Şimdi Ara

Huawei Ascend G7 ANA KONU - Kullanıcılar Kulübü [Marshmallow ÇIKTI] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
22.867
Cevap
154
Favori
719.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam animasyonları 0.5 e indirmeyi de ilk mesaja eklemelisin bence. Performansı çok etkiliyo.
  • Sayın amlodis cevap için teşekkürler...
    Kilitleme ekranı geçişi, gün ışığı önerilen olarak seçili ama gözükmüyor.
    Ayrıca kartuş kilidi açma.. Ne demek, kilit ekranındaki ayarlarda çıkıyor..
    Saygılar...
  • ben telefonu herhangi bir ekran koruyucu olmadan kullanmak istiyorum (jelatin ya da tamperli cam olmadan yani). bu şekilde kullansam ekran çizilir mi?
    bundan önceki telefonumda (s3 mini) gorilla glass vardı, iki seneye yakın ne kılıf ne de jelatin olmadan kullandım, herhangi bir çizik görmedim.
    illa bir koruyucu takmak gerekir mi sizce?
  • n11 den kvk garanti alan varsa satıcı adını paylaşabilirmi_? baba konu hayırlı olsun hepimize :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patriot man

Hayırlı olsun, sayın oturan adam.
    Aranıza yeni katıldım diğer tarafta bazı sorular sormuştum ama kimse ilgilenmedi. Sanki sadece bir kaç kişi kendi arasında muhabbet ediyor.
    Kendi özel sayfaları gibi... Umarım burada cevap alabilirim.
    -Rehber kişilerine atadığımız resim küçük kalıyor, arama da çıkan küçük daire kadar acaba büyütme imkanı var mı yoksa yazılımsal olarak küçük mü kalıyor...
    -Çift tıklama ile ekran açılışındaki titreşimi kapatamadım, çözümü varmı.
    -MMS ile gelen resimleri başka bir dosyaya taşıma yı bulamadım. Yoksa buda yazılımsal mı.
    Şimdilik sorularım bunlar, cevaplarsanız sevinirim..
    Herkese selamlar... saygılar...

Çift tıklandığında çıkan tigresimi kapatmayı bulamadım ve bence olmaması daha iyi. Telefonu elimde tutarken yanlışlıkla acarsam haberim oluyor en azından.

Resimleri büyütmek için harici uygulamalar var ama kullanmadığım icin yardımcı olamayacağım.

Aynı sekilde telefonuma henüz mms gelmedi hoc o yüzden onu da bilmiyorum. Ama fesmin üzerine basılı tutunca kaydetme seçeneğinin gelmesi gerekir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmengn

Hocam animasyonları 0.5 e indirmeyi de ilk mesaja eklemelisin bence. Performansı çok etkiliyo.

Onu hangi başlık altına eklesem bilemedim

• haklısınız,mesajlara hızlıca bakınca kafam karışmış olabilir.
    tekrar teşekkürler
  • uzak durun g7'den ölü pixel'i sorunu var. Satın aldığım bayi ölü pixeli kabul etmelerine rağmen huawai 5 tane den az olunca değiştirmeyiz yanıtını verdi.Şu an ürün 1 günlük olmasına ragmen bu firma yüzünden bozuk piksele sahip telefon kullanıyorum.Huawai uzak durulacak bir firmaymış aman diyorum benim yaptığım hataya düşmeyin!!!
  • Ben beșkenelektronikten aldım aynı gün kargoladilar ve çok ilgili davrandılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: nikons

uzak durun g7'den ölü pixel'i sorunu var. Satın aldığım bayi ölü pixeli kabul etmelerine rağmen huawai 5 tane den az olunca değiştirmeyiz yanıtını verdi.Şu an ürün 1 günlük olmasına ragmen bu firma yüzünden bozuk piksele sahip telefon kullanıyorum.Huawai uzak durulacak bir firmaymış aman diyorum benim yaptığım hataya düşmeyin!!!

100 tAne g 7 den 1 tanesinde ölü piksel çıkmış. Bütün g7 lerden neden uzak duralım

• arkadaşlar telefon fabrikadan çıkma ekran koruyucu ile mi geliyor. g610 kutudan jelatinli çıkmıştı, bunda da var mı aynı durum?
  • nikons N kullanıcısına yanıt
    neye göre bu tespiti yaptınız ya da yaptırdınız.
    ekrana yakından bakınca acaba diğer telefonlarda da nasıl bir görüntü gözünüze gözüküyor baktınız mı.
    açıklamalı bir sunum yapabilirseniz biz de elimizde ki telefonların neresinde ne var bilmiş oluruz.
    uzak durma şansımız şu an için yok, kullanıyoruz hem de keyifle
    tespitlerinizin detayını bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcuk5101

arkadaşlar telefon fabrikadan çıkma ekran koruyucu ile mi geliyor. g610 kutudan jelatinli çıkmıştı, bunda da var mı aynı durum?

Yok hocam
  • En sağdaki kare tuşuna basıp arka planda çalışan uygulamalara giriyoruz ya. Herhangi bir uygulamayı aşağı doğru çekince o uygulama kilitlenmiş oluyor. Tüm uygulamaları temizleme yapsanız dahi o uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor. İnce düşünülmüş :)

• nikons N kullanıcısına yanıt
    Bu mantikla iPhone'dan da uzak durulmaso gerek diger telefonlardan da. Tuketici kanununa gore bildigim kadariyla bir tane olu piksel bile ayipli urun anlamina geliyor. Hakkinizi arayin bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the walker -- 24 Aralık 2014; 16:08:20 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    Play store'da uygulamalar var dead pixel test yazarsaniz cikar. Bunlarla kontrol edebilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

En sağdaki kare tuşuna basıp arka planda çalışan uygulamalara giriyoruz ya. Herhangi bir uygulamayı aşağı doğru çekince o uygulama kilitlenmiş oluyor. Tüm uygulamaları temizleme yapsanız dahi o uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor. İnce düşünülmüş :)

2 gündür aklımda birşey vardı yazacağım, ama unuttum diyordum kendi kendime. işte buydu ekliyorum ilk mesaja
  • quote:

Orijinalden alıntı: theARSLANN

n11 den kvk garanti alan varsa satıcı adını paylaşabilirmi_? baba konu hayırlı olsun hepimize :))

bugün bi arkadaşa CEMAYNET kullanıcısından aldık KVK garantili yazıyordu, siparişten yarım saat sonra kargoya verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

En sağdaki kare tuşuna basıp arka planda çalışan uygulamalara giriyoruz ya. Herhangi bir uygulamayı aşağı doğru çekince o uygulama kilitlenmiş oluyor. Tüm uygulamaları temizleme yapsanız dahi o uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor. İnce düşünülmüş :)

merhaba,
    üstad birşeyden bahsetmişsiniz ama konu girişi net değil.
    en sağda ki kare tuşu hangisi ana sayfa herkes çeşitli launcher tema vs. kullanmıştır.

açıklamalı ve ne nerede kullanılınca ne oluyor yazılabilirse burada bilgi sahibi olmayanlarda yararlanır.
    extra bir programsa onun adı ve indirmesi de dahil
  • BILGILI B kullanıcısına yanıt
    alt tarafta sabit bulunan 3 tuştan,sağ tarafta olanı olması gerekiyor.
    tabi o arkadaş daha açıklayıcı bilgi verebilir.ben ön bilgi olarak ek yaptım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.