Şimdi Ara

Huawei Ascend P1 - U9200 (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.664
Cevap
30
Favori
301.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: agritux

miui de bluetooth çalışmıyor hocam sanırım :(

Bende ccalisiyor dostum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yEmreozc -- 1 Ocak 2014; 23:47:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cwm den aldığım recoveryi sizce neden yükleyemiyorum cwm üzerinden yardım edebilirmisinz
  • yEmreozc kullanıcısına yanıt
    4.2 sürümünde çalışmadı bende üstat. şimdi 4.1 sürümünü kurdum. herşey çalışıyor ben beğendim şimdilik. bakalım şarj ömrü nasıl bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthgl_14

quote:

Orijinalden alıntı: kdrkaya

Digerlerinden cokta farki yokmus hepsi hemen hemen ayni zaten bariz sarj ustunlugu olan bi rom yok gibi bakalim belki cm 11 stabil olunca fark gormeyi umut ediyorum

iyi günler hocam bu cm 11 nezaman güncellenecek bilgin varmı 1 ay geçti ay sonuna çıkar diye bekliyodum bn çıkmadı

Kesin bi tarih yok ay sonu deniyordu pek bilgim yok

• şimdi b229 kurdum. Tıkla buradan indirdim.
    emotionui değil mi bu yahu :)
  • Aslında b229 romuna b336 nın bildirim alanını ve dolby ses olayını entegre edebilme şansımız olsa başka rom aramam
  • bildirimi yaparsınız. modsuz vs. markette uygulamalar var.
  • B229 da neden google + ve google play music sürekli fc veriyor kapanıyor?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    mesela ?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    aga bunlar emui dekiler gibi kullanışlı değil biliyorum bu uygulamaları.
  • şu mcdonald ın ap romunu deneyeniniz varmı
  • Beyler bana cm 4.3 un en son guncellenmis halinin linkini verebilecek olan varmi bizahmet anasayfadaki en gunceli degil

• üstadım power toggles i kur bak bir. amaç ne? tıklayınca işlevini görmesi. onlarca düğme seçeneği var ve tıklayınca işlev görüyor. ne kastettiğinizi anlamıyorum.
  • quote:

Beyler bana cm 4.3 un en son guncellenmis halinin linkini verebilecek olan varmi bizahmet anasayfadaki en gunceli degil

Hocam ilk sayfadakinden daha güncellini bulursan söyle bizde deneyelim. Ben bu mesajı yazarken geliştirici güncellemediyse en günceli ilk sayfadaki.

• yEmreozc kullanıcısına yanıt
    bugünkü sürümü temiz kurulum yaptım. yine çalışmıyor bluetooth. sizde çalıştığına emin misiniz? dosya alamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qazrfv

quote:

Beyler bana cm 4.3 un en son guncellenmis halinin linkini verebilecek olan varmi bizahmet anasayfadaki en gunceli degil

Hocam ilk sayfadakinden daha güncellini bulursan söyle bizde deneyelim. Ben bu mesajı yazarken geliştirici güncellemediyse en günceli ilk sayfadaki.

Bazi sitelerde aralik ayi haberlerinde guncellendigi yaziyordu o yuzden sordum

• http://huaweinews.com/2013/09/ascend-p1-jelly-bean-b336-update/

buraya göre, B336 stable imiş
    ama peki neden emotionui nin sitesinde yok
  • Bu huaweinin rom cikarma ozurlulugu nedir ya usandim valla takip etmekten yok b704 705 706 sacma sapan isler adam gibi bisey yapamadilar biturlu bukadar zor olmamali neyin pesindeler anlamadim gitti

• 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.