Binbaşı
03 Nisan 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 62 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaşlar elinde bu kodlara ait komple satmayı düşünen arkadaşlardan fiyat bekliyorum.Sadece AEB-AGU.Öncelik AGU içindir.
Temel Specleri

110 kW (150 PS; 148 bhp) @ 5,800 rpm; 220 N·m (162 lbf·ft) @ 2,200-4,200 rpm — AEB, AGU, AJH, APH, ARX, ARZ, ATW, AUM, AVC, AWD, AWL, AWT, AWW, BJX, BKF, BKV

VW Polo GTI, VW Golf Mk4 GTI, VW Bora, VW New Beetle, VW Passat B5 and VW Sagitar. Also on the Audi TT Mk1 (8N), Audi A3 (first gen.), Audi A4, Audi A6, Škoda Octavia and SEAT Ibiza.
Arkadaşlar aracı bu motor koduna ait olanlardan motor hakkında bilgi almak istiyorum.Kronik sorunu var mı ? LPG'de kullanımda sıkıntı yaratır mı ?Yakıt Fabrika verilerine yakın mı ?

Aeb - Agu
150 hp - 150 hp,
Alaşım Motor - Forged motor (Hafif Çip Tuning'de 180 hp olacağı söyleniyor. )
Silindir kafası portları - Silindir kafası portları
stardart - büyük

Eğer çevresinde bu motor kodlu motoru komple satan varsa bir de fiyat alırsam çok memnun olurum.Tercihen agu (Piyasada yok gibi birşey ).Swap yapılacak.
Şimdiden herkese Teşekkürler.
Arkadaşlar daha önce bu forumdan arkadaşların önerisi ve araştırmalarım sonucu ideos x5 almıştım ve çok memnun bir şekilde kardeşime hibe ettim.Şimdi bakıyorum.Uygun fiyattan bir cihaz bir türlü denk gelmedi.Turkcell timlerde huawei vision var.Sizce alınır mı ?Bu cihazı aldı mı eğer garanti süresi dışında da arıza vermezse 5 sene gibi kullanmayı düşünüyorum.Önerilerinizi önce huawei olmak üzere beklemekteyim.Herkese iyi forumlar.Bütçem min 600 max 800 lira.
Dün itibari ile cechk04 kodlu fat kasa ps3'ümün 80 gb hdd'si sizlere ömürdür.Nette araştırmalarım sonucu elimdeki 3.5 inç 1 tb harddiski takmaya niyetlendim. Fakat gerekli olan kabloyu temin edemediğim için 2.5 inç hdd almakta karar kılmıştım.Fiyatlara bakınca caydım.

Ps3'de tabiri yerindeyse 80 gb full müzik+film doluydu.Konsoluna hdd güncellemesi yapan arkadaşlardan hdd önerileri bekliyorum.Marka model no kaç gb olduğu gibi.Eğer 3.5 inç hdd ile kullanan arkadaşlar varsa bilgilendirmelerini (hdd'ı nasıl montaj yaptıklarını), burada yazılan her hdd markası ve modeli belki de diğer arkadaşlarımıza da referans olacaktır.Şu pahalı hdd zamanında beni hdd almaktan bir şekilde kurtarın. Herkese iyi forumlar.
Arkadaşlar 7 senedir sadece konuşma yapmak için 3310 kullandım.2 Gün önce sizlere ömür açılmaz oldu.Şöyle bir piyasaya baktım fakat mobil alemden çok uzak kaldığım için bana fiyat performans maksimum 500 liralik adam akıllı işletim sistemi bir telefon önerirmisiniz.Özellikle yazılım anlamında beni ugraştırmayacak.

Ben göz atarken nokia c5 gözüme takıldı.Arkadaşlar 5800'da olabilir diyorlar.Sizler ne dersiniz arkadaşlar.değerli yorumlarınızı esirgemeyin.
Üstatlar yılbaşı ile birlikte yeniden bir pc toplamaya karar verdim.Gelin görün ki platform bazında kafam çok karıştı.Alacagım pc'de sadece oyun oynanacak 1920*1080 çözünürlükte.Uzunn süre araştırdım forumdaki incelemeleri değerlendirdim amd phenom 2 955 b.e 'de karar kıldım.

Dün akşam kısa bir gezinti yapıp bir kaç yerle görüştüm.Adamlar intel işlemci dışında asus anakart dışında ve kıngston ram nvidia gpu dışında donanım satmıyorlar. Niye diye soruyorum.Bana çipsetleri sorunlu.Performansı iyi değil v.s. gibi zırvalama sebepler sunuyorlar.İşin komik yanı anakart gigabyte istiyorum diyorum gigabytlar sorunluymuş illede asus dayamaya çalışıyorlar.İşlemci de ne hikmetse i5 760'tan vaz geçmiyorlar.Birde nvidia fanlığı var yok sürücü hataları yokmuş.Amd 'den daha stabilmiş.

Tüm donanımhaber ailesi bu işin gerçeği ne.Amd cpu'larının o kadar kötü oldugunu düşünmüyorum.Hatta athlon 2 x4 alıp 2 sene işlemci ile idare etmeyi düşünüyorum.

Herkese iyi forumlar.
Arkadaşlar uzun süredir normal antenden tv seyrediyorduk dün gece rüzgar anteni ucurdu ve yeni arayışlar içerisine girdik.

Babam hd uydu alıcısı alalım diye birşey söyledi ve araştırmaya koyuldum.Çok fazla bu işle ilgim olmadıgı için sizlerin fikirlerini almak isterim.

Maxsimum bütçe 300 lira oldugu için x3 turbo hd alabilirsiniz dediler bende araştırdım sinyal sorunu varmış bu cihazın ama aklımın hep bir köşesinde önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.İyi forumlar.
Arkadaşlar emektar p4 pcmi emekli etmeyi düşünüyorum.Dğiştirmek istememin sebebi ihtiyaçlarımı karşılayamamakta.Ama asıl amacın iyi bir oyun pcsi yanında diğer işlevleri rahat yerine getirebilecek bir donanım sağlamak istemem tabii uygun fiyata.

Arkadaşla böyle bir pc topladık ama memnun olmadı.İllede intel core i7 dio ben i7ler sıcak bakmıyorum.Fiyat+performans ama öncelik fiyat.

sistemim bu en uygun parçaları seçtim ama donanımlara karşı biraz uzagım bu yüzden bana yardımcı olmanızı diliyorum.

CPU

AMD Phenom II X4 955 Black Edition AM3 3.2 GHz, 8 MB, BOX İşlemci

ANAKART

ASUS M4A79T DELUXE, AMD 790FX, DDR3, 4X PCIExp, Socket 938 AM3, CrossFireX

BELLEK - RAM

HI-LEVEL 4 GB (2X 2GB) DDR3 1600 MHZ RAM (SOĞUTUCULU)

HDD

SAMSUNG 160 GB HDD SATA II 8 MB 7200 rpm

EKRAN KARTI

HIS HD5770 1024 MB, PCIExp Ekran Kartı, DirectX 11, DDR5, 128 bit, 850/4800, HDMI

KASA - PSU

OCZ 700W StealthXStream PSU

hepsi toplam 1.614,93 TL tutuyo. tavsiyelerinizi bekliyorum.
Arkadaşlar 2 gün önce elime bu oyun geçti.Liğ 5teyim ama pinkslip yarışlarında etkisiz kalıyorum aptal cpular full nos çakıyo bi de performanceları açmak için driver x i nası yenecez adam kusursuz hiç çarpmıyo.Oyunu oynayıp bitiren arkadaşlar yada bilgisi olan varsa yardım etsin.Yoksa kıracam oyunu.

Oyun elinde bulunan arkadaşlar buluşup multi kapışalım.

psn :aydogdu1453
bugün elime hyundai cok eski bir alıcı geçti.Halamların 2 çanakta tam bizim üstte.Ben 2 çanagıda bizim receivera nasıl bağlayabilirim. RESİMDEKİ METOD OLUR MU YADA 2 ANTENİDE BAĞLAYABİLİRMİYİM

Hakkında
Meslek: Serrbest
İlgi Alanları: Pc,Konsol ve diğerleri.
Forum İmzası:
TOFAŞ 1600/OHV ALAYINA GİDER.

İMZAM KURAL DIŞIYSA KURALI DEĞİŞTİR BE GÜLÜM.
Hakkımda:
Eğer Banlanacaksam Üyeliğimi Ban'layan bir " ROOT " admin olsun.

" Küseceksen :) Oynamayalım. "

" Onlar YOKKEN Biz Vardık. "
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.833
İkinci El Bölümü Mesajları: 43
Konularının görüntülenme sayısı: 15.543 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 576 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.