%
    B708 JB - CHINESE, EMUI 1.6 27.27%
    OTHER 0 0

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2508020&highlight=ascend+p1

• Arkadaşlar orjinal romda 1 saat 3g li ve gün boyu 2g de whatsapp için veri akımı olacak şekilde net kullanımıyla, 1 saatte telefon görüşmesi halinde bu tel beni yüksek parlaklıkta sabah 9 akşam 12 çıkarır mı?
    Rica ediyorum cevaplayınız zira benim için tel bundan ibaret yapsın yeter bana, fiyatıda iyi alıcam hemen cevaplarınızı bekliyorum?
  • Ben şuan CM 10.2 kullanıyorum B708 e flashlayıp direk geçiş yapabilir miyim
    Birde huawei backup ile aldığım yedekleri geri yüklebilirim dimi bu romda
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Arkadaşlar orjinal romda 1 saat 3g li ve gün boyu 2g de whatsapp için veri akımı olacak şekilde net kullanımıyla, 1 saatte telefon görüşmesi halinde bu tel beni yüksek parlaklıkta sabah 9 akşam 12 çıkarır mı?
    Rica ediyorum cevaplayınız zira benim için tel bundan ibaret yapsın yeter bana, fiyatıda iyi alıcam hemen cevaplarınızı bekliyorum?

Kesinlikle idare eder, bir iki sayfa geride bir arkadasada ayni soruya cevap verdim oku bak kararini ver al bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsagcan

quote:

Orijinalden alıntı: hukuksever

Arkadaşlar orjinal romda 1 saat 3g li ve gün boyu 2g de whatsapp için veri akımı olacak şekilde net kullanımıyla, 1 saatte telefon görüşmesi halinde bu tel beni yüksek parlaklıkta sabah 9 akşam 12 çıkarır mı?

Kesinlikle idare eder, bir iki sayfa geride bir arkadasada ayni soruya cevap verdim oku bak kararini ver al bence

Tamm hocam çok sağolun
  • HasanUyar H kullanıcısına yanıt
    8. maddeye kadar herşeyi tam yaptım fakat 9. maddeden itibaren bocaladım. Acil yardıma ihtiyacım var. Lütfen kırmazsan sevinirim. Uzaktan bağlantıyla bana yardımcı olurmusun. Abimsin kırma beni.
  • qazrfv kullanıcısına yanıt
    8. maddeye kadar herşeyi tam yaptım fakat 9. maddeden itibaren bocaladım. Acil yardıma ihtiyacım var. Lütfen kırmazsan sevinirim. Uzaktan bağlantıyla bana yardımcı olurmusun. Abimsin kırma beni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ondertugral

Telefonu ses kısma ve güç butonlarına basarak açıyorsun turkcell logosu ekranında bağlı vaziyette bilgisayara bağlıyorsun. Cmd.exe ile işlem yapıyorsun. Şuan uzaktan bağlantıyla yardımcı olamam umarım başarırsız.
    Son olarak dikkatli oku.

• quote:

Orijinalden alıntı: fsagcan

Kesin emin olmamakla birlikte, cwm den flashlarsan kesin olur bence.

evet denedim oldu. b704 ten bariz bir değişiklik göremedim. Şimdilik kullanmaya devam.Saygılar
  • arkadaşlar biz burada rom rom diye kafayı sıyırıyoruz adamlar çinde honor 3c ve 3x satışa çıkardılar bile bu 3c olan modeli antutu skoruda
    ayrıca bizim telefonlara çok yakın bir skor almış 17000 lerde bizmk telefonlarda 13500 lerde ve ilk günde 9 milyon adet sipariş almış bu telefonlar
    ve bu telefonlar andorid 4.2.2 ve emotion ui 2.0 ile çalışıyor benim videolardan izlediğime göre miu roma çok benzemiş ama miu romdan güzel gözüküyor
    kısacası adamların satış rakamları patlmış durumda bu yüzden bizim romlara dönüp bakan bile yok bizde emotion 1.6 doğru çalışan rom bile yok biz daha çok bekleriz gibi geliyo bana

bu honor 3c romu veya emotion 2 versiyonunu biz kendimiz ken telefonlarmıza yükleyemezmiyiz veya uyarlaya bilirmiyiz
    orginall huawei sitesi :www.vmall.com

• Ben şuan B336 ya geçtim cmw ile B708 i flashlayabilir miyim veya en kolay B708 i nasıl yüklerim arkadaşlar
  • AskHikayesi kullanıcısına yanıt
    flashlarsın hocam
    wipe data
    wipe cache
    wipe dalvik cache
    format system
    yap flashla
  • Teşekkürler ustam akşama sınavdan sonra dediğiniz gibi yapıcam bakalım neler değişik :)
  • Butun stock rom lari kullanan arkadaslr tavsiyeniz hangisidir oncelim batarya performansi bakiminda

• quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

Butun stock rom lari kullanan arkadaslr tavsiyeniz hangisidir oncelim batarya performansi bakiminda

Öncelik batarya performansı ise b708 derim. Dayanıklılık modu gercekten cok farkediyor

• Yakından uzaktan alakası yok hocam.
    Konu batarya ise öncelik b229 un dur sonra b336 tartışmasız bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: synsapmaz

Yakından uzaktan alakası yok hocam.
    Konu batarya ise öncelik b229 un dur sonra b336 tartışmasız bence.

B336nın batarya konusunda hic bir faydasını görmedim hocam. B229u uzun süreli kullanmadığım icin bisey diyemeyecegim. Ben b708den her konuda memnunum(batarya,performans vs.)

• 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.